Семейни трагикомедии и битовизми

  • 75 719
  • 530
  •   1
Отговори
# 45
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
newsm62 newsm62 newsm62

# 46
  • Мнения: 177
Ама хайде спрете се! Детето не може да спи от вас Joy

Беболина, нечовек си hahaha

# 47
  • Мнения: 13
Браво на Беболина Hug Супер темичка. Да се изкажа и аз. Преди няколко години свекървата падна и си счипи и двете ръце,ужас,свекърчо не е много по готвенето и бяха минали на суха храна.Та намирам аз свободно време и решавам да намина до тях да им зготвя няколко супички и чорбички.Запретвам ръкави и почвам.Хората се радват,че няколко дни ще се хранят добре.Е,да ама аз се намирам в чужда кухня.И разбира се в моето усърдие съм сбъркала буркана със солта.Вместо сол като меткам здраво сода бикарбонат ooooh! Брей слагам,слагам то не е солено,по едно време гледам буркана свърши. Мале като се осетих ми призля. А,като им казах какви съм ги зготвила те умряха от смях.Ама свекърчо не даде да ги изхвърля,а каза ,,и така ще ги хапнем,тамън няма да ни болят стомасите." За всеки случай тичах да им взема пак суха храна.

# 48
  • Мнения: 1 008
tima, важно е желанието, пък и солта е вредна... Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 5 074
 smile3521   Ще пържа аз картофи, да изненадам свекървата, че и аз мога нещо hahaha Налях олиото, ама като се посгорещи, нещо ми замириса странно.... newsm78, то било ПАРКЕТОЛ Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 25 651

Ха, така ли се оправда за неуспешния опит да отровиш съкровището?  Mr. Green
 Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 5 074
Ми ,то тогава бутилките бяха еднакви, разлика нямаше, и аз... сбърках  newsm62

# 52
  • Мнения: 25 651
Да, бе, да, еднакви!  Whistling
Олиото не беше ли в зелена, а паркетолът - в бяла бутилка?  Wink Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 5 074
 Ти пък, що си мислиш, че съм в заблуда  newsm78 Беше така - бутилките бяха еднакви. В квото имаше, в тва ги слагаха smile3521

# 54
  • София
  • Мнения: 5 074
А да ви кажа ли за баницата  newsm78 Ще ви кажа, щото не ме е срам, то толкова време мина оттогава. Свекървата беше в болница, свекъра нещастен - вика - еее, няма кой една баница да направи. И аз се изцепвам. Добре бе татко, аз ще ти направя баница. Пък той вика - ти, баница да направиш - да хапнеш и да плювнеш сигурно ще е hahaha Малеееее, като яхнах метлата  Joy Месих, точих, месих, точих smile3532 Много труд хвърлих, ама после той ми вика - ти ли я направи, или я купи отнякъде Stop Пък да не ви казвам, колко материал изхабих, ама нейсе smile3508

# 55
  • Мнения: 13
Евала Бабо Хулиганке.Пак си се справила,ами аз колко се мъчих,потих и колко уроци приех,ама цъъ,не ще,а всички ми пра пра баби са изкусни майсторки на баници,ама аз съм гола вода.

# 56
  • Мнения: 804
Страхотна тема.  smile3501 smile3501 smile3501

Да ви кажа и една моя история.

Аз съм млада булка, големия ми син е някъде на 2-3 месеца.Свекъра и свекървата ще минат вечерта да видят бебето.
За обед готвя свинско с ориз,но това,което остава е повече ориз,отколкото свинско.
Мъж ми вика "Почерпи баща ми довечера с това,той много обича свинско с ориз".
И аз го правя.
Идват вечерта, аз търча по детето,ама нали и гости имам,сипвам свинското с ориз в чиния и я давам на свекър ми.Ама то ориза е в цялата чиния,а месото е само две - три парченца.
Но,човека да не ме обиди ли,що ли,я взема и почва да яде.То вкусно много,ама само ориз,месото се изяжда на три хапки.Яде,яде,,ама не може да изяде всичко и бута настрани чинията.А аз,притеснена,го питам да не би да не му е харесало.
И тогава се престраши да ми каже:"Много е вкусно,ама повече месо да имаше,че сега беше много малко"  Joy Joy Joy
А свекърва ми ме успокоява,че той не обичал ориз със свинско,а свинско с ориз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 5 074
Е, тва е последния ми пост и си лягам, щото все съм на работа и май съм се поуморила вече hahaha Та съм на работа- неделя вечер 21 часа..Малко преди това ми се обажда свеки и ми вика - Ние сме на гости на леля ......Ела там. Казвам - добре, ще дойда. Отивам - неделя , на работа цял ден- умряла от глад newsm78 Сядам на трапезата, там всичко опоскано, няма нищо Joy Лелята ми вика, ако си гладна  newsm78  да ти сипя манджа ? А свеки - оооо не , моля ти се , снахата много я боли стомаха, не и сипвай #Cussing out А  аз умрела от глад, ама се чудя кво става newsm78 Тръгнахме си и свеки вика - Боже ква помия щеше да ти сипе. Свекърва мечта newsm10

# 58
  • Мнения: 3 271
А свекърва ми ме успокоява,че той не обичал ориз със свинско,а свинско с ориз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мноооого свежо  newsm62

# 59
  • Мнения: 603
  да ти сипя манджа ? А свеки - оооо не , моля ти се , снахата много я боли стомаха, не и сипвай #Cussing out А  аз умрела от глад, ама се чудя кво става newsm78 Тръгнахме си и свеки вика - Боже ква помия щеше да ти сипе. Свекърва мечта newsm10

 hahaha hahaha hahaha hahaha
Ох, ще събудя детето с вас

Общи условия

Активация на акаунт