По колко дни ядете едно ядене?

  • 3 720
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 633

Майка ми макс. 3 дни, а другите по седмица.  Thinking

Кои са тези други, които държат/ядат едно ядене по цяла седмица?  Crazy
За седем дена храната (освен, ако не е във фризер) се вкисва доволно или поне започва да развива чужди форми на живот. Вярно, пеницилинът се произвеждал от плесени, ама в случая естествените му форми не са за предпочитане.  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 35 957
По 2-3 дена, но обикновено, ако не се изяде до другият ден, най-често го хвърлям.

# 17
  • Мнения: 5 577


Кои са тези други, които държат/ядат едно ядене по цяла седмица?  Crazy


 Mr. Green е сега, много въпроси питаш, трябва да споменавам роднини първо коляно.

# 18
  • Мнения: 11 747
готвя само за едно ядене - втори път никой не иска да яде същото. Ако остане се хвърля, не че е развалено...
Много ми е съвестно да хвърлям храна, но ми писна да съм в роля на доброто прасе! Animal Pig

# 19
  • София
  • Мнения: 39 771
Зависи. Обикновено супи правя в малка тенджера, и се изяжда бързо. Използвам и малка тава. Ако почнат да се мусят на яденето и се застои в хладилника, заявявам, че няма да готвя и хвърлям Simple Smile
Майка ми преди прибираше ядене във фризера, но пак не става и пак се хвърляше.

# 20
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Обикновено едно ядене за един ден, рядко се случва в къщи да остане да остане за следващия или за по следващия ден. Това е благодарения на приятеля ми който си похапва доста и се старае да не оста нищо за утре за да има какво да правя и да не скучая  Laughing   cook

# 21
  • Мнения: 9 052
веднъж, готвя малко, zащото малкия и баща му откаzват да блиzнат претоплено или останало ядене  Rolling Eyes

# 22
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Аз пък сутрин никога не закусвам на обяд по малко и вечер май хапвам повечко-това е много вредно.На работата ям 1-2 принцеси за обяд и вечер огладнявам повече newsm64 1dating newsm55  food002 newsm71

# 23
  • Мнения: 3 880
Нямам такава огромна тава, че съдържанието й да стигне за 3 дни ядене ooooh! Laughing
Приготвям неща, колкото да ядем в момента, най-много една порция да остане за дояждане на следващото ядене и то рядко се случва.....
Изключение правят някои български манджи, които изискват по-дълго висяне пред печката, тогава правя да стигне за два пъти, за да си струва времето.

# 24
  • София
  • Мнения: 607
Зависи от яденето - супите свършват за 2 яденета, защото у нас всички обичат супа. А готвените - най-много 2 дена.
Аз повече от 2 дни не държа готвена храна...... Naughty

# 25
И аз държа храната максимум 2 дни
По принцип се изяжда още същия ден

# 26
  • Мнения: 316
Всеки ден готвя и ядене повече от веднъж в къщи не се консумира. С годините съм натрупала опит да преценям колко да сготвя за да се изяде на веднъж дори когато ми идват гости. Но мисля че повече от ден не е полезно да престоява ядене в хладилника и да се консумира.

# 27
  • Мнения: 3 830
По 2-3 дена, но обикновено, ако не се изяде до другият ден, най-често го хвърлям.

 Peace

# 28
  • Мнения: 4 668
В нас едно и също ядене не се повтаря  Confused Капризни ли сме , какви сме , но ако остане нещо се изхвърля .
През седмицата почти не готвя - ядем само вечер в къщи и то някакви аламинути или нещо на скара .

# 29
  • Мнения: 1 756
Готвя винаги да има и за друггият ден , и сте стремя да има по 2 разли4ни за избор, да ре4ем днес едно , остава и утре друго и така ден 2 и 3 имаш избор  Hug

Общи условия

Активация на акаунт