Багажи редим,дрешки гласим, ЯНУАРИ здрави бебенца ще си родим!

  • 13 344
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Фелипа честито !
 

# 241
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Честита малка принцеса Дарена на Филип@!!!  Hug Живи и здрави и много бързо възстановяване на мама!

# 242
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Добре дошла на малката Дарена! Бързо възстановяване на теб, Филипа!

Аз снощи бях на преглед, доки каза, че не е проблем, че бебето е ниско, водите и плацентата са в норма, вероятно няма да раждам преждевременно. Бебо е 2400, и аз днес влизам в деветия, така че за още едни месец ще стане сигурно пак някъде около 3500. Забраната за разходки отпадна, така че се впускам в обиколки за коледни покупки и подаръци Grinning

# 243
  • Мнения: 802
Vania_84 много ти благодаря  Hug
Знаех някой неща бегло за този ден, но сега ми стана ясно .

ВЕСЕЛ ДЕН ! Тук има слънчице и аз тръгвам на покупки .

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
ДОБРО УТРО !!!  Peace

ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МАМА ФИЛИПА!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ДАРЕНА ,И БЪРЗО ДА СЕ ВРЪЩАТ ПРИ ТАТИ И БАТИ ВКЪЩИ !!

# 245
  • Мнения: 127
Честита дъщеричка, Филипа, да расте здрава и хубава и много радост да ви носи!

# 246
  • Мнения: 135
Честита дъщеричка на Филип@.Да е жива и здрава и да ви носи много радост вкъщи.
Стискам палци на Мимозе,всичко да мине успешно днес.

# 247
  • София
  • Мнения: 3 688
Честито щастие на Филипа,бързо възстановяване и скоро да се гушкат вкъщи при татко и батко!

# 248
  • Мнения: 367
И Филип@ и бебка са добре,оплака се само,че няма кърма още,но тя ще слезе навярно по-късно.Отново поздрави за всички. Hug

# 249
  • Мнения: 207
Честито Филип@! Да сте здрави и бързо възстановяване на теб   bouquet

# 250
  • Мнения: 1 065
Иска ми се да изразя и аз радостта си от събитията около Филипа. Вярвам, че се случиха максимално близо до очакванията и.  Филипа е прекрасна майка и прекрасен човек и ми се щеше да бях прекарала повечко време с нея  Grinning. Честити да са и двете с Дарена!  newsm51

# 251
  • Мнения: 405
Ихааа,  newsm44 прекрасна новина!!! Честито на Филипа!!! Желая й бързо възстановяване и много радости от тук нататък!!!    newsm51

 Днес е секциото на Мимозе. Искрено стискам палци и от сърце се надявам всичко да мине бързо и безпроблемно! Praynig
 Как сте вие, момичета? Аз съм станала много изнервена, направо не може да се говори с мен ooooh!, тия хормони правят ужасни неща с мен. Кракът ми се е издул в глезена, странно защо само едния-десния, но едвам ходя. Имам чувството, че ще ми се счупи докато стъпвам Crazy. Хайде, пооплаках ви се  Whistling
 А, да ви попитам - случва ли ви се от време на време да усещате побутване "отдолу", сякаш напира "нещо" и дали е нормално? newsm78. Моля мамите с опит да ми кажат?
 Целувам ви всички   bouquet

# 252
  • Мнения: 135
Честита дъщеря на Филипа! Да сте живи и здрави и бързо възстановяване!

Момичета, чета ви редовно, въпреки че не пиша. Нямам нищо интересно за споделяне , освен да се оплаквам, че ми тежи все повече. Притотвила съм почти всичко необходимо. В момента гладя чаршафчета и дрешки, слагам ги в найлонови торбички и ги надписвам за таткото, защото той ще трябва да се оправи с всичко след раждането. Надписите гласят: "за изписване", "за оправяне на леглото", "дрехи за мен" и т.н. Laughing Трябва да обуча и "големите" кои дрехи къде са им, че са свикнали само аз да им давам какво да обличат,  а не се знае колко време ще съм в болницата (секцио ще раждам).

Поздрави на Лусесита и Ангие за сладките им бебенца! Много се радвам и за теб, Усмивка, че изписват Мария утре!! Hug Hug
Стискам палци на Мимозе и на Морги!

Момичета, някой знае ли как стои въпроса с багажа за Майчин Дом - София? Какво трябва да се носи при приемане в патологията? Имаше момичета, които ходиха там на посещение. Тедсан? Аз трябва да вляза на 27ми за изследвания за 2 дни, но забравих да попитам. Преди години съм носила цял сак (вкл. и спално бельо  Simple Smile) , но се надявам вече да не е така.

Целувки на всички и кураж!

# 253
  • Троян
  • Мнения: 141
Честито бебче на Филипа!
Моите крака нещо много взеха да се подуват,имам чувството че даже не спадат,тази сутрин едва си закопчах ботушките.

# 254
  • Мнения: 43
здравейте момичета,
ЧЕСТИТО НА ФИЛИПА ДА И ЖИВА И ЗДРАВА РОЖБАТА И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!

аз да Ви питам нещо напоследък корема ми е все твърд нормално ли е да е така
при вас как е, споделете че се притеснявам иначе си пия магнерота по 3х на ден
Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт