Варна - 33

  • 16 598
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 922
момичета я кажете нещо за д-р Капка Атанасова от Майчин дом
в понеделник съм на преглед при нея
очаквам бебенце през септември
Казвам  Simple Smile много съм доволна от нея  Grinning От 3 години ходя на генеколог при нея , сега си водя и консултацията там.Изключително внимателна и любезна лекарка, невероятен специалист. Имам проблемна бременност с контракции от 5-ти месец, а вече съм на финала  Wink

Подкрепям  Peace От 5 години е мой лекар. И двата пъти съм раждала при нея.

# 286
  • жителство на место
  • Мнения: 81
evil благодаря ти за мнението newsm10
имах нужда някой да ми похвали доктора, който ще ме консултира
желая ти от все сърце леко раждане и здраво и щастливо бебче  ylinfant  bouquet  bouquet baby_neutral  bouquet

# 287
  • Мнения: 78
Десинико здр.Може да пазариш от Колхозния.Под блоковите в гаражите има детски борси.Там е по-евтино.На Чаталджа също има няколко гаража.Зависи къде живееш.Млека има и по аптеките,но са по-скъпи.Така,че си пазари всичко от борсите-памперси,млека,дрешки,абе всичко  Simple Smile

# 288
  • Мнения: 125
Десинко, български чай няма, поне миналата година ми отговориха така в няколко аптеки. После намерих един, но за мен не беше така ефикасен като на Хип+ бедемови ядки. На мен това ми действаше, макар и скъпичко. А иначе и ние пазаруваме от борсите на Колхозния-на чиоко ми се стори най-евтито. Успех!

# 289
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема

# 290
  • Мнения: 78
Мами,кърмата ми нещо намаля.Мисля да почна да давам по малко добавка на бебо докато тръгне пак.Кое адаптирано мляко се доближава най-много по състав до майчиното?Пишете ако нещо знаете.

# 291
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Мами,кърмата ми нещо намаля.Мисля да почна да давам по малко добавка на бебо докато тръгне пак.Кое адаптирано мляко се доближава най-много по състав до майчиното?Пишете ако нещо знаете.

Вече има нова тема

Защо си мислиш че ти е намаляла кърмата ?
Опитай да я увеличиш кърмата, има всякакви лактогонни чайове, слагай бебо по често да суче и забрави за АМ

Пиши в новата тема по подробно за проблема, да се опитаме да ти помогнем

Общи условия

Активация на акаунт