Зимни хали вънка веят, а АПРИЛки хубавеят!!!

  • 11 854
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 70
sisee, браво за покупките. Страхотни са.
А това ли е порт бебето? Аз като разглеждах разни колички и пишеше, че имат и порт бебе и тъкмо щях да ви питам какво представлява. Реших че е нещо свързано с количката  newsm78

А да ви питам всички ли пиете вече витамини? Защото аз още не съм започнала.

# 241
  • Мнения: 200
tanzen поне не съм само аз косматка   Heart Eyes Crazy newsm51 Да са на живи здрави мамунките пък нека сме комсмати, то разликата е че трябва да се обезкосмяваме по-често  Laughing Те после ще се махнат със сигурност!  Party
сиси браво за покупките ! Много са хубави  Two Hearts. Всичките от един магазин ли ги взехте наведнъж или обикаляхте? Кои магазини щурмувахте  Wink

# 242
  • Мнения: 1 095
Малее,аз ли съм най-безотговорната бъдеща майка?! newsm78 #Crazy
Като чета вие колко неща сте накупили ,а аз абсолютно нищо. И не е от суеверие, просто си мисля,че има време,само после да си бия главата с камъни  Joy

# 243
  • Мнения: 1 095
Малее,аз ли съм най-безотговорната бъдеща майка?! newsm78 #Crazy
Като чета вие колко неща сте накупили ,а аз абсолютно нищо. И не е от суеверие, просто си мисля,че има време,само после да не си бия главата с камъни  Joy

# 244
  • Мнения: 1 080
сисе, какво е пикливка?!!

# 245
  • Мнения: 200
Doroty_d  и аз нищо не съм купувала, ама абсолютно нищо! Не си сама, ама така може да гледаме от другите и да "преписваме" покупки  hahaha smile3508 newsm08
Какво е камизолка и пикливка  Embarassed Embarassed Embarassed

# 246
  • Мнения: 319
tanzen по закон това чудо трябва да гледа обратно на движението,но не става смотания колан-не стига newsm78 Ще мислим варианти.......

stefinka пикливка му се вика на това,което аз ще сложа отгоре на скрина-където ще повивам бебето smile3521 Слагало се защото докато сменяш памперса има вероятност бебето да се напикае и тази пикливка не позволява да се намокри шкафа

Aquariel всички тези покупки са от едим магазин-нещо като бебешка борса тук във Варна.Необходими ми бяха 2 часа(таткото толкова издържа) smile3533
А камизолка е това като блузка тип прегърни ме.Удобни са за летни бебета-да си стои вкъщи по нея и по памперс Peace

# 247
  • В събота
  • Мнения: 201
 newsm78 Амммм ей сега ще кача снимка на моето портбебе, дето си върви с количката - съвсем различно е. Моята количка е МагИнгланд Принцес, с помпащи гуми, летен и зимен борд, въртяща дръжка, портбебе, чанта и т.н. - 270 лв (качила съм я в албума). Отдавна имам поглед върху тази марка, защото много мои приятелки я имат и са адски доволни. Даже като се порових из нета за мнения за колички единствено май за тази нямаше лоши отзиви, освен, че е малко тежичка. Но аз така или иначе ще я държа в гаража, защото живеем на третия етаж и нямаме асансьор.
Иначе и моя корем е станал много космат. А беба най-много ме рита като легна по гръб. Иначе забелязах, че легна ли да спя и тя се укротява. Обаче будна ли съм и на крак - елате да видите какви са ритници.
На нас зълва ми ще ни даде тяхното столче за кола, но то е за след 3 месеца, та се чудя сега какво да взема до  тогава. И то е от тези с дръжка дето и като кошче и шезлонг се ползват. Обаче не е за новородено.  newsm78
Момичета, не искам повече да доомаскарявам темичката, а те останаха само 3 странички още и Ясмина ще си я поеме. Така че тогава и новите мами ще бъдат включени и щъркелите ще си дойдат на място. Peace

# 248
  • Мнения: 319
Бибобибо някои и на това викат порт бебе,Предполагам,че количките които си гледала и се предлагат с порт бебе-става въпрос за това Peace

# 249
  • Мнения: 2 531
Момичета аз ли нещо не схващам,но тази кошничка на Чиполино за кола не става newsm45
Нашата кола ли е с по-къс колан,но той не стига да обхвана цялата кошничка.слагам я обратно на движението,но не се получава..........Знам,че е задължително бебето да е в нея,но как да направя smile3511 Освен да го слагам на предната седалка,без да го закопчавам с колана.

хубаво ли издърпвате колана? Защото понякога се фиксира и доста трудно се отпуска до края! Пробвай на ръка първо да изтегилш колана до последно и тогава, ако трябва леко повдигни кошничката да влезе! В никакъв случай не вози бебето на предната седалка незакпочано!!!
"пикливка" май е непромокаема подложка за преповиване? - бебетата в началото като ги преповиваш и почти винаги пишкат !

# 250
  • Мнения: 319
veni-b всичко пробвахме-таткото се мъчи доста време,но няма на къде повече да издърпаме колана Rolling Eyes Как може такова нещо-в крайна сметка това което купих е неизползваемо  smile3515

# 251
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Страхотни покупки, браво момичета!

Doroty_d Спокойно, не си само ти. И аз нищичко не сум купувала още. Има време.

kalli Бодитата са страхотни, колко струва долу-горе 1 бр.?

sisee От коя борса пазарихте? Твоят мъж е голям герой, моят и половин час не може да издържи в магазин. Затова първо минавам аз и набелязвам и после минаваме само за да го платим.

Добре дошла m_a_g_i_vs  Hug   bouquet

# 252
  • София
  • Мнения: 1 395
Лара, това беше преди 7 г., от м-н Бимбо- с/у НОИ. Взимахме основно на Хаук неща, а те са представители на тази ф-ма! Обаче се разочаровах доста от марката Хаук, не ти я препоръчвам! Мисля си обаче че всеки нормален търговец ще ти направи отстъпка като купуваш за по голяма сума ! Трябва и да попиташ естествено  Hug
 Споделете какви витамини взимате, че ги свърших и съм чуденка ? mona77, тези които дистрибутираш къде се предлагат, май не съм ги виждала?

По принцип в аптеките, но още не мога да преборя склада, с който работя за пастите да ги зарежда на повече места. Вече ми е готов и интернет магазина и днес ще го логна към страницата, така че ако желаеш можеш да си поръчаш и да ти го доставя безплатно в Пловдив /може и по мейла или на л.с/

# 253
  • Мнения: 354
Ей как ме хвърли в размисъл за това столче. Добре де, възрастен човек като седна как се закопчава? Питайте и в магазина - може да ви го сменят

# 254
  • Мнения: 319
Ясмина борсата се казва "Бебчо" и се намира в кв.Левски на ул"Студентска"4 в една нова кооперация Peace Мога и по-подробно да ти го обесня ако искаш Wink Цените са поносими,но мислех,че като е борса ще са значително по-евтини.Иначе има от А до Я.......

Общи условия

Активация на акаунт