Набор 2001 (7)

  • 16 173
  • 291
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 886
И аз днес записах малкият в училището до нас. Всичко е още неофициално, пишат в един тефтер н вече имаше около 10-тина дечица.
Имам един въпрос, да не би някое детенце да носи скоби на зъбките?На нас ще ни се наложи да сложим, имаме един проблем , но ще пиша утре за него.
На нас 1 ни е крив.Ще носи след като паднат останалите зъби.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 117
Ние сме в краен квартал и избрахме кварталното училище, което ни е близко. По препоръка на комшийката ми, която е начална учителка там вече избрахме и госпожа. Понеже има отлив на деца, защото родителите предпочитат да ги водят в централни училища, борбата е за всяко дете и разбрахме, че двете госпожи до края на януари трябвало да направят домашно посещение на всяко дете от района, което предстои да е в първи клас. Та сега чакаме гости Laughing  Йоанна много се вълнува от предстоящата среща, за да си "изберяла" госпожа, въпреки, че аз вече съм и я избрала.

# 92
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Най-после избрахме училището и се успокоих. Ще е в 105-то, Дианабад (моето училище). Сега стои въпросът в каква парелка да е- баща й иска английски, аз съм по-склонна за италиански (а има и с изобразително изкуство).

# 93
  • Мнения: 888
Привет и от мен!
Моят син също ще е първи клас през септември.
Днес подадох молба в СОУ "Гео Милев". За условията там мога да споделя следното: Не можеш да избираш при коя госпожа да е детето. Имаш възможност да посочих име на някое детенце, с което желаете да сте в един клас. Ама аз понеже не знам кои от децата в групата ще се запишат там, не посочих никой Embarassed.
Посочваш и език, който искаш да изучава детето. Освен това изрично е обявено, че поредността на подаване на заявлението не е критерии при приема на децата.

# 94
  • Мнения: 7 263
Най-после избрахме училището и се успокоих. Ще е в 105-то, Дианабад (моето училище). Сега стои въпросът в каква парелка да е- баща й иска английски, аз съм по-склонна за италиански (а има и с изобразително изкуство).
Рени, според мен заложи на желанието на мъжа си. Италианският е много лесен език и може да го учи после като втори език, надявам се има такава опция защото по принцип езиковите паралелки от пети клас включват втори език. Без английски просто не може в днешно време и затова трябва да се учи, а италианският е един прекрасен език, който може да научи и на по-късен етап.

# 95
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Lennyh, благодаря за съвета. Аз не държа на италианския, а смятам, че без английски не може и така или иначе ще го научи. Но може би наистина е по-добре като втори език по-натам. А в последствие има вероятност да сменим училището и вторият език ще е немски.

# 96
  • sofia
  • Мнения: 249
Рени избери английски,моята дъщеря учи в 105-тя е с рисуване,но 3 пъти седмично имат английски и доста бързо напредват. забелязвам обаче че тези с италианския седят на едно място. на есен и малката ще учи там и ще и избера госпожа,пък каквато паралелка и се падне.

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Рени избери английски,моята дъщеря учи в 105-тя е с рисуване,но 3 пъти седмично имат английски и доста бързо напредват. забелязвам обаче че тези с италианския седят на едно място. на есен и малката ще учи там и ще и избера госпожа,пък каквато паралелка и се падне.
Мерси, така ще направим.
Нашата госпожа вече е избрана (майка ми е учителка в 105-то и тя свърши тази работа). Значи децата ни може да са съученички?

# 98
  • sofia
  • Мнения: 249
може аз смятам да избера г-жа Павлова (май така се казваше)

# 99
  • Мнения: 6 417
А някое от децата ви ще кандидатства ли за първокласник в Музикалното училище "Любомир Пипков"?

# 100
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 215
А някое от децата ви ще кандидатства ли за първокласник в Музикалното училище "Любомир Пипков"?


Мойто няма заложби за там  Embarassed

# 101
  • Мнения: 1 041
Хей, поспаланки....почерпете се за мое здраве.Днес съм именничка bowuu
Честито и на другите празнуващи!!!

# 102
  • Мнения: 888
Честит имен ден!!!
Весел празник на всички именници!

# 103
  • София
  • Мнения: 718
Честит имен ден!  bouquet

# 104
Честит имен ден на всички и от мен. smile3525

Общи условия

Активация на акаунт