Желаещи да влязат в Зоната?

  • 38 348
  • 584
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 276
Не! Ти ще се жениш.  Naughty

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 16:15 от blueberrygirl

# 541
  • Мнения: 422
тогава това ще правя  newsm39

# 542
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте момичета,

Най- накрая и аз да видя първите минуси, доволна съм, още повече, че се чувствам по - лека.
Продължавам по схемата, но не съм стриктна на 100 %, днес си направих миш- маш на обяд и 2 парчета кекс за десерт, ще ми идва скоро и имам голям апетит.Мисля че диетата ми действа добре, така че не се замисляйте  Crazy

До скоро!

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 17:22 от Lindita

# 543
  • Мнения: 276
Добро утро момичета  Hug Hug Hug

Вчера ми беше ужасен ден...по-скоро деня си беше добър, но вечерта завърши лошо.  Embarassed

Отрази ми се веднага в плюс от 1,7 кг.  #Crazy

# 544
  • Мнения: 422
Добро утро!!! Hug
Защо така Блу?С какво прегреши?
Връщай се в строя, че  bambam

# 545
  • Мнения: 276
Прекалих с орехите, хапнах и мед...после и шоколад и накрая няколко чаши вино... Embarassed

В строя се връщам... сега съм си решила да съчетая тази диета на Рене Зелуегър със Зоната. В смисъл пак ще си хапвам по зоната, само че няма да ям млечни, плодове и ядки. Ще наблегна на салатки с яйца, месо и риба.

Криси ти как се справи вчера?

# 546
  • Мнения: 422
Вчера цял ден бях на режима стриктно. Но вечерта много ми се ядеше сладко. Пия само безкофеиново кафе, защото се лекувам хомеопатично и най-вероятно ми е паднало кръвното, просто бях като парцал.
Но удържах фронта като пийнах само една чашка кола лайт.

# 547
Здравейте момичета,
Приемате ли една дебеланка при вас  Blush?
Заинтригува ме тази диета и искам да пробвам дали ще ми действа. Направих изчисленията по книгата, но нещо не ми излиза  Thinking. Според тях трябва да започна с 8 блока на ден, но като ичислих резултатите с калкулатора от сайта, ми показват 11 блока. Защо се получава тази разлика  newsm78???
Сега ще се върна назад да прочета за вашите постижения и съвети за хапване и пак ще се включа с въпроси ако имам  Hug.

П.С. Между другото прочетох, че и "Симеоновската диета" е по зоната. Защо тогава има 2 теми? Има ли съществени разлики между двете? /питам от любопитство просто, не че имам против  Mr. Green/

# 548
  • Мнения: 276
Здравей, al_deera, и добре дошла.   bouquet

Примеме дебеланки всякакви, с желание да станат страхотни мацки до лятото.  Hug

Сайта в интернет не смята по-малко от 11 блока, защото това е минимума. Напълно нормално е по книгата да излизат 8, по сайта 11. Не се притеснявай.

Симеоновската диета е по Зоната, но всички момичета там са ходили при д-р Симеонов и той им е дал специален режим, съобразен със зоната. Ние тук се оправяме само с книжката. Има разлики, вчера Криси ми изпрати режима на Симеонов и има някои разлики между него и книгата. Не са съществени, но все пак има.
Успех!  newsm51

# 549
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ох, и аз съм с 1, 7 кг в плюс, вчера от радост че съм минус 2 кила реших да си хапна добре и днес пак съм 78  #Cussing out
Вече не знам какво да правя  Confused

# 550
  • Мнения: 4 435
Лелееее,голямо мазало е станало вчера.Аз съм повлякла крак май. Mr. Green
Отчитам се,вчера съм се нагъчкала с много десерт,пилешко,картофи,салати-моцарела с домати,млечна и тиквички с млечен сос.Както виждате съм в била всички вас.Естестявено кантара отчете +2кг т.е. вече съм 53 #Cussing out.Най-странното беше,че като хапнах се почуствах адски гадно,дори се замислих дали да не повърна. BlushПосле ми беше много тежко,заболя ме  и стомаха и реших,че няма нищо по-хубаво от режима.Обаче вижте как се качват 2 кила за едно ядене.Та от утре си започвам отново,още по уверена че това е моят режим,и че щом успях да сваля 4,нямая да ми се опънат още 5-6.
blueberrygirl я кажи някои разлики от режима на  Симеонов?Ако може де.  bouquet
На другите успешен ден и ме чакайте от утре. Grinning

# 551
  • Мнения: 480
Май всички сме си хапвали тези дни Embarassed, както си писахме с Блу по скайпа, обърнахме го на говорилня, кой какво е хапвал и с какво е прегрешил, а не кой колко е свалил ooooh!, е няма лошо де, знаем, че има и такива периоди,но аз за себе си поне ще се опитам да ги сведа до мимимум.
момичета, хайде да се стегнем , ама сериозно, поне няколко дни без прегрешения, май ние сме най-несериозните в този форум, да не се обидите сега, не е с лоши чувства Hug  bouquet

# 552
  • Мнения: 4 435
Аз ще съм сериозна от утре.

# 553
  • Мнения: 276
blueberrygirl я кажи някои разлики от режима на  Симеонов?Ако може де.  bouquet

Може, може - писах ти на лични, че да не разводняваме темата.

Вярно последните няколко дни, всички се провалихме. Но, както си говорихме с мими_то по-добре е да се опиташ и да се провалиш, отколкото изобщо да не опиташ. Стах ме е да кажа, че от утре ще съм сериозна... май като го кажа, само оплесквам нещата.  newsm78

момичета, хайде да се стегнем , ама сериозно
Стягаме се.  running  animal085 newsm39 thumbsup

# 554
blueberrygirl, мерси за милото посрещане  Hug.

Сайта в интернет не смята по-малко от 11 блока, защото това е минимума. Напълно нормално е по книгата да излизат 8, по сайта 11. Не се притеснявай.
А от вас има ли момичета с подобен случай? Вие с колко блока сте решили да започнете??? Аз като че съм по-навита на 8те, но да не сгреша по този начин  newsm78 /в книгата не прочетох някъде да пише за минимум, но може и да съм пропуснала/?
Продължавам сега с изчитане на темичката  Mr. Green, че да не се изказвам неподготвена.

Общи условия

Активация на акаунт