Споделете 37

  • 24 844
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 1 072
С дъщеря ми се напортокалихме.  Sunglasses Леко прекалихме. Добре, че свършиха навреме.

Плета едни страхотни детски ръкавички. Досега не бях плела такова нещо, защото са трудоемки, пък за 5-6 лв. можеш да си купиш каквите искаш. Но да ви кажа честно, заслужава си. Съвсем различно от машинното се получава.

# 1 216
  • Мнения: 17 407
ИЗвинете, че се намесвам в разговора, ама да не бъркате щонел с щолен?Mr. Green
ИСках да споделя с вас едни меденки, но го оставям за друг път.

# 1 217
  • на село
  • Мнения: 3 927
А сега видях, на кое казвате щолен  Mr. Green.

По отвратително нещо не бях хапвала, преди 2-3 години си взех от Метро - беше ужасно,
имаше някакъв аромат на канела ли, на карамфил ли, но не ми понесе.
Може би, ако се приготви домашно да не е така, ама кой ще се занимава.

# 1 218
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Щолен я!  Laughing Ма нищо де. То и аз не знаех що е щолен, добре, че е тоз форум. Но като му чета описанието ми се струва, че няма да ми хареса. Обаче оня кекс, с рома, дето се чува нам-си-колко-дни преди празника ми звучи примамливо. Още миналата или по-миналата година четох рецепта за него тук. За другата Коледа може и аз да сколасам да го направя.  bowuu
Дренко, сподели меденките де. Като бях в първи клас всеки ден си взимах по една меденка от 5 ст. от училищната лавка (или лафка??? от лаф?). Мноооого ги обичах.

# 1 219
  • Мнения: 4 585
Баси, момчетата при Слави са по-добри от мен на салса.
Ръцете ми миришат на манго.

# 1 220
  • Мнения: 2 550
пЛетящата крава, само детски ръкавички ли плетеш?
а женски? много искам ръкавици с един пръст, шаренки такива  Flutter

п.с. малко ми е трудно да се обръщам към теб с крава...с тоя аватар... Simple Smile

# 1 221
  • Мнения: 6 993
Ео, Естер, веселите ме посред нощ.  Laughing
Браво на нас  Mr. Green
Какъв беш' тоз фирмен купон на мъжо...Веднъж го пуснах сам да излезе, няма се прибере сега, знам го Joy
Айде, аз ще спя.
АКо и сутринта го няма, ще съм от самотните явно. Тюх няма да има клуб за мен, ни за ДиС ще ставам, ни за Самотни родители.
Ми ще си вися у Клюкарника  Crazy

# 1 222
  • Мнения: 803
Относно пресния лук и чесън - научих се да ги разпознавам едва преди няколко години Blush
Щолен не обичам; и аз като Дуци не мога да ям нещо, което е престояло толкова много време, някакси психически не мога да се настроя да го ям.
Вълчо, обожавам манго!  Жалко, че няма как да си отгледам едно дръвче.
И докато сме още на готварска тема, да споделя, че обичам да готвя, но мързелът е по-силен. Но по това време на годината се пренасям временно при милото и там експериментирам на воля. Повечето пъти успешно.
На два пъти сгреших ужасно - веднъж с някакви лумпии (смес от пилешко и лук в тестени джобчета, които се пържат във фритюрник) - не успях да зелепя краищата и всичко плувна във фритюрника и още веднъж с една риба във фолио...Беше вкусна, но откъде да знам, че риба и мляко не се ядат заедно - десертът ми беше някакъв шейк "Буратино", приготвен с мляко и шоколад + сметана... Blush

# 1 223
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ео, не го мисли. Легни и се наспи. Нали ще дойде Видов ден, ще идеш и ти на купон. Пък той нека се събуди сам на сутринта.  Grinning

# 1 224
  • Мнения: 677

Не съм, бе. Понякога съм зъл, но бързо ми минава.

# 1 225
  • UK
  • Мнения: 3 959
Почти три е. Все още не съм и наполовина готова с багажа, въпреки че съм твърдо решена да взема малко този път. Трябва да стана най късно в осем сутринта и част от украсата в стаята пак падна.

И дават един епизод на Спешното, дето винаги ми се реве, с едни дечица дето родителите им умират в катастрофа. Което само по себе си не е в състояние да ме трогне на филм, но начина, по който момченцето казва "Мамо" като вижда майка си е покъртителен. А и в този епизод почват проблемите на Картър - за малко да го убият и тн. Гледала съм го десетина пъти.

# 1 226
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
още не мога да се събудя.... а съм хванала да чистя  newsm79
след малко ще си допия ароматното кафе  Coffee
по-късно ще прибера първите гости от гарата   travel
и съм оптимист, че денят ми ще е   moresmile

# 1 227
  • Мнения: 3 405
Естер и Ео, ама вие сте в Клуб Червена шапчица, където съм и аз. И Вердад (доколкото помня)  Grinning
вече за трети път пиша вместо шапчица - шапцица  Crazy

# 1 228
  • Мнения: 2 070
Дребната стана в осем,не и пука вакация ли е или не ooooh!

# 1 229
  • Мнения: 5 026
Добро утро! С голям кеф споделям,че ще измета магазините днес. Детенце при баба си и дядо си, а ние с татко му като гаджета, сами, ще се помотаме....довечера на кръчмичка...Ех, да се случваше по-често!
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт