Пак за пишоците, но...

  • 5 815
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 514
Снощи половината от главичката се показа и аз така се шашнах (не знам защо) че оставих пишлето и ме е страх да го пипна вече. И това защото свекито ми каза много да внимавам да не му се заклещи. Сега оставям татито да се оправя, но утре заминаваме за Шумен, а татито ще е в София и не знам как ще се оправям един месец Sick

# 61
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ами значи си на прав път. Просто прибери главичката внимателно и утре пак. Успех!

# 62
Синът ми е на 1г2м и педиатърката ни забели пишата още третия месец, но не изцяло.След два месеца пак мъничко и така постепенно.Всяка вечер при миене правим същото внимателно.Все още имаме малко работа по забелването,но мисля, че има време. Но мисля, че воденето  на уролог е травма за детето, защото процедурата е болезнена.Трябва да се започне от рано.

# 63
  • Мнения: 779
Цитат на: Mamica
Цитат на: Mal4o
А, я, аз да питам нещо, майките,които забелват, макар, че не знам тачно как да си задам въпроса, дано ме раберете. Като се опитам да забеля и дръпна кожата надолу, пишката (нали е мека) и тя също се "смъква" надолу и в крайна сметка си мисля, че е фектът е никакъв. В смисъл, че все пак трябва да има някакво" съпротивление" за да слезе кажата надолу. Уф, много тъпо го обясни, ако не сте го разбрали, се извинявам.

Абе ти щото само надървени дърти пишки си забелвала до сега и затова, но аз те разбрах. Laughing
Та значи ти сама няма да успееш да я забелиш докрай, защото е срастнало там. Нашата педи го забели нашия на 2 пъти на консултации с термомртър. Хваща пишата и я забелва до където може. С другата ръка в която е термометъра ( острата страна) натиска точно там дето е срастналото и то сеотлепва. Бебето малко проплаква, но само за миг. После мажа с "дентинокс" обезболяващия гел за зъби пишата след всяко къпане, като я  забеля, за да не зарастне наново. Мажа така 2-3 месеца.
Забелването при нас започна на 3 м, като второто забелване беше някъде към 5 м.
Та на въпроса ти по-конкретно да кажа. Да пишката когато е отлепена се забелва, въпреки че е малка и мекичка. забелваш във ваната при къпане с две ръце.
Ама и аз как обясних...но ти  ще ме разбереш.


Ех, мамице, винаги си толкова директна( да не кажа брутална Mr. Green ) , но винаги готова да помогнеш. Благодаря ти за изчерпателния отговор!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт