Първолак 2008-2009, записване

  • 16 856
  • 245
  •   1
Отговори
# 75
  • София,
  • Мнения: 4 267
кое е 144 и кое 81 ? живеем в младост 2 и си търся училище с занималняза след 2 години, но ако записват за занималните 1 година по рано значи трябва догодина да се запишем...иначе съм с две ръце за 129 имам чудесни спомени отттам и в никой случай за 31 у -ще.

144 СОУ Народни Будители и 81 СОУ са едно до друго, намират се срещу Кауфланд в Младост 3. И двете са доста добри и си имат занималня! 144 е с профили народни танци, изобразитерно изкуство и музика, а 81 е с английски език! Мисля че си записват за занималнята едновременно със записването в училището, а не по рано! Но Вие имате време, така че небързайте! Hug

# 76
  • Мнения: 2 716
25 минути издирвам темата  ooooh!
Мами, засрамете се.
Записахме се в 129-то Антим І.
Първо желание - испански език, второ - английски.
Ще се сформират паралелки според родителското желание.
Аз си мислех, че ще е изучаване ина 2-та езика + танци.
Вероятно само аз си мисля, че децата ще се справят с такава програма без да се скапят тотално.  Crazy

Това е!
На детска градина е до 31.05. - оттам нататък се оправяме както можем.

# 77
  • София
  • Мнения: 39 848
Хайде да запиша и щерката в тази тема.
Последното им тържество беше на 22ри, дадоха им свидетелствата. На градина ще е до края на юни. За 31ви е на празник в у-щето, където подадох молба. На 3ти пък е на изпит по рисуване.

# 78
  • Мнения: 2 716
AnMary щерката е голяма сладурка  Peace
Какъв е тоя изпит по рисуване? За училище ли?
Успех!

# 79
  • София
  • Мнения: 39 848
За училище. Щерката на xai, miki3, и още няколко хлапета от групата ще се пекат на един и същ огън Simple Smile

# 80
Здравейте на всички, нова съм и предварително се извинявам ако нещо бъркам с поставянето на съобщението. Синът ми ще бъде първи клас тази година, ние живеем в Дружба 1, но не ми се ще да го записвам там Sad Подала съм молба в 119-то (което е по-близо до нас-с 1 автобус) и в 38-мо което е блезо до роботата ми, и много се колебая къде да го запиша. Някой, има ли впечетления от 119-то, за другото питах познати и се ориентирах, но ми е по-далеч особенно когото започне да ходи сам. Много ще съм благодарна ако някой сподели нещо за 119-то и учителка там   newsm78.

# 81
  • София
  • Мнения: 418
Здрасти! И аз съм от Дружба, но записах сина в квартала. Реших, че за начало е по- удобно да му е близо училището. А и според скромните ми проучвания хората са доволни от 4 ОУ . Успех!

# 82
  • София
  • Мнения: 11 127
Здравейте!  Wink
Синът ми ще е първолак на есен.
Избрала съм 143-то ОУ, днес трябва да са изнесени списъците на приетите деца.
Още не знам дали се е класирал ...

# 83
Благодаря за отговорите, за съжаление 4-то не ми е много удобно защото пак трябва да пресича булеварда (ние сме от другата страна на моста) а аз искам да избегна това, тъй като нямаме баба на разположение и ще се справяме с занимални. А 143-то ми е много далеч  Sad

# 84
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вече сме записани в 105-то при г-жа Тодорова.

# 85
  • София,
  • Мнения: 4 267
А ние вчера бяхме на изпит в 55 то, и сме приети, чак не ми се вярва още, защото отидохме ей така на майтап. И сега се чудя къде да го запиша?  newsm78 Направо си нямам идея? МОже ли да попитам има ли и други дечица приети в това училище или пък дали някой може да ми каже нещо повече за обикновената занималня?

# 86
  • София
  • Мнения: 418
mama muminka от другата страна на моста е 108 у-ще. Брат ми учи в него до 7 клас. Беше много добре тогава, но след това нямам впечатления. На една съседка дъщерята е там, но е голяма. Тя обаче мисли да прехвърли малката в 108, която сега ще бъде втори клас.

# 87
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
А ние вчера бяхме на изпит в 55 то, и сме приети, чак не ми се вярва още, защото отидохме ей така на майтап. И сега се чудя къде да го запиша?  newsm78 Направо си нямам идея? МОже ли да попитам има ли и други дечица приети в това училище или пък дали някой може да ми каже нещо повече за обикновената занималня?

 От нашата група има приети 6 дечица.
 А наше съседче беше тази година в първи клас там и ходеше в обикновенна занималня.
 Какво да ги питам?

# 88
  • София,
  • Мнения: 4 267
О Фантичка ще съм ти много благодарна! Защото направо ще се побъркам. С една приятелка искаме децата да са заедно, даже тя ходи и подаде и нашите документи и сега се оказа, че ние сме приети, а те не са. Намен ми стана много криво, а сигурно и на нея, но тя вчера като разбра и беше бясна и се отказа да го записва там, иначе имат шанс те са трета резерва. Сега и аз незнам какво да правя! Тя ми каза, че само  ПОслушковците са добра занималня, но струвала много скъпо около 140 лв. на месец, а аз не искам там, а пък обикновената занималня неструвала, интересува ме всичко което могат да ти кажат, дали са доволни от училището, от занималнята, до колко часа е вечер. Други ден на 5 ще има родителска среща и ще отидем и тогава вече ще видим ако е в обикновена паралелка сигурно ще го запишем, но ако е за платената ще се откажем и ще го запишем в 11.

# 89
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Довечера ще питам и утре ще ти кажа.
 Имам някакви смътни спомени,че занималнята беше до 16 часа,но не съм сигурна. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт