Първолак 2008-2009, записване

  • 16 812
  • 245
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 986
ми и аз се включвам с молба за отзиви за учителки
за 31- на сайта им има списък кои учители учат 4 клас, те ще поемат после 1, така че да с еориентираш за имената  Wink
аз искам в 138,  мъжът ми е за 93 и приятелчетата ни ще са там и аз се чудя, а за 31 не исакам и да чуя- и аз съм учила там Simple Smile

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Добре де,аз избрах училище до работата,още повече,че живи и здрави след около година и 3-4 м.,това ще е и районът ни,но сега не е.И какво правим в случая??? newsm78
към предимсвата са и работно място в близост до училището, това са писмата, с които е указан приема в първи клас Протокол №5 от 25.01.2007 г. на ПС, Писмо №9105-100/06.04.2007г. на Министъра на образованието и науката. Незнам дали тази година ще има нови указания

 Директорката твърди,че работното място не е с предимство. newsm78

# 17
  • Мнения: 984
ами незнам от къде могат да се изтеглят писмата за да се прочетат, това го копирах от сайта на нашето училище и там беше написано - на основания, горепосочените писма и бяха посочени критериите за прием в 1 клас, но може би, работното място, да си е прието от нашето училище

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
ами незнам от къде могат да се изтеглят писмата за да се прочетат, това го копирах от сайта на нашето училище и там беше написано - на основания, горепосочените писма и бяха посочени критериите за прием в 1 клас, но може би, работното място, да си е прието от нашето училище

 A кое е вашето училище за да прочета?

# 19
  • Мнения: 4
Вчера бях в 138 училище. Имаше подадени 5 молби за записване в първи клас.
Не може да се избира учителка, защото явно разпределят децата по класове в зависимост, какъв втори език е посочен за изучаване.

Носете си ЕГН на детето, защото се вписва  в молбата.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Вчера бях в 138 училище. Имаше подадени 5 молби за записване в първи клас.
Не може да се избира учителка, защото явно разпределят децата по класове в зависимост, какъв втори език е посочен за изучаване.

Носете си ЕГН на детето, защото се вписва  в молбата.


 Е,нали се носи копие от акта за раждане.

# 21
  • Мнения: 47 986
ами не навсякъде
в 138 искат копие от акта за раждане чак с другите документи- от градината и др подобни
просто си попълваш декларацията
да, в 138 наистина така ми каза жената, в зависимост от езика се сформират паралелките
аз бях номер 1 там  Joy

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И в 118-то не искат акт за раждане сега, само ЕГН-то на детето.

# 23
  • Мнения: 53
И аз се записвам за 138 в понеделник ще гледам да отскоча.Учила съм в 93 и не бих си пуснала детето там.Какви паралелки писа в молбата???

# 24
  • Мнения: 47 986
писах немски
и аз съм учила в 93 и в 31, аз пък не бих си пуснала детето в 31, затова избирам между 93 и 138

# 25
  • Мнения: 636
писах немски
и аз съм учила в 93 и в 31, аз пък не бих си пуснала детето в 31, затова избирам между 93 и 138
Би ли казала защо не би записала детето в 31? На мен това училище ми е удобно (работата ми е близо, не по местоживеене), а и чета само добри отзиви. Би ми било полезно да чуя противоположни такива.
 А конкретно по темата - аз лично съм много объркана. Изобщо не знам каква трябва да е стратегията за избор на училище. Да гледам да е близо до вкъщи - какво значи вкъщи като живеем под наем или другото, за да я прибера в 17,30 часа от занималня (дано има такава) в колко часа трябва да си тръгна от работа ( а друг е въпроса, че работното ми време е до 18,00)? Другото е да е близо до работата ми - но и работата не е чак толкова заковано място. Просто не зная! За сега съм решила да подам заявления в училище до вкъщи - 118 СОУ и в училище до офиса - 31 СУЧЕМ. И да му мисля като се разбере дали е приета и като дойде време за истинското записване през месец май.

# 26
  • Мнения: 47 986
ми лично мнение, много натоварват учениците, а са въздух под налягане
учила съм там и това е личното мо мнение, много хора са доволни

# 27
  • Мнения: 479
Записвам се, за да следя темата, макар че още не сме решили къде...

# 28
Аз проучвам още от септември. В 138-мо е претъпкано и карат дори и първи клас на две смени - децата направо заспиват следобед.
А и до Плиска въздухът е като на Орлов мост. Открих една интересна нова идея в 145 -то в Младост 1А. Много ми хареса, че има ремонтиран басейн и е на чист въздух. За който се интересува parvoklasnik.hit.bg

# 29
  • Мнения: 47 986
и аз се отказах от 138 заради смените и липсата на занималня

Общи условия

Активация на акаунт