Много мина, мъничко остана, през АПРИЛ да стана мама!

  • 10 701
  • 309
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 531
Вени под стабилност разбирам следното:

Като хванеш една разпъната кошара за горната рамка и я разклатиш. Чиполино и Бертони които разклатих танцуваха, тази обаче на Cam не помръдна нито милиметър  Thinking

А-а значи и моята е от стабилните! Ама и тя не беше никак евтина.

# 76
  • София
  • Мнения: 62
Сисе,дължината на самата пръчка на решетката 34.5см. ,дължината на цялата решетъчна страница заедно с горната и долната дъска е 57см.,а разтоянието между пръчките е 6,5см.
Предполагам знаеш,че  креватчето е само с едно ниво на матрака!
И да не забравя да ти честитя количката,много е хубава!

# 77
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, днес бях на лекар и той каза, че вероятно ще имаме момиченце!
Много сме щастливи с таткото!
И все пак - каквото и да е - само живо и здраво да е!  Hug

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 20:53 от t_ilieva

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 285
t_ilieva, честита розова новина!  Hug

# 79
  • Мнения: 354
Сисе, честита ти покупка! И аз и бях хвърлила око на тази количка, ама да видим...
Ясмина, и моят бебок се беше обърнал вчера с картунката надолу, дано се задържи така.
За кръвното - явно повечето сме все с ниско - 100/60 ми е сега иначе е било и 50/80 #Crazy
Иначе бедрото на малкия бебо беше 55мм, което си е голямо постижение - ние не сме ниски, но не сме и високи много baby_neutral абе да е живо и здраво мъничето.

Да, наистина, защо ви забраняват кафе, кола и шоколад  newsm78 аз си ги хапвам и пийвам по малко, но все пак...

# 80
  • Мнения: 97
ritka, какъв е размера на долното ниво на сгъваемото легло ?

Аз чакам понеделник, не съм виждала бебо от 1 месец и вече нямам търпение. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 96
Аз продължавам да се чудя и да ровя по въпроса с количките. Изникват все нови и нови, но така онлайн не мога да взема окончателно решението. Да не говорим, че никога не ми се е налагало да бутам количка и нямам много ясна преценка как трябва да я усещам даже и като я виждам наживо Thinking
Вени, мерси за писанията. Всяко мнение ми е от полза Hug Може би не давам точен линк (защото в магазина ми казаха като име само Чико Трио), но тази количка, която вчера гледах беше с 2 дръжки, които стават и на една Wink А кошчето (седналото), Ритка, се върти - не дръжката.
Изчетох темата за излишните вещи най-подробно вчера, но да ви кажа честно, ако не си била майка преди (като мен), трудно можеш да си извадиш някакъв извод. За едно и също нещо една майка казва, че е било най-ненужната й вещ, а другата - че това я е спасило! Rolling Eyes
Хриси-писи, и за мен нещата, които изброяваш за родилното, са много важни. Ама все едно ми четеш мислите Hug Малко се притеснявам колко контрол ще имам обаче. Със сигуно ще говоря с лекаря ми на следващата ЖК във вторник Naughty

Честити покупки на всички! И добре дошли на новите майки Hug

# 82
  • Мнения: 410
добро утро.аз съм станала рано днес защото карах кученцето ни на зъболекар.и сега ми е гадно без него.така сме свикнали-вече 6 години е с нас-като детенце.ама след обед ще го вземем.абе луда работа.лек ден мами и до после.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ясмина, според моята лекарка тъй като кафето и колата са силни диуретици, не са подходящи за трайно нормализиране на кръвното. Шоколада е ясен заради възбуждащите си нервната система свойства. Понеже аз съм недоверчива по принцип се консултирах и с една близка невроложка, която се занимава с проблемите на мъжа ми с кръвното и тя беше на същото мнение. При много ниско кръвно - само вода и чаша червено вино, което действало добре и на сърцето. Ама говорим за хубаво вино, че такива боклуци има на пазара ooooh! Та и според двете докторици всякакви резки промени в кръвното могат да бъдат опасни, като да при рязкото падане на кръвното основната опасност е да не колабираш, което на мен ми се е случвало при кръвно 70/40 Tired Но аз пък след голямото плюскане взех, че заковах кръвно 120/80 Mr. Green Сега ще видим от диетата дали пак няма да започне да пада.
Ритка, всички изследвания са ми в норма и на този етап не ми предписаха терапия с магнезий. Странното е, че контракции имам само като си легна вечер. Абе, като взема да откачам много и си викам "огън, служба не остана" и така Crazy
Аз още на покупки не съм ходила; като мине рождения ден на баткото, ще се организирам и да започна с пазаруването.

# 84
  • Мнения: 165
добро утро Hug
Верчо ,количката е същата .аз си мислех ,че говориш за това триоhttp://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3863 ,то е много тежко.
а тази която си харесала точно нея ми препоръчаха . и за мен тя е един от вариантите ,но ще ги гледаме още.
за зърната мойте са гладки ,така ,че задължително ще взимам да пробвам ,добре са ги измислили .дано има ефект Praynig

cenitelkata , кажи моля те къде се намира този пигис хаус.
кали ,когато не ти стига въздух изсмучи един ментов бонбон ,може и лукче. много помага . а за сърцебиенето и аз имах преди да забременея . направих си всички изследвания и като разбрах ,че нищо ми няма и сърцебиенето изчезна.поне мойто беше от внушение нещо като на нервна почва. и като се успокоиш сама и не се впрягаш и всичко изчезва.сещам се като започнех да си меря пулса и той още повече се учестяваше чак ми прималяваше. внушението е голяма работа.сега като не го меря намам никакъв проблем.дано съм ти помогнала Peace
Ясмина ,много се радвам ,че бебчето се е обърнало ,въпреки ,че ти много от рано се притесняваше.
сиси ,честита покупка Hug

# 85
  • Мнения: 55
Здравейте страхотна темичка аз съм от Варна и очаквам нашата бебка да се роди на 28 април първо детенце ще ми е ще се радвам да обмняме опит и да получавам полезни съвети от по опитните майчета

# 86
  • Мнения: 165
погледнете само каква красота
http://www.gluck.com.pl/  могат да се поръчват тука в един магазин ,но са доста скъпи. поне идеи могат да се вземат.
Дария ,добре дошла Hug

# 87
  • Мнения: 2 751
Момичета, някой качил ли е 14 кила като мен?  Shocked
Много ми се струват, бе, ужас  ooooh!

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 328
Момичета, някой качил ли е 14 кила като мен?  Shocked
Много ми се струват, бе, ужас  ooooh!
Аз ...  Embarassed И аз се изплаших като видях кантара, най-вече защото не мога да кажа, че ям повече от преди, а дори съм намалила сладкото - просто не ми се яде...

# 89
  • Мнения: 1 080
dariq, добре дошла при нас  Hug Hug Hug
Абе аз съотнесено с количеството храна и най - вече сладко, което поглъщам, съм доста доволна от килограмите си.
Всъщност не знам точно колко са защото на ЖК не ме мерят, пък и нямам кантар в къщи (нарточно), ама скоро се мерих при свекито (той нейния не е много наред, ама...) мисля, че са около 8 кг. - не ми се виждат толкова чак - пък и като ме гледат познатите и викат, че   не съм напълняла. Ама лицето ми е малко подпухнало  Embarassed Embarassed Embarassed (може и от многото спане да е) !!!

Общи условия

Активация на акаунт