Харесвате ли Стефан Данаилов?

  • 5 307
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Да. Вечен за българския театър и българското кино. Незаменим и неповторим.

# 16
  • Мнения: 7 114
Да, но в минало време.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
да.

# 19
  • Мнения: 1 209
като актьор- ДА
като министър- НЕ
като мъж-  според зависи

# 20
  • Мнения: 1 896
Дебел чичко от БСП.  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 826
Вече НЕ! Ама изобщо!

# 22
  • Мнения: 11 747
харесвам го, но повече като млад

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Него не познавам, но със сестра му Росица едно лято всеки ден бяхме заедно.  Много е забавна, имах амбиции да уча актъорско майсторство и тя ми помагаше. Никога няма да забравя как на генералната ми репетиция събра всичките си приятелки, пийваха, а аз им изнасях програма  Laughing Също как веднъж брат ми много искаше да види как репетираме, а тя вместо  това му връчи един маркуч да и полива цветята на двора, после да разходи кучето, а след това да и напазарува  Laughing Изобщо човек, който гледа от всичко и от всеки да има полза и изгода. От нея съм запомнила, че "каквито са ти ръчичките , такива трябва и да си ти крачетата"  т.е. винаги да са с еднакъв лак  Flutter

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Харесва ми като мъж, обаче когато е бил млад, сега не.

# 25
  • Мнения: 2 663
като актьор- ДА
като министър- НЕ
като мъж-  според зависи
Същото мога да кажа и аз!Велик актьор, неповторим, страхотен...............

# 26
  • Мнения: 281
Не. Твърдо.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 409
О, да.
Разбира се, че го харесвам.
Един актъор, на когото бих простила много недостатъци.

# 28
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Някак си образът му на секс символ се преплита със сегашната му дейност и ми става все по-антипатичен. Щото при мен някакси само с излъчване не става, трябва и характер. Дори и актьорите, които харесвам по някакъв начин ги отъждествявам с екранния герой

# 29
  • Мнения: 2 070
С противоречиви чувства съм по принцип, по-скоро да да речем.
Някакси ми е много партиен, съвсем взел всички изгоди на времето едно време.
Днес го гледах в едно хубаво, човешки откровено интервю в Здравей България. Лора беше доста мила, той също. Симпатичен ми стана.
Не мога да коментирам актьорски качества, не е нито на нивото на Сърчаджиев, нито на Руси Чанев, но пък имам много любими филми с него. "От нищо нещо" например. Кравата Венетка и тандемът на Ст. Данаилов с майката на Белослава /изплъзва ми се името/ е незабравим. В "Дами канят" жените актриси се справят по-добре от него и сякаш заради тях изпъква. Но все пак - адмирации.
Като министър - не съм запозната.

Общи условия

Активация на акаунт