Билковите продукти на Тянши?

  • 65 859
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 179
и аз съм давала луди пари за "Тянши",но не виждам никакъв ефект,при условие че нямам хронични заболявания.Сина ми на 3 години също го друсах подобаващо,но едва когато започнах клеева тинктура и пчелно млечице видях детето си здраво.
Без да звучи смешно,но "Тянши"май са нещо на приципа на плацебото Mr. Green
Какво имаш предвид това "друсах подобаващо"? Shocked

Това са добавки, не дрога, моля ви се... преигравате.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Както с всички продукти и лекарства от едни някой са доволни от други не. 
Лично аз не съм доволна от продуктите на Тянши. Ползвали сме Кордицепс и Спирулина . Не оправдаха очакванията ми  . Няма да повторя с техни продукти .
Винаги много ме е дразнело , когато лекар ти предложи някаква алтернатива като много добра и със сигурен ефект, при това както се оказва доста скъпа. Докторите са невероятни дистрибутори на лекарства и добавки. Просто равни нямат.И понеже се налага се "хващаш" за тази алтернатива с желание за резултат, пренебрегвайки не маловажния фактор цена . Нали е за здраве , цената почти няма значение . Готов си на всичко.
 Та само това ще кажа за избора и разбирането , а за манипулирането въобще няма да споменавам

# 77
  • Мнения: 19 501
Да, и аз смятам така. Аз също бях посъветвана от лекар да приемам тези продукти, дадоха ми телефон на една госпожа за да ми ги набави и се започна рекламната кампания и пропагандирането на мулти левъл маркетинга.....

# 78
  • Мнения: 1
И какво си излекувала с тях като дистрибутор и потребител? Чисто любопитство  Peace
Според мен си се отказала от тях като дистрибуторт когато клиентите са намалели т.е очакванията им са били по-големи от резултатите Wink
Извинете, но да даваш на година по 2000- 2500 лв за профилактика и лечение е леко нереалистично, при това че ефективността им не е доказана в практиката.
И  още нещо абсолютно недопустимо е да се изписва Био-калции на деца, който съдържа аспартам. Не ми звучи много БИО. Мисля си защото, аспартама е по-ефтин от другите суровини използвани за подслаждане. Това ме навежда и на мисълта, че съставките са им не дотам качественни и концентрирани и от там и по-съпи.
Ето до такива мисли стига моето "примитивно съзнание", недорасло за продуктите на Тянши.
Ползвахме и течния кордицепс /приписан от хомеопатка за да се използва при остри състояния на детето/ Той обаче вкисна на 3-тия ден. казах и че ми мирише на втасало. Тя ми казва - Няма проблем капи и в носа , хремата ще отшуми. Кой ви обучаба когато решите да станете дистрибутори? Колко време трае курса? Къде се провежда и от кой?
Къде е написано колко дълго може да е годно след отварянето му?
Въпроси които трябваше да задам на хомеопатката преди да се набутам 300 лв.Описанията са подвеждашти и неясни, спирулина също стм купувала и кордицепс на капсули. Ефект нямаше.
Простете, но не мога да се изкажа ласкаво за тях.
Бих се радвала да чуя поне един доволен от тези продукти, наистина. Peace
Абе хора вие бензин ли сте пили вместо добавките на Тянши. Какъв аспартам какви 50 стотинки? Никакъв аспартам няма в продуктите на Тянши, още повече в биокалция? Кой те излъга изобщо? Има само 3% какао за вкус. Това да не ви е Дерби Ябълка?? Добавките нямат желания ефект, когато не се взимат по часове. Меридианите на всеки орган са активни в определени часови пояси от денощието, ето защо това са единствените добавки на органична основа, които се пият в определен час или някакъв промеждутък от време, ако това условие не се спазна после ще се жалвате, че сте дали 300 лв. От такива необективни мнения ми се гади. Чул от някой некомпетентен, че съдържа аспартам, и хоп съдържа аспартам без да провери без нищо, вижте каталозите бе хора, да не сте малки!! ГЛУПОСТИ!

# 79
  • Мнения: 601
E как да няма. Пише го на опаковката на продукта, естественно не на каталозите. Ти наистина ли го ползваш или само така си пишеш. Може би си дистрибутор "начинаещ". Ха сега  ново 20- меридиани. Това на новата лекция ли го изцвъциха, за да ви промиват мозъците  Laughing  След като не съм доволна, да пиша че са хубави ли? Това е форум и всеки може да напише впечатленията си. Като не ти харесва мнението ми това си твой проблем. Напиши какво си ползвала и от какво си се излекувала, моля. Каталозите и аз съм ги чела навремето.

# 80
  • Мнения: 554
Ха сега  ново 20- меридиани.

Не съм запозната с продуктите и няма да ги коментирам. Включвам се само за да споделя, че наистина активността на меридианите има връзка с по-доброто усвояване не само на хранителни добавки, а и на храната изобщо. Всеки меридиан е най-активен два часа в денонощието. През останалите часове е по-малко активен. Затова и при всяка диета или изчистване на организма се взима предвид кой меридиан кога е активен. Отделно това важи и за сезоните. През пролетта черният дроб е най-активен и затова всички пречистващи процедури се правят тогава, защото черният дроб е силен и може да издържи пречистването. Ако направите процедурата през зимата, когато той е най-слаб, с пречистването допълнително го изтощавате и може да се получат проблеми.

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 10:31 от eldivine

# 81
  • Мнения: 19 501
Само искам към дискусията да добавя, че това с меридианите е много хубаво, обаче защо като ми ги препоръча ЛЕКАР (хвалеше ми ги до небесата) - той не ми го каза това, нито пък дистрибуторката, ами трябваше да чета от каталога, че да ги приемам по график. А и съм работещ човек, който пък трудно може да разнася пликчета с чайове и да си вари отвари в точно определени часове на денонощието...И Био калция наистина съдържа аспартам - на опаковката го пише.

# 82
  • Мнения: 61
Преди месец започнахме програма за псориазис.Дъщеря ми е от 8год. с това заболяване.
Първия етап взимаше Антилипиден чай+Хитозан+Биоцинк.Поне успяхме да задържим положението.Нови ранички почти не се появиха по тялото.Само в главата беше някакъв кошмар,но там е най-трудно и деликатно за мазане.
 Във втория етап приема Биокалции за деца+Спирулина+Кордицепс.Определено забелязвам подобрение в раните по главата.Имам предвид ,че вече 4-5 дни не е станала на люспи.Тези по тялото изглеждат по-бледи.
За третия етап са ни препоръчали Масло от иглика+Лян ян.Чая се пие непрекъснато във всички етапи.Първият ми излезе 100лв,вторият 150лв.,за сравнение традиционната медицина ми излиза същото на месец.Искрено се надявам да има ефект.
На мен ми направи програмата приятелка-магистър-фармацефт,която също дава на детето си от тях.Жената обаче е ходила месеци наред на курсове и е добре запозната с продуктите.
Аз също прочетох въпросната книга,която обсъждате тук.Всеки който го е направил би трябвало да знае за меридианите и връзката с приема на добавките.Единствено там обаче се споменава и за Аспартама.В сайта няма такава информация,нито в каталога,дори в момента разглеждам опаковката на детския калций,нищо.Или са го премахнали или са спестили тази информация  newsm78
Надявам се следващия път да се включа с още по-добри новини   Praynig

# 83
  • Мнения: 128
    Здравейте! Току-що получих "Био калций за деца" и съм неприятно изненадана от ФАКТА, че в съдържанието ИМА АСПАРТАМ.Който се интересува, знае, че аспартамът влияе на нервната система негативно. Особено на подрастващи.
   

# 84
  • Мнения: 0
Vijte tozi sait ,v nego ima unikalni prodykti ,koito za razlika ot mnogo drygi pomagat naistina!Cqloto ni semeistvo gi polzvame veche 4 godini ... nikoi ,koito izpolzva prodykt ot firmata na Krista-G ne e sujalqval Simple Smile
http://krista-g.health.officelive.com/default.aspx

# 85
  • Мнения: 601
Извинявай, но според мен това си е чиста реклама.  Ти от фирмета разпространител ли си?

# 86
zdraveite Simple Smile i az sum mnogo dovolna ot produktite na  Krista-G .Izpolzvala sum pochti vsichko ot kataloga im.Podurjam se samo s takava kozmetika,piq i ekstrakti za imunnata sistema ,ako imate vuprosi za nqkoi produkt ,pitaite me  Laughing Daje se zamislqm dali da ne stana konsultant kum firmata  newsm78

# 87
  • Мнения: 19 501
Ами то май вече сте станали консултант като гледам....Специално за това ли се регистрирахте, за да ни съобщите този факт?

# 88
  • Мнения: 61
Гледам,че пак е побутната темичката нагоре и понеже обещах да кажа има ли ефект,нека споделя.Ефект наистина има,но трябва да си много постоянен.Мойта девойка все мрънка,все гледа как да не ги изпие,даже беше скрила няколко капсули.Няколко месеца всичко беше наред,коса, тяло всичко се изчисти. Сега обаче не иска и да ги помирише и почнаха бавничко наново да изкачат плаките.То при нея малко неприятно защото и идват големи за гълтане и гледаме да ги разтворим в нещо ,та да не ви обяснявам гъбите и водораслите как ги е изпила  Sick Ако успея да я накарам поне някое от маслата да взима зимата,мисля че я изкараме доста по-леко.Пък и шансовете сега в пубертета да се отървем от псориазиса са 50/50.Така че само с упоритост ще станат нещата.Обещали сме си да се справим с него и завинаги да го изгоним.

# 89
  • Мнения: 19 501
Чувала съм, че с псориазиса успешно се справя хомеопатията - може да опитате ако желаете, но при класически хомеопат.

Общи условия

Активация на акаунт