6 дена на режим , на седмия потоп

  • 42 956
  • 497
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 992
диетолога се намира в центъра, точен адрес в момента незнам, някъде около СУ, мога да попитам една приятелка , тарифата му последно беше 50 лева за 3 прегледа, ноо се 4ака най малко месец да те приеме
този режим както е писала карол принципно се прави бза всеки индивидуално, според това колко кг има да се свалят, така че книга доколкото ми е известно няма
аз не съм ходила при диетолога. Предния ржим който спазвах от диетолога беше направен за позната, но не ми попречи да свала доста килца

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Ден втори  Laughing
Снощи към 23 стомахът ми започна жално да присъргва  Mr. Green Побързах да заспя, за да не си разваля удоволствието от първия успешен ден с диетата.
Днес щях да лунувам, но се отказах.

# 62
  • София
  • Мнения: 242
Тарталета, свиква се Grinning! Щом си започнала, не се отказвай в никакъв случай. Ако не издържаш някога, по -добре направи някакво нарушение, отколкото да прекратиш диетата. Ипократис съветва точно това- не се измъчвайте! Което не значи да хапваме всичко, за което се сетим. Но ако лягаш и ставаш с мисълта за парче шоколад по-добре го изяж и спри да се измъчваш. След което продължавай режима. Това са думи на Ипо.
А при този режим най-хубавото е, че все пак ще дойде тази неделя, има светлина. А като дойде, вярвайте ми, толкова сме свикнали да ядем по малко, че тогава изобщо не може да се изяде това, което планираме Laughing Говоря от личен опит. В съботите изкупувах магазините в очакване на заветната неделя, а във въпросната неделя хапвах малко повече и ми ставаше супер тежко.
Пийте витамините, които съм написала! Задължителни са!
И вода- поне 2 литра на ден!
Успешен ден!

# 63
  • Шумен
  • Мнения: 317
Много ме заинтригува тази идея за побутването на метаболизма. Mr. Green С най-голямо удоволствие ще сритам моя  Twisted Evil като приключа със зелевата супа, че нещо се е омързеливил. Колебая се между Търмънд и тази диета (може би варианта на Карол, че много не обичам мляко, а и съм около 40год.).  Направи ми впечатление, че общото количество месо за деня и при Търмънд(аз съм тип А) и при тази диета е 300 гр. Затова може и да ги редувам. Само да свърша с това зеле, че...
Ако може някой да ми отговори на два-три тъпи въпроса  Embarassed
- колко голямо е едно малко парче сирене;
- месото в суров вид ли се тегли или вече сготвено, защото има разлика;
- какво е количеството на порцията ориз.
Благодаря предварително  Hug

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Карол, моята неделя няма да е скоро  Mr. Green Нали се прави 12 дни поред диетата и всъщност на 13-я е потопа  newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 242
Точно така. Даже  на 15 ден. Поне аз така разбрах нещата. Започваш от понеделник и потопа е втората неделя. След това всяка неделя. Режима е програмиран от понеделник до събота. Само първите две седмици след 6 ден започваш пак от първи и така до неделя. От опит казвам, че някакси е по-лесно, като знаеш, че скоро ще хапнеш каквото ти душа иска. Пробвала съм всички диети на света и мисълта, че скоро няма да ям като хората, поне на мен ми действа подтискащо Mr. Green. А тук 6 дена не минават толкова бавно. А след постигане на определени резултати Ипо прави промени в режима, вкарва нови въглехидрати и става по-лесно. Ако успея този път да докарам нещата до край ще отида пак при него и ще ви държа в течение. Включих се в темата повече заради себе си. Малко или много чувствам отговорност, когато знам, че доста хора знаят, че съм на режим.
Успех на всички, които ще се включат!

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Точно така. Даже  на 15 ден. Поне аз така разбрах нещата. Започваш от понеделник и потопа е втората неделя. След това всяка неделя. Режима е програмиран от понеделник до събота. Само първите две седмици след 6 ден започваш пак от първи и така до неделя.

Не е май точно така- диетата я почнах в понеделник. Събота е ден 6, неделя е първият от вторите 6. Та следващата събота ми е потопът  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 910
Здравейте! bouquet
От другата седмица и аз се присъединявам към вас!
Успех!

# 68
  • Мнения: 1 610
аз имам конструктивен въпрос- колко грама са активиите в българия? Щото тук са 115 гр , а гледам непукистката пише някакви 100 грама.  Thinking
все почвам и все омазвам положението , няма да пиша кво ядох, да не ви дразня Mr. Green
Скоро съм на линия обаче.тези дни ще е. Grinning
кой пита какво има да се смъква - ами 93 килограма бях стигнала ,  83 килограма се прибрах преди месец от болницата/ след 2ра бременност/ , сега съм 77, 7кг. искам да смъкна поне 12 кг до началото на април. но не мога да я правя тази диета повече от 2 или 3 седмици. Какъв би бил резултата?

# 69
  • Мнения: 224
Включих се в темата повече заради себе си. Малко или много чувствам отговорност, когато знам, че доста хора знаят, че съм на режим.
Успех на всички, които ще се включат!

Karol, скъпа, мнооого тача хора като теб  Heart Eyes Сърдечно благодаря, че се включи в темата!
Надявам се да останеш с нас, "он-лайн-диетуващите". Аз лично надали ще посетя някога диетолог, но се възхищавам на хора като теб, които го правят   bouquet
Днес съм в ден Пети. Добре ми се отразява режимчето...вече "дишам" в тесните джинси  Party
Вода пия по близо 3 литра. Отделно по няколко чая, което си е доста течност на ден.
Аз мисля да направя като Тарталета - 6+6=12 и "потопът" да е на 13-я. Следващите 13 дни за разнообразие ще са по режима на Karol, за който още веднъж благодаря   bouquet

# 70
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Днес съм в ден Пети. Добре ми се отразява режимчето...вече "дишам" в тесните джинси  Party

Сериозно?! Усеща се значи?

# 71
  • София
  • Мнения: 242
Ако може някой да ми отговори на два-три тъпи въпроса  Embarassed
- колко голямо е едно малко парче сирене;
- месото в суров вид ли се тегли или вече сготвено, защото има разлика;
- какво е количеството на порцията ориз.
Благодаря предварително  Hug
Въпросите не са никак тъпи. Аз ги зададох на Ипо още на втория преглед.
Той каза, че сирене колкото кибритена кутия е много малко. следователно трябва да е повече.
Според него всеки сам за себе си определя колко точно е за него "малко" парче.
Когато го попитах : а колкото кутия от цигари, ми отговори о.к.
Месото- не е чак толкова важно сурово или изпечено. Тук грамажите са приблизителни. Не е като при Търмънд абсолютно точни.
Ориз- аз ползвам пакетчетата на Ънкъл Бенс, които са по 125 гр.
Когато правих диетата за първи път не бях разбрала много добре някои подробности. Към всеки режим има таблица с указания, където се подчертава, че хлябът трябва да е "Бонус" и аз реших, че мога да ям хляб. И си ядях по 2 препечени филийки на ден до контролния преглед.
Оказа се, че това се отнася за тези, които имат хляб в режима. Но въпреки това бях свалила.
Не ме разбирайте погрешно, не ви насърчавам да нарушавате диетата, просто споделям опит.
Ако се спазва стриктно резултатите ще бъдат много по-добри.
Аз за сега си позволявам няколко капки зехтин в салатата и мъничко мляко в кафето.
Този път ще се опитам да не се меря до "потопа", въпреки че от 10 год. не пропускам сутрешното качване на кантара.
Сага Embarassedда ти кажа хич не съм за тачене, ама ще се постарая този път Laughing
На моите години е много лесно да изпуснеш нещата от контрол и да станеш лелка. Е, точно срещу това се боря. Нито мога, нито искам да изглеждам на 25, просто искам да изглеждам добре за възрастта си. Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 242
Не се справих добре с цитата, но вие ще ме разберете Embarassed!

# 73
  • Мнения: 1 610
Аз си принтирах диетата, сега я окачвам на видно място- във спалнята да се мотивирам, че със шоколад не се смъкват кила.Прочетох, че активиите са 150 грама, значи мога да ям по 2 от тукашните  Laughing

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Аз да кажа, че даже нямам кантар вкъщи. Сега съм си поръчала обаче, утре го чакам  Mr. Green
От една страна е по- добре да не се теглиш всеки ден  Thinking Аз така предпочитам даже. Но зимата съвсем не откривам къде да се претегля по улиците, а и съм много облечена. Затова реших да си купя кантар  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт