Обърната матка?

  • 12 183
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 564
Миле, а моята сочи прекалено много напред и това също е проблем, но ако е речено да тръгнат юнаците нищо не може да ги спре!
Joy Много добре казано! И аз съм с обърната матка! Бебето ни стана от 4 "опит" ако може да се нарече...Просто не се пазехме..и най-интересното е, че май това за позата е вярно  Embarassed Така, че опитайте   Peace, логично е : обърната матка-обърната поза Wink
Но не твърдя, че е вярно..може и да е съвпадение...
Успех  Hug

П.С. Сега ме хвърлихте в размисъл, дали и аз няма да имам проблеми с евентуално второ забременяване  newsm78 Ноооо няма да е скоро, така, че ще му мисля след време  Crazy

# 16
  • Мнения: 4 700
Ами то аz всъЩност zабременях от първия опит, но не го иzносих. Което обаче нямаШе ниЩо обЩо с матката ми.  Sad
И когато съм zабременяла си практикувахме мисионерската поzа. Тъй че както е каzала iglikalika   реШат ли плувците Ще стигнат целта.  Laughing

# 17
здравейте моми4ета ,моята матка не е обърната но след цветна снимка ми казаха 4е била изместена в дясно надявам се това да не е проблем скоро да забременея  Praynig, ако имате пове4е информация за тези проблеми пишете. Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз също съм с обърната матка и забременях много бързо Peace

# 19
  • Мнения: 560
Оффф тия лекари-колкото доктори,толкова мнения.
И аз съм с обърната матка.Забременях след 4-5 опита.

# 20
  • Мнения: 10
Аз също съм с обърната матка. Преди 5-6 години го разбрах от един професор при който бях на преглед.  Каза ми "като тръгнеш да забременяваш ще ми се обадиш, тъй като имат значение позите и е малко по-трудно забременяането" Нищо подобно - забременях от един опит и въпреки, че бебчо бе желан бях изненадана и някакси неподготвена. Логична изненада, тъй като се бях настроила подсъзнателно, че няма да е лесно. Така, че дерзайте - няма да попречи!

# 21
  • Мнения: 3 634
и аз съм с обърната матка, но мога да забременея и от кихане.  Laughing Не го намирам за повод за тревоги.  Hug

# 22
  • Мнения: 93
И моята матка е обърната и ми казаха,че ще забременея по-трудно,но....Първия път беше преди 5 години след прекъснат полов акт. Тогава не бях готова за дете...Втория път(преди 5 месеца)-вече целенасочено започнали с опитите за бебче, стана от третия път, но за съжаление се оказа кухо яйце (по други причини).Така,че не мога да кажа,че обърнатата ми матка пречи на забременяването. Надявам се след 2 месеца,като подновим опитите,пак да стане бързо Praynig

# 23
  • Мнения: 279
Аз съм също с обърната матка. Нямах проблеми със забременяването Peace
Успех desika_!!! Всичко ще е наред Wink

# 24
  • Мнения: 5 577


  И аз съм с обърната матка.Първата бременност се получи от раз, а втората на втория месец.

същото и при мен. моята е тотално обърната, каквото и да означава това.  Crazy
докторката казваше, че трудно се забременява, не бих казала.

успех

# 25
  • Мнения: 195
И аз съм с обърната матка, последно доктора ми каза че това е напълно нормално, точно колкото са нормални хората с чип нос или клепнали уши...
Не съм забременявала още, но не съм правила и опити.
Според 2-ма лекари, с които съм говорила за това, обърнатата матка не е от значение за забременяването и износването на бебе, така че само с положителни мисли напред Peace

# 26
  • Мнения: 71
Скоро се съветвах пак със специалист - казаха ми че наистина няма да е проблем да забременея и че това за трудностите били митове  Crazy Но бебчо  така или иначе ще чака  Sad Сега ми се появиха разни хормонални проблеми и първо с тях трябва да се преборя

# 27
  • Мнения: 640
Аз имам същия "проблем", забременях без да искам и след като се пазехме Grinning

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
И  аз съм с "обърната матка" , но на пипане ми прави впечатление , че отвора на шийката е изнесен в дясно и назад.
Май на това му казват - обърната  newsm78. Интересно ще е момичета с нормално разположение да кажат къде се намира при тях Embarassed

# 29
  • Мнения: 4 700
casablanka, цитирам гинеколожката, която ми каzа, че съм с обърната матка. "ВаШата матка "сочи" наzад. Нормално е да "сочи" напред, но това се среЩа при много жени и не е проблем, а анатомична особеност." Факт, че zа една година са ме преглеждали на ехограф 6 гинеколоzи и чак последната ми каzа zа таzи особеност.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт