Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 287
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 602
Ехххх... Друго си е да има някой. Гили, Медовинка, Наденце  Hug  bouquet Обичам ва бе

# 361
  • Мнения: 2 712
Питката още чака ред за фурната  ooooh!
Изгладнели сме като вълци. И пак ще се нагълтаме за 20 минути  Mr. Green
******
Весела вечер на всички!  newsm51 newsm51 newsm51

# 362
  • Мнения: 354
Знаток, весела и на теб!!!! Hug

Верче, чувствата са взаимни ! Hug Hug Heart Eyes

# 363
  • Мнения: 1 813
 Praynig  да свършват по-бързо тези глупави празници

# 364
  • Мнения: 2 712
Praynig  да свършват по-бързо тези глупави празници
Мах с пръчката. Готово. Край.
За теб свършиха.
Оплачи се за да ти олекне  Peace

# 365
  • Мнения: 354
Praynig  да свършват по-бързо тези глупави празници
Какво стана, миличка?Ти пък защо не искаш празници?

# 366
  • Мнения: 2
Добър вечер Hug

# 367
  • Мнения: 602
Здрастии  Mr. Green

# 368
  • Мнения: 2
Пожелавам на Всички Весела Вечер  дано Дядо Коледа Ви донесе -Вашите Мечти и Желания

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug :hug

# 369
  • Мнения: 2

Здрасти Далаверче  Hug Wink Как си?

# 370
  • Мнения: 602
Самотно....  #Puppy dog Шрекваме с малката...

# 371
  • Мнения: 1 418
Наядох се като свиня и се напих като прасе.Сега ще пия
еспумизан,щото ше умрА!

# 372
  • Мнения: 354
Самотно....  #Puppy dog Шрекваме с малката...
Горе главата, ние сме тук! Hug

# 373
  • Мнения: 2
Самотно....  #Puppy dog Шрекваме с малката...

 Joy и ние така навсякъде хлапетата са напускали Тв-тата  и щем не щем Шрекваме  Wink

# 374
  • Мнения: 2
Наядох се като свиня и се напих като прасе.Сега ще пия
еспумизан,щото ше умрА!

Ти си като Монк  CrazyДааа-той в единия ъгъл на стаята слага овлажнител за въздух-в другия край изсушител  Crazy Wink

Общи условия

Активация на акаунт