Диета ` Японско чудо` - 12 част

  • 13 168
  • 271
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 159
mama tedinka мерси Hug
предполагах за картофите, а така ги обичам, но... Naughty
от утре и аз съм с вас Hug

# 256
аз само да кажа добре дошли  на следващите героини в родината на ха-ра-ки ри-то smile3532 smile3501

# 257
  • Мнения: 154
Днес мисля , че се справих   Mr. Green Сутринта изпих половин чаша кафе , на обяд 2 яйца и преди малко хапнах салата от марули и репички , която леко подправих, тъй като забравих да купя лимон  Embarassed и малко пилешко месо  coolcool А , да и пих доста вода  Simple Smile

# 258
  • Мнения: 154
Премерих се сутринта след като изпих кафето и си изядох препечената филийка пълнозърнест хляб (вместо сухар) и бях 55.1  newsm74 . Обаче аз да кажа , че пия 3 в 1 , защото друго кафе не обичам . След малко отивам на степера да потренирам и за вчера , защото не успях да отида на фитнес.  Mr. Green .

и впрочем НВД коя диета е?

# 259
  • Мнения: 114
КЪДЕ СТЕ ЯПОНКИ?ИЗПАДНАлИ СмЕ НА ВТОрА СТрАНИцА.[
/color]
Днес ми е трети ден.Чвствам се превъзходно.Вече съм -1 кг, което ме радва  много. ХАЙДЕ ДА ДЕрЗАЕм И ДНЕС ,ЗА ДА СмЕ КрАСИВИ УТрЕ.УСПЕШЕН ДЕН ОТ мЕН И мНОГО НАСТрОЕНИЕ!  love001
И НЕ ЗАбрАВЯЙТЕ ДА ПИЕТЕ ВОДА!

# 260
  • Мнения: 516
Тук смеее , днес 8-ми ден досега без нито едно прегрешение и така и ще продължа. Като приключа с японската реших да мина на зелевата.

# 261
  • Мнения: 2 159
здравейте Hug на мен днес ми е първи ден, дано издържа до края диетата Rolling Eyes
само че май с алкохола няма да се разберем Mr. Green ще има по някоя друга чашка червено винце Wink

# 262
  • Мнения: 2 908
Ето ме и мен Hug
Аз алкохол не пия никакъв-не ми липсва-това ми е голям плюс.Днес ми е трети ден,обаче съм лееееко разочарована:-0.500г за тези 2 дена.Правя си упражненията всеки ден,не съм ги спирала,смятам,че това е важно.Чета темата за коремните преси и нещо взех да се притеснявам-дали наистина няма голяма полза от тях?Защото аз и в училище колкото и да правех никога не ми се стегна корема от тях.А там ни караха да правим по 100. Rolling EyesСега правя по 40...Утре ще лунувам и в петък пак съм на линия тук.Най-големият ми проблем обаче си остава водата при мен-вчера съм изпила около литър-не можах повече.Дали това е проблема?
Аз  петък кой ден да го смятам-четвърти или пети направо?Защото лунната диета си е по-жестока и от японската и мисля,че мога да скоча направо на пети ден като се върна-как мислите?

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 11:46 от афродита

# 263
  • Мнения: 15
 newsm74 Здравейте от мен. Приключвам първата седемдневка днес и се чудя какво да си спретна довечера. Надявам се ,че и вие се държите !!!! От утре пак , защото съм само -2кг. Стана ли 58 ще съм много щастлива. Стига да не се издъня пак , защото това е моят най-голям проблем. Всичко е наред докато не се появи нещо непредвидено. cook Popcorn
Пожелайте ми успех, че лято идва. От мен безаварийно японско отслабване. newsm10

# 264
  • Мнения: 15
Забравих да попитам дали може да си пийна малко биричка  beer3 Много я обичам. Или не е редно ???

# 265
  • Мнения: 516
ЯДЕ СЕ ВСИЧКО ОТ ПОЗВОЛЕНАТА ХРАНА(ЯЙЦА,МЕСО,САЛАТА,РИБА), ТИ СИ ИЗБИРАШ

# 266
  • Мнения: 15
Мама Тединка, а може ли да се овкусява храната със сол , олио и пр ? Имам в предвид 7 ден.

# 267
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте и от мен! От понеделник съм от вашата група - японската. Чувствам се добре. Почти не ми е гладно. В тази диета това ми харесва, че има месо и яйца, абе изобщо белтъчини. Днес за обяд ще си задуша зеленчуци със съвсем малко олио. Желая успех на всички  снажни японки  bouquet!

# 268
  • Мнения: 516
По принцип не може да се овкусява с сол и олио , ако толкова много ти се хапва овкусия от един път нищо няма да стане.
А пък аз седмия ден ядох кренвирш така че винаги има изключения Peace

# 269
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен.Преди три седмици правих диетата,започнах от 71 и стигнах до 65 за една седмица само.Качвах се на степера вкъщи и правех коремни преси.От днес пак я почнах,ще се постарая този пат да я изкарам две седмици но ще видим.успех на всички.  love001

Общи условия

Активация на акаунт