На Бъдни Вечер нашата молитва, за здраво ЯНУАРЧЕ към Светата Майка литва!

  • 20 708
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 51
Джапанки да ви кажа има в левчетата, от тези най-обикновените по 1,50, но нали все пак са само за баня, аз такива ще си взема , просто нямаше моя номер, имам си и едни тука вкъщи, в краен случай ще взема тях, но пробвайте по тези магазини, там винаги се намират полезни и евтини неща.
На Микки забравих да кажа честита придобивка, това е един страхотен уред, аз мойта не я давам без бой, така мога да позрещам гости без да ме напада после омаразата на другия ден , толков е лесно.
Дано ти служи дълго време.
За ваничките, не че анатомичните не ми харесват, напротив, много са сладки, но все пак си мисля, бебето расте, то не може да му е по-мярка и в началото и после, или сега ще ми се изхлизва или после ще му  еъясно, пък и са доста обемисти, а половианта ще са вечно празни, защото бебчо не може да ги изпълни.
утре пак ще умувам по въпроса... newsm78

# 256
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен!

Ади , не е лошо да отидеш на лекар. Моята ме предупреди ,че ако не усещам цял ден бебчето трябва да и се обадя. Но преди това все пак пробвай- може просто да спи ти докато си будна , а да мърда когато спиш. Чувала съм ,че помага пиене на нещо студено и след това лягаш на лявата страна. Моето бебче е много мързеливо и чисто се притеснявам дали не му има нещо. Със сигурност обаче се размърдва- поне досега , като дъвча дъвка  и седна на компютъра. не знам харесва ли ги тези неща или напротив newsm78

Мари - Това с  носенето на мъжа е много забаво ,  но моят няма да мога въобще да го вдигна. Вярно ,че откакто съм бременна от зор милия отслабна с 14 кг, аз напълнях с 12 досега, но все още имаме разлика от 20 кг в негова полза.  Joy Joy Joy


дама - мислих си ,че само на мен ми е горещо, но явно и ти си като мен. А съм толкова зиморничева по принцип.Сега все ми е топло , дори почнах да се изпотявам, а преди не знаех какво е това. Но сигурно от мазнинките които трупам Embarassed


 Момичета, аз ли съм само така. Наляга ме някаква носталгия ,мъчно ми е непрекъснато а не знам защо.Мъжът ми се чуди как да ми угоди , а на мен все ми се плаче, а не знам защо?  newsm78 Да не би нещо с бебка да не е наред?


# 257
  • Мнения: 30
Момичета, аз ли съм само така. Наляга ме някаква носталгия ,мъчно ми е непрекъснато а не знам защо.Мъжът ми се чуди как да ми угоди , а на мен все ми се плаче, а не знам защо?  newsm78 Да не би нещо с бебка да не е наред?

juju1, не се тормози. И аз от известно време насам съм така. Все ми е свито сърцето, а сълзи бликват от няма нищо. Моля се всичко вече да минава и да е наред. Едва ли тези наши настроения са свръзани с бебетата, по-скоро е от хормони. Гледай да се разсейваш повече - с филми, книжки и други нещица. Поне аз така гоня лошите мисли и мрачното настроение. Като знам, че от сега нататък с мъжа ми няма да сме само двамата, а все някой ще щъка около нас, гледам да си обръщаме повече внимание. Уж вече 10 г. сме заедно, а понякога си задавам въпроси какво ще се промени, дали ще е същото, дали няма да се изнервяме един друг, ще имаме ли време само за нас?

Между впрочем все се каня да подхвана тази тема, та ето един въпрос към мамите с вече едно детенце: Как се промени животът ви с половинката след раждането? Имахте ли трудни периоди и как устояхте на нервите и напрежението?

# 258
  • Мнения: 1 325
Джули това е от хормоните, сигурно е нещо като предродилна депресия Grinning Я се усмихни и си мисли как ще се грижиш за бебока, ще си го гушкаш и ще го разхождате с татето Grinning
Асиди, можеш да пуснеш питането си като нова темичка, ще е интересно да видим в какво в отношенията на родителите се е променило.

# 259
  • Мнения: 24

Момичета да попитам пак информация за капките инфанкол за колики имате ли??На няколко пъте бях видяла във форума,че се коментираха,но тогава необърнах внимание??Какво смятате да давате за колики?
[/quote]
От мои познати,които са родили вече съм чувала,че са възхитени от тези капки.Справяли се перфектно с коликите. Аз даже съм си поръчала да ми донесат и на мене.

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

От мои познати,които са родили вече съм чувала,че са възхитени от тези капки.Справяли се перфектно с коликите. Аз даже съм си поръчала да ми донесат и на мене.

Ох,най-после някой да се включи по въпроса за капките. Heart Eyes Heart Eyes
Откъде си ги поръчваш?

# 261
  • Мнения: 24
Доколкото разбрах ги имало само в Англия.Не ми се вярва,но не съм ги търсила тука.  newsm78

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Доколкото разбрах ги имало само в Англия.Не ми се вярва,но не съм ги търсила тука.  newsm78

тук май ги продават само нелегално,поне така разбрах аз  newsm78

Ще взема да попитам в аптеката до нас ,аптекарят ми е познат може и да измисли нещо Wink

# 263
  • Варна
  • Мнения: 3 252
Между впрочем все се каня да подхвана тази тема, та ето един въпрос към мамите с вече едно детенце: Как се промени животът ви с половинката след раждането? Имахте ли трудни периоди и как устояхте на нервите и напрежението?
Не мога да преценя, но сигурно са се променили, просто е станало неусетно, и то в добрата посока. Но живота е такъв, какъвто си го направиш, в крайна сметка ако държиш на някои свои навици, и с дете, пак ще продължиш да живееш по стария начин. В началото когато се роди бебето, е много стресиращо и за двамата, затова и таткото не трябва по никакъв начин да се разграничава от грижите за бебето, защото така той няма да разбере какво й е на майката. В последствие могат да възникнат проблеми заради това. Мъжът ми може да ме отмени за абсолютно всичко, както и за домакинската работа, той просто си е такъв. Вярно, сега излизаме много по-малко навън, съобразяваме се винаги с детето, но пък ако много искаме да отидем някъде, намираме начин кой да я гледа. За секса - след първите 1-2 месеца след раждането, всичко си се върна по старому, така че там нямаше промяна  Grinning
Извинете за дългия пост  Embarassed

За инфакол - доколкото знам в БГ не се продават.

# 264
  • Мнения: 2 642
Здравейте Simple Smile
Това с гладенето на дрешките на бебето...не се ли прави само тук в Бг? Вие чували ли сте някои друг по света да го прави? На мен не ми се вижда много логично да гладиш /дезинфекцираш дрехи които после оставяш в нестерилна среда до обличането на бебето. На всички бебешки дрешки които имам оt Щатите пише само wash before use. Никъде не пише да се гладят.
 

# 265
  • София
  • Мнения: 6 200
Ние заживяхме заедно около 6 месеца преди да се роди Ева (преди това си се виждахме само като гаджета. Може би затова имахме малко време да се напаснем един към друг, а после и за появата на бебе. Не беше лесно, защото и двмата сме разглезени егоисти  Embarassed
Аз изпадах в истерии, той се ядосваше, но ми помагаше много. Постепенно механизма си се намести и заживяхме в новата комбинация 3 в 1. Определено сега ни е по-добре отколкото само 2-мата. Сега из къщата ни има едно човече около метър, в което сме влюбени и двамата и което ни излекува от част от егоизма ни.
Карали сме се, викали сме си, но после сме се извинявали и прощавали. Правим вече повече компромиси един на друг и така.

# 266
  • Мнения: 24
Аз също съм се чудила за гладенето както и за това,че първите месеци бебешките дрешки трябвало да се перат само на ръка ooooh!.Не мога да си го обясня  newsm78.В пералнята според мен се изпират по-добре.

# 267
  • Мнения: 980
Да се похваля, имам си нови перденца в спалнята, екрю, много са красиви  Crazy
Луси, а изпра ли ги  Hands Clap

А има ли и други капки, които някой да е ползвал и да е доволен?  newsm12

# 268
  • София
  • Мнения: 327
Намерих си джапи в Метро - гадни, ама стават за баня.  Grinning
А за топлите вълни и подуването на краката трябва да се лежи по 6 часа на ден на ляво. Снощи имах такива отоци чак на бедрата и не можех да си свивам краката - все едно не бяха мойте, то и сега не съм много по-добре.
Не съм си представяла, че могат да се случват такива промени чак. Sad

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
За прането на ръка веднъж написах,че на братовчедка ми педито на малката категорично и забрани да и ги пере на ръка,защото не се изплаквали хубаво,а тя нейната щерка е с много чувствителна кожа.


За гладенето,аз гладя отново заради нежната кожа,но само първите 2-3 месеца.По-мекички са дрешките.После негладя всичко.Чак такава мания нямам.Пък и едно от най-омразните неща са ми гладенето.


За капките предния път ми изписа доки Еспумизан .С баткото давах сабсимплекс,ама беше много отдавна.Гледам в заглавната страница на сайта на бг.мамма,рекламират някакви.Та се чудя от сега към кои да се насоча  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт