Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честита Коледа на всички! Здраве и късмет!   bouquet

Желая на всички мами здрави и добри деца!  Hug

# 16
  • Мнения: 410
добро утро на всички.сиска не се притеснявай  bouquet.днес ще ходим да пазаруваме за нова година-нали трябва да се папа Joy.мим4о честити ти бандити baby_neutral baby_neutral.аз ще хапвам,ама тоя венец хич не ми минава.и само лапам и гълтам като пате,иде ми да се #2gunfire

# 17
  • София
  • Мнения: 289
оххх ужас и аз съм много зле с венците и зъбите! Едвам ям, то освен ужасната болка във венците и от двете страни имам зъби дето ме болят и просто всяко ядене е кошмар! Направо ми се реве  Cry

# 18
  • Мнения: 200
мим4о честити ти мъжлета  newsm05
Аз днес се събудих с гърлобол и хрема  yu5 ама вчера една колежка така ми се изкашля в лицето че ми издуха косата, много се дразня на хора които не си слагат ръката и кашлят върху теб без да се усетят  #Cussing out Сега остава на НГ да съм болна  Cry
За венците моите като ги усетя че кървят и почвам да жабуря с водата на Лакалут, тя е много лека, не се разтваря, и при неволно поглъщане я дават напълно безвредна. На мен ми мина от 2 жабуркания и вече не ми кървят, поне за сега. Хубава е, опитайте я ако искате  Peace  но най-добре отивайте на зъболекар той може да ви предпише по ефикасно лекарство  Peace

# 19
  • Мнения: 100
Хей,sisse,ама ни развесели Laughing!!!Все пак разбрахме какво е станало-нищо страшно.Вторият ти опит може да е по-успешен,знае ли човек Wink?
aquariel,как е новата печка?Смогваш ли й на готвенето Simple Smile?Хайде похвали се с някоя нова рецепта за ястие с вкус-убиец  chef!
doly_dog,за венците и зъбките-само Лакалут(и паста и вода за уста)-много помага!!!А за страховете ви относно малките бебешоци-всичко си идва с времето,постепенно се привиква и с всеки изминал ден от съвместния ви живот ще ставате все по-сигурни в действията си.(от опит го казвам,разбира се)
Айде,че пак ме изгониха от компа Crossing Arms..
До после!!!

# 20
  • Мнения: 371
Сисе важното е че се опита следващия път ще се получи по добре  Wink
И мен ме боли един зъб направо ужас

# 21
  • Мнения: 200
Печката е чудо! За сега повече банички пека (от тези на Бела) защото ходя на работа, ама сега като почне почивката ще се развихря и ще ви пиша  Hug

# 22
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен в новата темичка!  Hug

 Аз последно време не съм много активна, но уж ви чета, ама може и да съм пропуснала нещо. Питах се, да не е станало нещо с Ясмина, та сисее е правила темата. Не, че искам да обидя с нещо сисее, даже е супер оформление като за първи път  Peace , аз и толкова нямаше да се справя. Поздравления!!!

 Днес ходих на ФМ. Бебо тежи 888,83гр и е много активен, та не можахме да му направим хубави снимчици. С тати спорим на кой прилича, ама той е доволен и на факта за 100% - момче. Абе каквото ще да е само живи и здрави април да си ги гушнем бебоците, нали?

 Вчера попитах, ама никой не ми отговори  Cry дали утре  неделя, работят детските магазини в София. Ние преди малко престигнахме, но едва ли ще смогнем за днес и евентуално утре да разгледаме количките и легълцата, както и дрешки за бебо. Благодаря ви предварително!!

# 23
  • Мнения: 82
Поздрав и от мен! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
sisse-браво-важното е че има тема-ще я изпишем за нула време.
когато бебо дойде ще спим най-вероятно с него в една стая а татито отделно-да се наспива щото у нас стаи бол-абе ще му мислим.
За легълце-моята приятелка когато роди си купиха много хубаво легълце с люлеещ механизъм а после си взеха и сгъваемо и сега тя ме съветва да си вземем само сгъваемо вие какво ще кажете.
anilinda -супер за бебчо-ще прилича и на двама ви! newsm10

# 24
  • Мнения: 97
anilinda, утре ще си работят магазините, особено тези, които си работят в неделя по принцип .
Ето раб. време на Jumbo
Работното време на 31.12.2007 е от 10 до 18 часа
01.01.2008 г. е почивен ден

Приятно разглеждане ! Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Здравейте, момичета

Тук съм, но почти нямам време за форума. Минавам само набързо да прочета последните новини. Добре, че сисее е пуснала нова тема, че ако чакахте на мен....

# 26
  • Мнения: 1 080
какви са тия сгъваеми легла?

# 27
  • Мнения: 319
какви са тия сгъваеми легла?


Нещо такова представляват сгъваемите легла-кошари  newsm53На колела са и могат да се местят от стая на стая,както и да се сгъват  smile3521

Последна редакция: сб, 29 дек 2007, 20:07 от sisee

# 28
  • Мнения: 116
какви са тия сгъваеми легла?


 Охооо супер, че работят магазините. Ще падне голямо обикаляне, усещам... Благодаря момичета  Hug

 Тези дни ще гледам да кача и снимките на бебо. Само да се прибера в Сандански, че тук все бързам...

 stefinka, мисля, че става въпрос за сгъваемите кошарки и легълца. Точно дето sisee e пуснала. Хареса ми тази на Chipolino / кошарката в синьо/. Май и ние ще се спрем на този вариант. Където и да отидеш спалнята на бебчо е с вас.... Аз ги разглеждах в онлайн магазина на Кикиморско царство и ме кефят. Утре ще ги видя и на живоооо 1stroller moresmile

 Айде лека вечер, че ми дават зор за компа.... Hug

# 29
  • Мнения: 319
Готово........ newsm10
Момичета темата ни е оправена и по-красива от всякога..........
Благодаря на Ясмина,че ми помогна да оправя нещата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт