По колко дни ядете едно ядене?

  • 3 726
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Сетих се нещо като идея за оставащо ядене-когато видя ,че се очертава да остане-веднага след като изстине,го мятам в една кутия и във фризера....след седмица  се размразява в микровелето и спасява едно готвене/а и мъжът не забелязва,че ще го яде втори път/....единствено картофите не понасят замразяване/променя им се вкуса....но супичките са перфектни/а и така се избягва опасността да се развият разни бактерии и т.н/...За съжеление на последък почти не остава8но пък почти винаги имам резерв-поне за малкия-на него направо в берканчета замразявам/...иначе готвя всеки ден защото съм си вкъщи...като тръгна на работа ще видим.........

# 46
  • Мнения: 3 268
Каквито и вълшебства да правя,мъжът ми винаги познава нещо претоплено и бута чинията.Вече не експериментирам.

# 47
  • Мнения: 9 052
Каквито и вълшебства да правя,мъжът ми винаги познава нещо претоплено и бута чинията.Вече не експериментирам.

и при нас е същото, а малкия е още по zле даже от баща си  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 656
По 2-3 дни си хапваме,ако остане изхвърлям.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 176
Зависи от яденето, но след ден по-скоро и да е пред очите ми - няма да бъде изядено.

# 50
  • Мнения: 2 591
опитвам се да готвя максимум за 2-3 яденета, но и на мен, и на мъжа ми след втория път вече не ни се яде едно и също! ако пък съм наготвила твърде много, готвя помежду това и нещо друго - като например пица - не обичам да хвърлям ядене Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2 587
Най-много до три пъти се яде едно ядене,в повечето пъти се готви за по веднъж.

# 52
  • Мнения: 2 778
Готвя ядене за ядене-това ще рече 2-пъти на ден ,много рядко се претопля вкъщи .Виж ако е боб се готви в казана  Joy -яде се само  за обяд и само за мъжете(аз го недолюбвам,а майка е на работа).

# 53
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Всеки ден готвя , първо, второ и трето, всичко се изяжда.

# 54
  • Мнения: 243
Всеки ден готвя , първо, второ и трето, всичко се изяжда.

Малеееее, не ти ли писва, бе мила newsm78

# 55
  • Мнения: X
Готвя така, че да се изяде същия ден.Не обичам да остава ядене за следващия ден, а и не обичам да хвърлям храна.

# 56
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Какви ти дни ooooh!
само веднъж се яде една манджа.Ако остане/а,то винаги остава/ котаците пред блока са ми на гости Joy

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Много рядко ми остава даже за втори път ядене. Готвя в малки дози, но понякога умишлено бухам например една тенжера боб или леща, та да сложа във фризера.

# 58
  • Мнения: 8 242
Както дойде  Wink
Понякога се изяжда цялото наведнъж.. Понякога се подмята цяла седмица  Crazy

# 59
  • Мнения: 812
Ако не ходех на работа щях по цял ден да стоя в кухнята. За съжаление работя и готвя колкото да има за два дни, защото съм на смени. Мразя престояла храна. И тъй - като обичам да си угаждам и не знам какво ще ми се яде утре например, готвя спонтанно според продуктите с които разполагам. Фризера е пълен с месо, така, че не се затруднявам изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт