Пристигна Новата година, при Дюкан сме пак мнозина - 59 част

  • 19 618
  • 598
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 360
Ванчеее Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 5 873

 Hug

изчезвам,че гости чакам.
до после.

# 18
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
сънче - с тая разлика, че ти си по -висока ,бая има да те догонвам, май по -добре и бързо се справям в обзавеждането и уеднаквяването на интериорите ни  Joy Joy

# 19
  • Провинция
  • Мнения: 313
Момичета,ама вие пишете като за световно.Да не излезе човек и вие сте изписали 4 страници.Добре дошли на новите момичета!И да запомнят-това е режим,а не диета.Тук се храним на воля,но само определени храни.Докато смъкнем излишните килца....разбира се.Блеки страхотна си!

# 20
  • Мнения: 3 360
Ето ме и  мен след намесата на Дюкан.Как да вмъкна  снимката в албума?
http://img84.imageshack.us/img84/8878/img0878vd7.jpg


# 21
  • Мнения: 980

блеки-нещо май те свалят тук ,то бива чаровност бива  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes

 Embarassed Embarassed Crazy

Благодаря на всички за милите думи !!! Hug Hug

Тутиии, направо подсвирнах !!!

# 22
  • Мнения: 958
Вещи,мерси за новата темичка,мацките са страхотни  Heart Eyes
Сънче,Деатка-честити намаления Hug
Аз съм сега 67кг  Embarassed

# 23
  • Мнения: 365
Ето ме и  мен след намесата на Дюкан.Как да вмъкна  снимката в албума?
http://img84.imageshack.us/img84/8878/img0878vd7.jpg



Много добре ти се е отразила намесата на Дюкан. Успех в преследването на целта!

# 24
  • Мнения: 3 360
 Блеки,Дания-  Embarassed LaughingИ ...благодаря Flutter

# 25
  • София
  • Мнения: 1 544
Тутти - супер си -дай снимка за сравнение.

# 26
  • Мнения: 1 575
Тутти , много си хубава! Пускай снимки от преди!

# 27
  • Мнения: 162
Така...за днес приключвам с яденето.Решила съм да вечерям преди 18 часа,трябва да свикна с това.Ядох кисело мляко току-що.Поправям грешката със свинското,надявам се да не е била фатална и продължавам напред!!!Малко е лошо,че тези дни ще съм в къщи,защото ще имам много време да проверявам какво става в хладилното Simple Smile На 1.01.2008 започнах с 60 кг,няма да се тегля всеки ден,защото това ме изнервя допълнително. На седмица по веднъж стига.Утре мисля да карам на кисело мляко и яйца...да видим ще издържи ли ламята Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 544
...Утре мисля да карам на кисело мляко и яйца...да видим ще издържи ли ламята Hug
Не прави тази грешка така да се ограничаваш, защото ще освирепееш от глад и всичко ще пропадне. Режима е на принципа на ядене -не на гладуване. Зареди се с всички позволени храни и така всеки път като бръкнеш в хладилника няма да се изкушаваш. Това беше първия ценен съвет който получих.  Аз на втория ден изядох толкова много режимна храна, колкото сега за 3-4 дни.

Последна редакция: ср, 02 яну 2008, 18:51 от Майка Зайка

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Пиле, в колко часа си лягаш, в 21 ли? Защото не е хубаво да се яде 3 часа преди ядене.

Общи условия

Активация на акаунт