Магазин Jumbo-2

  • 134 866
  • 845
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Кухнята в Джъмбо е 120лв.

Защо влизате в темата след като не Ви харесва??????
Аз в тема която не ме интересува не пиша и не влизам.
Това вашето е мазохизъм.Подминавайте и готово. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 114
Да не се заклевам много, обаче мисля, че днес ще ми е последният път, в който съм отишла да потърся играчка в друг магазин, вместо в "Джъмбо". Преди Коледа пазарувах там и бях много, много доволна от избора и цените, както и това, че намерих каквото търсех на цена, с 20 лв. по-евтина от други магазини.

Децата бяха събрали парички от сурвакането на Нова Година и даваха зор да си купят играчки с тях. Имах ходене до Метро и понеже в скоро време нямам възможност да стигна до "Джъмбо", реших да избера нещо в Метро. Всичко беше много скъпо- от 35 лв. нагоре; оригинално малко пони от серията My little pony струваше 44 лв., а аз взех от "Джъмбо" също оригинално голямо пони с биберон, което се смее, за 40 лв.! Накрая избрах на дъщеря ми комплект пони с рог на челото и криле, и феичка, за 20 лв. Крилото на понито се счупи още при отварянето, феичката много трудно се закрепва върху понито, въпреки рекламата на кутията.   smile3511

Извинявам се, че може би е малко встрани от темата, но поне засега "Джъмбо" определено ще си остане моят фаворит, специално за играчки- други неща не съм купувала оттам.

# 17
  • Мнения: 2 232
В миналата тема имаше майки недоволни от прожекционните лампи.Но като погледнах за тях, понеже ме интересуват имаше няколко вида(около 4-5 за момчета и още толкова  за момичета)).Та ме интересува кои сте изпробвали и  размазват, и не се вижда? newsm78изобщо ако рискувам да взема такава от там....

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
О и аз съм доволна от магазина. Има качествена стока, по-некачествена, но най-важното е, че има избор на стоката- по цена, вид, качество  Peace

# 19
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
В миналата тема имаше майки недоволни от прожекционните лампи.Но като погледнах за тях, понеже ме интересуват имаше няколко вида(около 4-5 за момчета и още толкова  за момичета)).Та ме интересува кои сте изпробвали и  размазват, и не се вижда? newsm78изобщо ако рискувам да взема такава от там....

Когато взех нашият прожектор, не видях да има много видове. Може и да е имало. Нашият е с капачки с различни животни - тигър, куче, котка, калинка... Не ти го препоръчвам. Ако все пак искаш да вземеш прожектор - настоявай да го пробваш на място - може и да попаднеш на читав. Макар че нашият е сбъркан конструктивно и няма как да има нормално работещ такъв. От другите модели може да има и нещо работещо, но силно се съмнявам. Явно прожекторите са от категорията "други дребни боклуци", не са на Fisher-Price и не трябва да се очаква качество.

# 20
  • Мнения: 10 758
Днес ходихме с Руска, ама на бързо, че имахме и друга работа за вършене.Взех пак потници, блузи и гащи с Том и Джери ooooh!Сигурно на всяко ходеще ще купувам гащи Joy
Около касите имаше щандове с незаредена стока.Имаше готини анцузи за девойки.През седмицата, като заредят ще отида и на спокойствие ще си напазарувам.

Аре бе, на кой не му харесва да не чете.Кво па толкова.Ми естествено, че ще има отделна тема.

# 21
  • Мнения: 2 614
И на мен ми харесва, че има отделна тема, на който не му харесва, да си пусне тема, в която да си пише, не е нужно да оспамва другите теми  Peace

Имам питане, търся сандък за играчки, голям да речем почти 1 м, на около 50 см, и висок пак около 40-50 см, дали има такива нещо, или да търся в Бриколаж, например  newsm78

И последно, ако има такова чудо, дали сте запомнили и цена  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
И на мен ми харесва, че има отделна тема, на който не му харесва, да си пусне тема, в която да си пише, не е нужно да оспамва другите теми  Peace

Имам питане, търся сандък за играчки, голям да речем почти 1 м, на около 50 см, и висок пак около 40-50 см, дали има такива нещо, или да търся в Бриколаж, например  newsm78

И последно, ако има такова чудо, дали сте запомнили и цена  Peace
Правда, в Джъмбо така и не ги видях тези сандъци, но в Бриколаж имаше много хубави. Здрава пластмаса, с колелца и капак, без картинки по тях.
Малкият току що получи 50 лв. вместо подарък и утре  ще ги вложа в такъв сандък май. Мисля, че струваше около 25 лв., грубо.

# 23
  • Мнения: 10 758
Их, Правдеееее, що не пита вчера бе жено?Днес ходих, можех да проверя Cry
Другата седмица като ходя, ще проверя Peace
Или дано Дейзи да се включи и да каже.

# 24
  • Мнения: 2 232
tigar-migar- и аз преди не ги бях видяла тези прожектори , струват ми се нова доставка.Днес пазарувайки в Билла се отбих само да видя дали са наредили новите неща и ми направиха впечетление, че са повече....

Сандък за играчки не съм видяла, иначе и на мен ми тряба.

# 25
  • Мнения: 1 544
Аз също се чудя някой насила ли ви кара да пишете в темата newsm78
а на въпроса защо има отделна , бих отговорила -защото на който магазина му е далече може да попита каквото го инртересува и да знае има ли смисъл да ходи до там или не . Също така споделяме кой какво си е купил и дали е доволен или не . Мисля , че това е достатъчна причина за да има отделна тема за магазина пък и не мисля че пречи на някой.

# 26
  • Мнения: 138
Магазина е много хубав. Аз си отгледах досега момиченцето с дрешки от там. Досега ги взимах от Гърция, но вече ще е от тук.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 114
Не виждам причина да няма тема за "Джъмбо", след като има теми за Ларедута, Ягодката, Маттел и какви ли не още магазини. Очевидно към магазина има интерес, защо да не си споделяме кой какви покупки е направил и да обменяме информация за стоките?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
На мен темата ми беше много полезна! Hug
Първо - въобще научих за съществуването на магазина, после за проблема с паркинга, който съответно избегнахме. Научих какво предлагат и цените на търсеното от мен, които напълно ме задоволяват - отидох и купих.
Наистина темата ми беше полезна.
Който смята темата за излишна за себе си - просто няма нужда да си губи времето да я чете, а още по - малко пък да пише в нея.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 437
Сандъци не видях, но имаше голямо разнообразие от кошове за съхранение.
Иначе има в Бриколаж и в Лабиринт (там има наистина готини, но не съм гледала цени).
В Лабиринт имаше много детски аксесоари, които видях в Джъмбо. Естествено, малко по-скъпи. Предполагам, че от там са ги купили  newsm78 И по тази логика е възможно и в Джъмбо да има, просто когато съм била да са свършили.

Общи условия

Активация на акаунт