Мнозина в юлската дружинка празнуват шеста месечинка

  • 8 784
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • sf
  • Мнения: 10 221
Там-там , какво шиеш в момента?

# 271
  • Мнения: 329
Добро утро
Честит рожденник Фил  Hug
Честит рожден ден Силве  bouquet Моля те ако имаш снимка на кенгуруто-дай да видя какво е ??????
Ива-честита половин годинка на двамата сладури и да те слушкат много  Heart Eyes
Как намирате верем за гоблени и аз незнам,мойто хоби са пъзелите,ама един редя сега вече 3 месеца и то с помоща на мъжа ми  Laughing
Иначе са много красиви всички  Grinning
За обезопасяването -все си мисля че най-вече трябва очите на четири.Аз сега за друго се чудя.Вкъщи навсякъде е ламинат и е една пързалка ,направо ужас.Плюс това вечно има прах-мога цял ден да съм с прахосмукачка и парцал и пак ще има мъх,прах и тем подобни.Кое е добре за лазещото бебе-като настилка на пода??????????
Мими  Hug Сега ще се класирам ама със снимка от по рано ,защото сега бузите на Ева доста спаднаха

# 272
  • Мнения: 4 300
Ками, има едни килими на АртеЕспина, които са изкуствени и да обработени по специален начин ( антиалергични). Живот и здраве към такива мисля да се насоча.
Иначе от праха в София спасение няма. Колкото по гладка и лъскава е настилката, толкова по зле- н ищо не се задържа по нея, всичко седи на валма и се вдига във въздуха и го дишаме.

# 273
  • Мнения: 766
Ей това Вики /ама не съм го пипала от 2 седмици  Embarassed/


За прахта - няма спасение направо Sad

# 274
  • Мнения: 616
Донси няма къде да ги сложа в рамка конете ги пращах на брат ми и снаха ми в София за да го рамкират а и много място по стените нямам.
А за праха не е само при вас на всякъде има прахоляци и цял ден да честиш спасение няма.
Много са хубави тези коне Там -Там аз малко съм пристрастна към конете.

# 275
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит рожден ден Силве

Честит рожденник Фил,Стамболов цял булевард,женския пазар е на него,ама това пазарче за което си писала не го знам.
Багодаря за пожеланията,децата хапнаха ябълкова каша на хумана и много им харесва,а за приготвянето е песен.Има слънчице ако не духа ще ги изведа.
Гобление са ви страхотни.
Хриси по колко са тези килими,хубави ли са?

# 276
  • Мнения: 298
Здравейте и от мен,да се запиша най-накрая в новата тема!

  Първо,честито на рожденниците   newsm38  
  Честито на месечинковците!
  На мамите от събирането да кажа,че изглеждат страхотно  Hug  
  h.kirova много ми харесаха гоблените ти!Аз така и не се научих да шия,но пък като ме хване музата плета на една кука!
  Там-там,великолепен е!

  Сега и да се оплача Мая май се разболява   Sad  От вчера е хремава,една е отпусната,очите и са зачервени,че днес ми и накашля!Не се шашкам много ама ще я заведа да я прегледа личната,че събота и неделя кой знае кой е дежурен!То малко ще стане,че за нищо я водя,ама по-добре сега за нищо отколкото после да излезе нещо сериозно,а как съм си патила с каката.

# 277
  • sf
  • Мнения: 10 221
Там-там , супер е/

за лазене има и едни пъзели , цветни от не знам си каква материя. може да се сглобят , лесно се чистят и бяла-бляа. кат намеря , ще покажа

# 278
  • Мнения: 4 300
Гоца, преди 1 година бях гледала голям килим ( в смисъл с нормални размери де, като за моя хол:)) за около 600 лв.

# 279
  • Мнения: 766
h.kirova аз съм пристрастна към комбинацията бяло и синьо  Peace
Иначе гоблена мъж ми си го избра  Wink
Трябваше да му е подарък за Нова година, но май за догодина ще стане hahaha
rosito123 хич не се притеснявай, а си води детето на лекар и дано бързо се оправи   Peace

# 280
  • Мнения: 329
Хриси-имат ли сайт?? 600лв  newsm78  Crazy
Много се дразня,а сега ме е яд че и  кухнята ми е тъмна , а на тъмна плоскост още повече личи прахоляка
Наближава рдата на Ева и тя започва да киселее
Утре най-накрая навих майка да я гледа и ще се пошматкаме малко с мъжа ми по магазините,че Коледа наближава , а аз един подарък не съм купила Sick

# 281
  • Варна
  • Мнения: 204
Честит рожден ден Силве!
Бъди жива и здрава, добра майка и обичана жена!Нека по-често мъжът ти да е до теб.Дет се вика по-кратки рейсове за повече  пари. Mr. Green
Честит рожденник и на Фил. bouquet
Честито и на  половингодишните   bouquet Да растат живи и здрави за радост на мама и тати.
И не на последно място- Честит първи сняг на варненки cold . Почна се.
Аз понеже съм много "умна" и все не ми оставаше време не си смених летните гуми със зимни. smile3537 Познайте как отидох днес до детската градина . На зигзаг, като на два пъти се качвах по тротоарите.Едвам се прибрах като на финала вече ме бутаха на баира нагоре към нас.  hahaha
Извинете, че се оплакох като някой кмет, как ме е хванала зимата неподготвена. Crossing Arms

# 282
  • Мнения: 521
Донси, пробвай сега пак

# 283
  • Мнения: 4 300
Ей тва е сайта на производителя- http://www.arteespina.com/NL/index.html
Гледам една брошура на Домко- там пише 70 лв/кв.м.
Нашия ( той не е у дома де) е купен от Варна, там май са по евтини. Знам че официалният вносител е варненска фирма.
Има и един магазин в началото  на Младост, точно в сградата, в която е Булбанк- там през витрината също съм виждала техни, но не знам на какви цени.
Ние в момента у дома имаме един обикновен от Айко...сърбят ме ръцете да го хвърля, толкова косми събира, много трудно се чисти. Около 300 лв струваше, беше един от най евтините.

# 284
  • София
  • Мнения: 3 414
Тези които дават пюрета,има ли промяна цвета на А.... в памперса?съжалявам за въпроса

Общи условия

Активация на акаунт