Обезкосмяването при мъжете

  • 42 223
  • 152
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 418
Има,защото космите задържат миризмата,все пак...

# 91
  • Мнения: 1 599
Има,защото космите задържат миризмата,все пак...

 newsm10 newsm10
 
а относно дали космите не са критерий..... критерий са... но това не значи , че като си махнал космите не трябва да се миеш или да ползваш стикове против изпотяване

# 92
Само да се изкефите малко на "готини" мъже:
http://ven.log.bg/article.php?article_id=4229
 Joy Joy Joy Joy

# 93
  • Мнения: 1 418
Прекрасно!Харесах си няколко. Mr. Green

# 94
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Обезкосмен мъж- гол охлюв!  Mr. Green
Това е някаква извратена мода, която изобщо не разбирам. Приемам за желателно, единствено обезкосмяването под мишниците. За жените е друга тема.

Само за протокола..... Колко от припадащите по гладички мъжлета дами са над 30 години? Laughing

# 95
  • Мнения: X
Не знам за вас, но според мен всеки уважаващ себе си мъж би изчистил мишниците си и ще си поддържа веждите-вместо 1 -да му станат 2. Според мен също така е пагубно за човешкия род мъж с повече косми по гърба, отколкото по главата да се мисли за мъжествен !!! И всичко това в името на човешкия род !!!  Hug

# 96
  • Мнения: X
Те и гримовете са измислени за жените, но има и такива, които злоупотребяват и с макияжа и сякаш изсипват цялото налично количество върху себе си, което е също грозно и направо отвратително !!! Така, че според мен важното е не да се поддържаш ВУНЯСАЛ, а в името на еволюцията да поддържаш прилежен външен вид!!! Peace  bouquet

# 97
  • Мнения: X
Колкото до това дали можеш да поддържаш хигиена с ВУНЯСАЛИ мишници-НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!! Работя с колежка, 36-годишна дама, която никога в живота си не е чистила косми от тялото си (нещо като оня виц за пияния в трамвая "Госпожо, бихте ли си затворили краката?"), но дамата пристига всеки ден старателно окъпана, добре облечена и изглеждаща, но в края на 8-часовия работен ден започва да замирисва до състояние, в което на околните им залютява на очите. За 8-ми март съвсем тенденциозно и подарихме с колегите комплект шампоан, балсам, ролка и парфюм, които тя наистина използва и в началото на работния ден се усеща наистина мирис на НИВЕА, но в края на деня отново ти става лютичко на очите. Причината според мен се крие в растителността по тялото и според мен е важно в името на еволюцията да поддържаш прилежен външен вид!!!  #2gunfire #Cussing out smile3511 smile3514 newsm61 smile3512 censored

# 98
  • Мнения: X
Не за друго, а за да не отблъскваш околните !!! Въпреки че мъжете имат по-малко потни жлези от жените, те се потят повече по количество. Потенето при мъжете започва при по-ниска температура, което означава, че те се потят по-лесно и по-бързо при ситуации на термичен стрес. РН на мъжката пот е по-нисък от този на жените, между 4, 5 и 5, 5 при мъжете срещу 5, 8 - 6, 5 при жените. Посочения от мен пример е с жена, а представете си мъжете, които се потят по-лесно и по-бързо какво могат да причинят на околните ???  smile3518 smile3515 newsm11 newsm61 smile3512 smile3514  bigdance2

# 99
  • Мнения: 1 418
Обезкосмен мъж- гол охлюв!  Mr. Green
Това е някаква извратена мода, която изобщо не разбирам. Приемам за желателно, единствено обезкосмяването под мишниците. За жените е друга тема.

Само за протокола..... Колко от припадащите по гладички мъжлета дами са над 30 години? Laughing
Аз съм на 39 и не понасям космати мъже!Какво да
правиш-предпочитания. Wink

# 100
  • София
  • Мнения: 2 438
хе, хе, на мен ми остават 2 години до 30, но също не понасям космати мъже. За мен лично интимната зона и мишниците са екзистенц минимум! Гърбът, ако е космат - също! Моята си половинка няма такива проблеми. Маха си космите на краката и ръцете с епилатор. И не е гей, ама изобщо Laughing  Laughing

Най-мразя да отида на плаж и там да има космати - по гърба, гърдите и т.н. мъже. Чумствам се естетически наранена. От друга страна - ако космите по ръцете и краката са малко и не са дълги и завити - не е нужно да се издребнява.

Иначе - обезкосмяването при мъжете се нарича метросексуалност - тенденция, появила се в големите градове - метрополиси, която показва принадлежност към модерните работещи хора, които се грежат за тялото си. Към този тип начин на живот обикновено вървят редовни тренировки, тичане, пазене на балансиран хранителен режим, висока хигиена, усилия за опазване на околната среда. Както и яко бачкане и относително високи приходи..... БГ вариянтът, естествено, е малко модифициран, но като цяло на мен ми харесва Peace

# 101
  • Мнения: 81
MegatroniC: (съпруга:) ) :

Най-мразя да отида на плаж и там да има космати - по гърба, гърдите и т.н. мъже. Чумствам се естетически наранена.

А ти имаш ли си на представа какъв ад е епилирането на гърба и гърдите  Rolling Eyes

Аз си епилирам гърба, не че ми е много космат  Mr. Green но и най-малките косъмчета ме дразнят. Болката особено в тила е ужасяваща, да не говорим че после кожата почервенята и излизат пъпчици като на крастава жаба  Mr. Green На всичкото отгоре само след седмица отново растът  ooooh!
Гърдите никога не бих си ги подложил на това.  Освен ако не измислят по-безболезнен и достъпен метод който и да има по-продължителен ефект. Че има има ама да давам аз маса пари всеки месец за лазерна или фото епилация  Naughty Има далеч по-важни неща за които да отиват парите.

# 102
  • София
  • Мнения: 2 438
Сигурно боли ужасно и напълно ти съчувствам. Знам как боли кола маска на целия триъгълник - с всичките подробности.... предполагам, че усещането на гърба не е чак такова, но е някъде там...  Какво да се преви - живот. Красотата изисква жертви) Ако пък си много окосмен и не можеш да преодолееш болката - подстригвай ги с машинка..... Така прави един познат - 200м висок и едър - много площ за епилиране и доста косми, горкия....

 

# 103
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
добре де, като ги подстрижеш, направо боцкат ....
единствено с крем или фото епилация е приемлив вариант....

# 104
  • Мнения: 1 418
Кола маска?

Общи условия

Активация на акаунт