ВЕЛИКДЕНСКАТА СЕДМИЧКА 25.04 - 1.05

  • 7 765
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
Здравейте момичета!
И аз изкарах доста отпускарски уикенд. Ще ви кажа само, че вчера не съм мърдала от къщи, и почти целия ден изкарахме с любимия в леглото /което след като ядохме пихме и гледахме филми повече ми напомня на бърложка/.Резултатът е чудесно насктроение в унисон с вашето!!!
Хера май ти подраняваш, ама пък е много готино като влезеш във форума и вече някой да е минал със свежи новинки! Wink Аз също имам понякога периоди, в които се ококорвам  към 6-7 и то отпочинала все едно 12 часа съм спала!
ТОВА Е ПРОЛЕТТА!
Я да ви попитам, какви планове имате за Великден?

# 16
  • Мнения: 6 993
Ще ида в Пловдив,ще се омажа до ушите с боя за яйца, ще празнувам Цветница (със закъснение),ще ям козунаци Twisted Evil ,ще  мързелувам, ще ходя на бабите на гости Heart Eyes и там ще боядисвам яйца #Milti Ох,много обичам да боядисвам яйца.

# 17
  • Мнения: 529
Здравейте и от мен, желая Ви много усмивки тази седмица. Аз обожавам това време - от 20 до 30 април - много рожденни дни на близки приятели  Grinning ,  хубави празници, именни дни, и купони нонстоп  #Silly Хич не ми се мисли за сериозни неща, затова отказах и новата работа, която ми предлагаха - реших че определено съм на вълна бебе, а не на вълна кариера....дано и бебето да оцени моя жест и да дойде по-скоро.

# 18
  • Мнения: 2 123
Аз пък смятам да отида към Велико Търново. Много го обичам този град, а не съм била там от 3 години. Ще скокнеме и до Царевец И Арбанаси, а вечерта ще сме в някаква мноооого стара църква и после в мноооого вкусно-хранеща кръчма... eat  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 320
Я да ви попитам, какви планове имате за Великден?

Моите планове са да скокна до рим и да кажа "здрасти" на новия папа Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 993
Цитат на: Момиче

Моите планове са да скокна до рим и да кажа "здрасти" на новия папа Simple Smile

ууууууу,само така ,Момиче, бравос Simple Smile Пък аз да се радвам само на едни яйца Laughing Да показваш снимки после Mr. Green

# 21
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте момичета!
Аз съм като попатена днес. Борко е болен , незнайно от какво  Sad
Сутринта стана от 6.00 , вече се бил наспал.Повъртяхме се до 7.00 в кревата и след това като се почна един рев, ама рев който няма успокоение. Искал баб му да доде сега на гости....Накрая повърна от рев.Поигра с баща си на РС и се успокои. Отидохме и на ясла без рев. Но ми се обадиха да ида да си го взема ако мога. Бил отпуснат и нещастен. Отивам , детето го тресе. Нещастно колкото щеш, аз двапъти повече. Имаше 38.5 температура. Бяхме на преглед и лекарката каза че има само леко зачервено гърло. Пуснахме изследвания и сега чакаме резултатите.

Оплаках ви се набързо, но вие продължавайте с добрите новини и предвелигденското настроение.
Аз в четвъртък ще месе козунаци и ще шаря яйца Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 272
Мимито, твоят Борко го е пипнало вирусчето на моя Боби. Боби също повърна 1 път, на другия ден вдигна температура, гърлото не беше зачервено, после се появи и хрема. Но всичко отшумя бързо. Не се безпокой! Само го подсили с витамин С. Питай лекаря за дозировката. Бързо оздравяване!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ние Великден ще го прекараме в моето село на вилата ни с моята майка и татко, брат ми и кака ми...тъкмо мама ще е сготвила наготово Mr. Green ММММ обичам Великден...едно ми е такова празничноооо #Milti  #Milti  #Milti
Обаче яйца ще боядисвам тази година сама...ами незнам какво чудо ще измъдря ама Антон каза, че ще се счукаме рано сутринта на Великден...мръсник Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 4 272
Ние сутринта на Великден ще сме вкъщи, после - на църква, ан обяд - при свекърите на агнешко. На 2 май Боби има имен ден и е пожелал да го водим на София ленд.
Да ви кажа миналата година на Великден започнахме да се чукаме с яйцата и да си казваме "Христос Воскресе!", а Боби каза:" Стига сме си играли на Христос Воскресе, ами да почваме да ядем яйцата!" Laughing За съжаление тази година, след като му откриха алергията, Бобчо няма да може да яде яйца, но ще записвам бисерите, които казва и после ще докладвам /ако ви е интересно, де/. Ами засега това е. Желая ви хубаво настроение!

# 25
  • Мнения: 1 930
Абе Лея, миличка, как ако ни е интересно, аз те дебна ако си поствала нещо, дали има някоя нова реплика от твойто момченце, да ми напълни душата, да ти е жив и здрав Heart Eyes

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Ние се надявам през деня , а и вечерта да сме сами Simple Smile
А на църква сме се организирали да ходим доста хора, вчера пак бяхме така и в хубавото време лека полека пеш се занесохме ,  много е хубаво на такива празници да си в компанията ма много приятели, а после да се прибереш с половинката в пуста къща  Grinning

# 27
  • Мнения: 856
Цитат на: lea
 ще записвам бисерите, които казва и после ще докладвам /ако ви е интересно, де/

И ни интересува, и ни радва, изобщо става ни по бисерно... #Milti
Шарена седмичка ви желая момичета!!!

# 28
  • Мнения: 4 362
Здравейте момичета,аз май се разболявам да знаете,може да съм настинала,нямам температура,ама от време на време ме обливат едни топли студени вълни,чувствам се отпаднала и сега пак отивам да пазя леглото Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Дея, оправяй се бързо! На Великден да си на линия!

Общи условия

Активация на акаунт