Зимни хали вънка веят, а АПРИЛки хубавеят!!!

  • 11 855
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Ясмина борсата се казва "Бебчо" и се намира в кв.Левски на ул"Студентска"4 в една нова кооперация Peace Мога и по-подробно да ти го обесня ако искаш Wink Цените са поносими,но мислех,че като е борса ще са значително по-евтини.Иначе има от А до Я.......

A, знам я Бебчо, благодаря ти!

# 256
  • Мнения: 371
Страхотни покупки момичета  Hug браво на вас искам и аз вече да пазарувам, но за сега се въздържам а пък и без това не ми дават още ooooh!
имам предложение за нова тема:
Много мина мъничко остана, през АПРИЛ да стана мама!

# 257
  • Мнения: 1 080
Много мина мъничко остана, през АПРИЛ да стана мама!
много ми харесва!!!

# 258
  • Мнения: 242
Много мина мъничко остана, през АПРИЛ да стана мама!
 И на мен ми харесва тази тема.
За покупките и аз не съм взимала абсолютно нищо,харесала съм и количка и креватче и ваничка ,ама за сега не сме решили да хукваме по покупки,като за начало мисля да купим нещата който ще ми трябват за раждането,за болницата(нощница,помпа, шишенце) и за бебето,за изписването,та ако недай си боже стане нещо по-рано поне да съм подготвена.А пък и малко освежаване се очертава вкъщи и предпочитам първо него да направим и после покупките за бебка.

# 259
  • Мнения: 3 116
Ето ме и мен Simple Smile

За столчето за кола, сисе може да смените колана според мен или да го удължите, вижте за този вариант  Thinking

Всичко е наред с бебока, върви по-голям с 5 дни, аз съм добре Simple Smile Тез дни трябва да си пусна кръв и урина и да не се разсейвам Simple Smile

# 260
  • Мнения: 82
И аз нищо не съм купувала ама и да искам не мога да щурмувам магазините заради трудното ми ходене а и още ми се вижда раничко!парички като има бързо пазарувам! Simple Smile
Гласувам и аз за
Много мина мъничко остана, през АПРИЛ да стана мама![/glow][/color]

# 261
  • Мнения: 200
pisanka-sladuranka ходи ли на лекар за кръста?

# 262
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

Много са ви хубави покупките, аз малко си поукротих мерака с тези първоначалните и смятам останалите неща да са през февруари Simple Smile

За окосмяването аз съм същата, по корема ми излезнаха толкова косми че на моменти се плаша, ама и аз знам че после падали Simple Smile Важното наистина е да са ни живи и здрави бебчовците пък това ще го преживеем Simple Smile

За стволовите клетки ние нямаме възможносто, пък и нещо не съм много сигурна ...... то има все още толкова противоречиви мнения, чееее незнам Shocked

За килограмите, аз съм чувала за няколко такива случая на който лекарите казват на бъдещите мами, че ако са много кг нямало да могат да родят нормално! Даже на мой колега същото е станало с дъщеря му, защото се предполагало че бебето ще е много голямо и щяло да я "разкъса"! Аз съм възмутена и изобщо не съм съгласна с това, все пак нали като ходиме на ЖК и се определят приблизителни размери на бебо, какви са тия глупости, пък и не винаги, ако кг на майката са много и бебето е голямо. Една позната беше наддала 35 кг пък роди бебка 2,400, така че не им се давайте на тия лекари! Naughty Това си е мое мнение Simple Smile

Приятна и спокойна вечер Simple Smile

# 263
  • Мнения: 319
 smile3506 Момичетааааааа.........първо май е трябвало да прочетем инструкциите за употреба.......Там ясно е нарисувано през къде точно минава колана Peace
Стана работата,да не навлизам в подробности,но преди малко с мъжа излизахме до колата пак да се мъчим и УСПЯХМЕ smile3501

Понеже обсъждате космите и техния растеж нека си кажа и аз smile3521
При мен имам чувството,че по-бавно растат-тези на краката........или си въобразявам.
по корема ми се появиха някакви..... smile3516 и тази тъмна линия.......Гадна работа

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 1 281
Сисе, радвам се, че сте успели  Peace
Вижте каква тема намерих - за излишните бебешки вещи :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=246724.0
Мисля, че може да е доста полезна при пазаруването  Wink

# 265
  • Мнения: 6 713
Имам един въпрос към мамите, които ще купуват сгъваеми кошарки за бебетата си. Ще си взимате ли отделно матраче или не?  Rolling Eyes
ДА, вземете си непременно отделен матрак  Peace
Може ли малко пояснение по горния въпрос - защо е отделно матраче? Нищичко не ми говорят тези работи Embarassed Embarassed Embarassed

Искам да помоля мамите с повече опит, моля ви обяснете! Как се облича едно бебе - чета по списания, форуми, ама нещо се обърках съвсем! Значи водейки се по списъците - имаме бодита с дълъг и къс ръкав, ританки, чорапи, камизолки, гащеризони, блузи с къс и дълъг ръкав, комплекти от панталонче и блузка с копчета #Crazy #Crazy #Crazy
Как най-често се облича бебето? Има някакъв ред предполагам, извинявам се ако това е дискутирано вече Embarassed

# 266
  • Мнения: 70
Благодаря за разяснението за порт бебето и за снимковия материал  Laughing

Тиквичка, и аз последно съм се спряла на този модел количка, но ми се иска да пообиколя и по магазините, че засега само в интернет разглеждам.

За килограмите и аз съм чувала, че трудно се ражда. Ама като гледам всички мои познати все по 20 и повече кг. бяха качили, пък нямаха никакъв проблем да родят нормално.

# 267
  • Мнения: 70
Забравих
Много мина мъничко остана, през АПРИЛ да стана мама!  newsm10

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Здравейте мами,

Да се отчета и аз, днес бяхме на преглед, всичко ни е ОК, доки потвърди за госпожица. За покупките реших да вземем по-едрите неща сега, а дрешки и разни други дреболии по към края. Въпроса с количката го решихме(сложила съм снимка в албумчето), сега се насочвам към кошарката и оправянето на стаята, че в момента я ползваме за склад. За дрешките ми е много трудно да преценя с тези размери и като бройки какво ще ми е нужно, а и обикновено всички подаряват дрешки пък и тях спокойно мога да оставя бабите да ги купуват. Да не забравя Blush...взех си и комплект помпа с 4 шишета на Авент и 2 одеялца, ама не можах да устоя... ще се постарая да пусна някой ден снимки, ама като се знам колко бързо действам Laughing

# 269
  • Мнения: 97
ЛУРДЕС, ето ти примерна комбинация:
Първо памперс, после боди и накрая ританка + блузка/камизолка. В зависимост от времето бодито може да е с къс или дълъг ръкав, а ританката и блузката по-плътни или по-тънки.
Друг вариант - боди + цяло гащеризонче и отгоре ако е по-хладно може да се дооблече блузка/жилетка/суичер - изобщо нещо с цип, което лесно се сваля.
Друго- пак боди с но с гащеризонче, което е с дълъг ръкав.
Може да се обуват и чорапки или буйки.
Аз лично не съм привърженик на многото навличане.
И споко - като започнеш да го правиш ще видиш че е ти идва от вътре.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт