Вънка сняг вали,а АВГУСТинче в мамино коремче сладко спи

  • 11 048
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
Здравейте и от мен, мен вече ми е гадно нон стоп!  Sick То човек да не се похвали, че му е добре...  Tired хайде изчезвам

# 16
  • Мнения: 1 266
Здравейте и от мен, мен вече ми е гадно нон стоп!  Sick То човек да не се похвали, че му е добре...  Tired хайде изчезвам

Споко, и на мен така.  Sick
Поне няма опасност да се нашишкаме много  Mr. Green
И ми се спи непрекъснато, имам си работа, а не ми се похваща.

# 17
  • Мнения: 92
Здравейте,одавна не съм писала но ми е толкоз зле ,че единственото нещо което ми липсва е да  седна на компютъра и да пиша.учудващо днес следобед не ми е лошо..затова и седнах да разтоваря малко и да ви изчета.Много съм зле от 2седмици насам,сутрен,обед ,вечер,аз все повръщам,даже сутрин 2пъти...ужасно е и нямам търпение да минава.на лекър съм отново в четвъртък,утре ще пускам кръвни.Иначе коремче си имам и не като за 8-9 седмица ...доста ми изглежда.това ми е най малкия проблем сега ,искам по скоро да се  оправя и да мога да хапвам ,че нищичко не мога да ям...от всичко ми се гади.
чао ви засега и пак ще намина да ви видя тез дни Hug

# 18
  • Мнения: 27
Да се запиша и аз . Бобито честит имен ден  , и дано утре на прегледа всичко да е наред.   Оф и на мен вече трети ден ми е зле. Почти нищо не съм хапвала , - 3 килограма съм  .  Само плодове и солети ям  .    

# 19
  • Мнения: 10
здравейте и от мен.Отдавна не съм писала,но бях в болница заради повръщането.То бива бива,но аз на 31 се скъсах цяла нощт и на сутринта исках не исках vliazoh v bolnica. Sega sam po-dobre, no sam na dieta hapvam soleti i biskvitki i postni mandji4ki. Daje se sam si pri mama da me poglezi....! Pazete se s tova kakvo iadete. Gledaite da ne e ne6to mazno ili mnogo tejko. leki hrani i mnogo voda. Ne sokove s konservanti a voda. uspeh na vsi4ki

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Az съм болна и се разписвам в темата набързо. Онзи ден бях с температура, кашлям, а от хремата носа ми е целият в люспи, бели се, добре че рани нямам. За кашлицата пих Стодал, за настинка с температура лекарката каза, че може Парацетамол и Аспирин. Обаждах се на гинеколожката да я питам мога ли и какво да пия. Сега се пооправям, но бях много зле, добре че бяха почивни дни и имаше кой да ми помага за Алекс вкъщи.
Иначе общо взето съм добре, кистата ме наболява леко, но казаха, че е нормално. Мисля да се запиша на консултации в Правителствена направо, защото живот и здраве да е само, там ще раждам. Иначе ми е много далече и се чудя как ще се транспортирам всеки месец, но ще го измисля.

Зарадваха ли се бабите и дядовците за вторите внучета?

И само аз ли често се терзая с мисли, как ще поделям любовта си между Алекс и бебето? Нещо имам чувството че врътвам. Все по- често се замислям как ще се справям, Алекс не ходи на детска, мъжът ми работи и ще съм сама. Изобщо нещо съм се сдухала... Blush / Да не ме разберете погрешно само, радвам се за бебето и се надявам всичко да е наред, но ми минават всякакви мисли из главата /

# 21
  • Мнения: 225
Добро утро момичета, много спинкате Grinning Как сте, как са тумбачетата.
Поздравявам всички, които днес имат имен ден, бъдете живи и здрави, много усмихнати и щастливи. Аз да се отчета че съм добре, другата седмица ще си пусна изследванията, кръв, урина, Васерман, Спин и т.п.
На работа не ми се ходи ама хич, ще ми се да си спинкам на топличко в къщи Confused и така, снощи се ядосах жестоко на свеки, беше именичка и й бяхме на гости и като изтърси, че не трябва да ходя толкова често на лекар, да не ме облъчват толкова #Crazyнаправо ми идваше да я удуша, ама си замълчах защото щяхме жестоко да се скараме. Как ще изтрайвам такива глупави коментари незнам като по принцип съм си кибритлийка, пък сега да не говорим #2gunfire
Е оплаках се едно хубаво, лек ден засега от мен Hug ще се включа по-късно да ви нагледам.
Хайдеее ставайте  bouquet

# 22
  • софия
  • Мнения: 495
Добро утро момичета Hug
Малкия от днеска отново е на ясла,та малко ще си почина.Мисля по някое време да се занеса до лекарката ми,че не съм виждала бебчо от две седмици и ми е притеснено вече Blush
Иренка пожелавам ти бързо оздравяване  bouquetАз също доста често си мисля дали ще обичам и второто дете така,както обичам Алекс,но времето ще покаже.При нас също е много желана и планирана бременноста,но страховете ги има,въпреки това Rolling EyesПри нас не мога да кажа,че много се зарадваха роднините,по-скоро го приеха с малко страх от това как ще се справим с две деца ooooh!
bobito81 честит имен ден на патерици  bouquetДа си жива и здрава и едно прекрасно подаръче Август месец.
graciana радвам се,че си по-добре вече.
Толкова от ме засега,ще пиша след прегледа днес.Стискайте палци всичко да е ок.Като си спомня каква спокойна първа бременност имах,почти нищо не знаех и не съм се притеснявала излишно.А сега ми минават какви ли не мисли през главата,особено след миседа лятото ooooh!

# 23
  • Мнения: 38
Добро утро и от мен! Честито на именячките, ако има такива сред нас! smile3525
Тази сутрин реших да мина на доктор да се прегледам, че не съм ходила повече от 2 седмици. И какво да видя - повече от 20 жени седят и чакат. Отказах се, може би ще отида пак към обяд.

Иренка, ако искаш пробвай за хремат капки от изтискан кромид лук. На мен това ми помогна точно за 2 дни. Гадничко е, но за 5 минути. Аз мисля, че подобни мисли и страх за това как ще се справим с вторите е нормално да ги има. Особено при бременните с бурята от хормони. А относно обичта към второто - в момента, в който го прегърнеш и се чудиш как си могла да мислиш така. Това се получава, защото в момента толкова много си обичаме слънчицата, че не може да се сравни с никаква друга обич.
В една книжка на моето синче пише:

" Обичта ми не е пита,
та да късаме парчета за отделните мечета.
Гледай пътя през Балкана,
щом по него се минава,
по-широк и хубав става.
Тъй и обичта на мама
само става по-голяма,
щом като обича двама."
                                          Рожден ден в гората

Много се унесох в обяснения, но надявам се да ме извините, ако ви доскучае. Пък дано след обяд да има за какво да ви се похвала и аз!
Хубав и усмихнат ден!

# 24
Добро утро !
Да се оплача и аз ,моя мъж  днес отива в командировка в Германия и ще сме сами с дъщеря ми,супер ми е гадно,ние почти не се разделяме и сме свикнали да сме си заедно,направо ще луд на цяла седмица,не знам как ще мине.
Аз съм добре през деня,но вечер съм зле,много ми се гади и все от тия.
Успешни прегледи на dessyy,valeni  дано всичко е ок с вас!
Лек и усмихнат ден на всички!

# 25
  • Мнения: 225
Ето ме отново Grinning, успех на всички във всичко, прегледи, изследвания, болести (да ги преборвате бързо Hug), пийте витаминки (най-вече под формата на плодове и зеленчуци Heart Eyes) и всичко ще е ок.
АА като казах витаминки, вие пиете ли нещо. На мен доктора ми каза да си взема Центрум Матерна и ги пия от началото. Но не взимам допълнително с тях фолиева киселина. Гледам, че Матерната има фолиева и то количеството, което пи принцип се препоръчва. Трябва ли да взимам и отделно Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 5 722
Аз пиех Фолиева до 3 месец и след това започнах с витамините и горещо препоръчвам ПРЕНАТАЛ на Джеймсън Peace

Пак се намесих бреййй....... не издържам да ви наблюдавам и радвам Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 27
  • Мнения: 139
Здравейте и от мен!

След дълго чудене се отказах да ходя на лекар днес. Ще си изчакам 17.01 тогава ще се регистрира бременността.
Имам Хашимото и поликистоза и ендокриноложката ме предупреди да не ходя, много - много на доктор в началото, ходих вече веднъж на 27.12 и си имам точка Simple Smile от тогава. За сега се чувствам добре, дано успея да изчакам до 17.01, много ми е любопитно да видя и пулс и всичко, но и ме е страх да не станат много на често прегледите...
 
На болните да хапват повече портокали, лимони и мед и бързо оздравяване  Hug

# 28
  • Мнения: 139
Стейс,

Кофти е като оставаш сама, няма ли кой да дойде при докато съпругът ти го няма?
С някоя любима приятелка ще е чудесно...по-лесно ще мине седмицата.

# 29
  • Мнения: 139
Забравих  Embarassed да честитя именните дни на всички щастливки...
 bouquet
Да си славите имената,
да ви е леко на тумбака и когато дойде време,
здраво бебче да изплаче, да олекне на мамино тумбаче!

Общи условия

Активация на акаунт