Мнозина в юлската дружинка празнуват шеста месечинка

  • 8 771
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
Здравейте момичета! Някой знае ли на какво се дължи червеното петно на мястото на убождане от Пентаксим-а и дали е опасно?
Да, Гоца - има, зависи какво си дала, ако е с оранжев цвят...Доколкото си спомням вчера ти даде само картоф???В този случай не би трябвало да има промяна в цвета, а само в "консистенцията"

# 286
  • Мнения: 521
Здравейте момичета! Някой знае ли на какво се дължи червеното петно на мястото на убождане от Пентаксим-а и дали е опасно?
Според мен не е опасно. Има ли буца отдолу? Сложи малко мед - няколко пъти или намажи с реванол
Гоца, има промяна не само на цвета, но и на консистенцията.Споко

# 287
Здравейте момичета! Някой знае ли на какво се дължи червеното петно на мястото на убождане от Пентаксим-а и дали е опасно?
Според мен не е опасно. Има ли буца отдолу? Сложи малко мед - няколко пъти или намажи с реванол
Гоца, има промяна не само на цвета, но и на консистенцията.Споко
Няма буца и мазах 2-3пъти с реванол, но не изчезва...мед newsm78

# 288
  • София
  • Мнения: 3 414
vchakalova  не съм давала картоф,от 15 дни давам круша и каша само. Hug нашите са зелени Sick

# 289
vchakalova  не съм давала картоф,от 15 дни давам круша и каша само. Hug нашите са зелени Sick
От крушата са кашави и кафенеят, ама от кашата??? Каква даваш? Аз захраних Гого с оризова, после картоф, + морков, +тиквичка, +тиква...включвах към картофа по отделно през 2-3 дни

# 290
  • sf
  • Мнения: 10 197
Гоца, мисля, че е нормално. докато привикнат стомасите към новото. знам ли
Гъсето, видях ги- много са хубави

кат си купя батерии за апарата/ най-сетне/, ще покажа и другите , които имам, но не са в рамка.
а зарядното за батерии ме нерви яко. слага ги, включвам, след 15мин почва да мига, че уж са заредеи, а те - нъц! умрели
 Crossing Arms  ша го метна през прозореца

# 291
  • Мнения: 140
Здравейте и от нас. При Дени акитата са в цвета на пюрето, даже баща му ми каза,че ако изсипвам направо пюрето в памперса пак поне малко ще си промени цвета, а като го хапва не. Обаче отказа да суче след пюрето от два дни и то не изяжда повече от 80 гр, според мен е много малко, днес ще пробвам да му дам мляко в пюрето, поне за мое успокоение, че е хапнал млекце. Одисеята с помпата се връща.

# 292
  • София
  • Мнения: 114
За гобленарките/ може и да го знаете/http://www.solaria.online.bg/gobleni/index.html

# 293
# 294
  • Мнения: 329
Хриси-знам го този магазин,влизала съм веднъж и килимите наистина са невероятни,ама и цените си ги бива.Утре пак ще отида дотам да разпитам подробно,защото първият път само зяпах
Иве-когато захранвах Ева имаше такива А ..... около 1 седмица и слуз дори имаше понякога-оказа се нормално  Peace

Малко заглавия за темички:
Новата година идва, юлче през деня не мигва
Коледа наближава ,юлчето все по - палаво става
Мама няма мира,юлче начин да я викне все намира
Иска юлче да играе,мама пък за бира си мечтае


# 295
Здравейте и от нас. При Дени акитата са в цвета на пюрето, даже баща му ми каза,че ако изсипвам направо пюрето в памперса пак поне малко ще си промени цвета, а като го хапва не. Обаче отказа да суче след пюрето от два дни и то не изяжда повече от 80 гр, според мен е много малко, днес ще пробвам да му дам мляко в пюрето, поне за мое успокоение, че е хапнал млекце. Одисеята с помпата се връща.
Колкото и мляко да му сложиш в пюрето, ще го изяде. На мен Гого също ми отказва мляко от 20-тина дни. Току-що качих още 3-4 снимки от Коледното...
 

# 296
  • Мнения: 77
Там-там , супер е/

за лазене има и едни пъзели , цветни от не знам си каква материя.
Пъзелите са супер има ги с букви или животни, но тези с буквите са по-яки защото са с по-едри елементи моята племенница си игра на такъв докато научи буквите

# 297
  • Мнения: 239
Здравейте,мами.И аз искам да се присъединя към вас.Моето слънчице е родено на 17.07 и се казва Христомир.

# 298
  • sf
  • Мнения: 10 197
браво на вас!
добре дошла  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт