Мнозина в юлската дружинка празнуват шеста месечинка

  • 8 782
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 098
Силве, Честит рожден ден! Желая ти много здраве и щастие!  newsm59
Честит рожден ден и на Ицо на Фил!  newsm67
И Дели тази нощ беше по- спокоен. Дано вече и занапред да е така.
 

# 256
  • София
  • Мнения: 114
 Добро утро!
 
Честит рожден ден на Indiscipline и Ицо на Фил!  bouquet

Честита половин годинка на Ради и Ники на Гоца!  bouquet
Честито и на всички други месечкуващи и празнуващи!  bouquet

  Децата ще се събудят всеки момент, ще пиша по- късно ,ако имам нет.

# 257
  • Мнения: 616
Добро утро
Честито на рождениците  bouquet
Честито и на мечинковците   bouquet
При нас няма сняг ама е голям студ.За обезопасяването исках само да ви допълня че като за начало пред витринките може да се слагат малки дървени оградки много са интересни и като начало вършат работа а после само черти очи и много обяснения помагат.

# 258
  • sf
  • Мнения: 10 218
олей!
ей така съм  Tired  ама щото хем ших, до късно хем КИко се размрънка 5мин след ка то легнах. сякаш ме усеща и нарочно почва  Crazy
 ей от тоя сайт насвалях - http://mulenne.narod.ru/

за обезопасяването- с Роки нямах никакво проблеми. контактите ни са ниско долу, от тия черните, не ги е пипала. вдигах нависоко каквото не искам да пипа и не я оставям без надзор. много слушаше по принцип, надявам се и брат й да е така. като се има впредвид, че си приличаха в ужасния бебешки период  Mr. Green

а и честито на всички празнуващи!

# 259
  • Мнения: 4 300
Честит рожден ден на Силвето  bouquet
И честит рожденник на Фил  bouquet

Емо снощи ходи на парти и е донесъл 3 балона във формата на звезди, лъскави. 2 сребристи и 1 червен. Никсъна от сутринта ги  хипнотизира Laughing.
Беболинчо, на витринките можеш да залепиш прозрачно фолио от външната страна и като порасне чавето да ги отлепиш.
За копчетата на фурната не знам newsm78 Мисля да търся сега с push'n'pull бутони, макар че сигурно и на тях ще им намери цаката ( не че купувам специално фурна заради малкия де, и без това ще купуваме Joy).
Силве, последен въпрос за кенгурата. Значи пробвах едно на Чико, 155 лв, обаче и на него презрамките му ми се пресичат на гърба, точно върху 3-4 прешлен някъде и натиска от тежестта го усещам много. Да не би аз нещо да не го регулирам като хората newsm78 Ти тежестта там ли я усещаш или някак ти се разпределя по гърба и раменете? Колко нависоко седи Доротея? На Ники главата му се пада някъде на нивото на гърдите ми.

# 260
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Честит рожден ден, Силве! Здраве и любов!
Честит рожденик на Фил!
Честита половин годинка на Ради и Ники!

Направих албумче за бузанчовци  Grinning Качвайте снимки да има http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=200756

# 261
  • Мнения: 521
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА РАДИ И НИКИ!
чЕСТИТО И НА РОЖДЕННИЦИТЕ   bouquet  bouquet  bouquet
Донси, дразниш ме с тия гоблени!  hahaha hahaha
Ето част от моите гоблени. Повечето съм ги шила аз през последните 9 години, но откакто забременях спрях да шия
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=200753

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 11:02 от Гъсето

# 262
  • Мнения: 616
Донси и мен разпалваш е  Naughty

# 263
  • sf
  • Мнения: 10 218
Гъсето , отваря ми началната страница на снимка.бг.
ми айде няма лошо, то шиенето успокоява  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 77
Честит празник на рожденниците, много здраве и късмет!
Честито и на месечинковците! Половин годинка си е доста сериозна възраст Grinning

# 265
  • Мнения: 77
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА РАДИ И НИКИ!
чЕСТИТО И НА РОЖДЕННИЦИТЕ   bouquet  bouquet  bouquet
Донси, дразниш ме с тия гоблени!  hahaha hahaha
Ето част от моите гоблени. Повечето съм ги шила аз през последните 9 години, но откакто забременях спрях да шия
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=200753
Много са хубави гоблените, за жалост аз нямам нерви за това, но ви се чудя как ви стига време и да шиете, аз тъкмо изчета какво сте изписали тук и малкото зверче се е събудило. хЯвно съм много зле с оргарнизацията

# 266
  • Мнения: 77
Опс! Да си призная не се справям добре с цитатите

# 267
# 268
  • sf
  • Мнения: 10 218
много са хубави. а предпоследния, къщичката с лилавите цветя е страхотен!
защо не ги слагаш в рамка?

# 269
  • Мнения: 766
Здравейте и от мен  bowuu
Честит рожден ден, Силве!  bouquet  bouquet  bouquet
Честит рожденик Фил!
Днес захладняло малко  cold Май няма да се излиза и ще се захвана аз пак с гоблена  Mr. Green
Вики от този сайт и аз съм си насваляла едни схемички - мечетата  Peace Има много хубави неща там  Wink
Много хубави неща сте ушили  newsm10
Иве честита половин година на момчетата   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт