Асистент за независим живот

  • 103 122
  • 316
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 881
Да, най-вероятно са ги превели след като се пробвах. Simple Smile

# 271
  • Мнения: 144
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

# 272
  • Мнения: 37
Някой взел ли си е парите за декември по АНЖ??  Rolling Eyes

# 273
  • София
  • Мнения: 9 881
Не съм и проверявала . Винаги ми ги превеждат предпоследния или последния  работен ден на месеца.

# 274
  • Мнения: 37
питам, защото последният път ги преведоха на 25-ти.... Crazy

# 275
  • София
  • Мнения: 9 881
През декември винаги, винаги такива пари, помощи, надбавки, че и заплати на държавни служители, се превеждат по-рано. Свързано е с финансовото приключване на годината. Simple Smile Peace Предполагам утре , а най-късно в петък ще са по картите.

# 276
  • София
  • Мнения: 968
Здравейте, искам да попитам възможно ли е асистент по програмата да бъде пенсионер? Изчетох изискванията на сайта на Столична община и не видях изрична забрана.Не видях и ограничения за доход. А някой ползва ли асистент за дете, който да не му е роднина или близък и ако да какви канали на търсене използвахте?

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 723
Здравейте,днес като подписвах договора ми дадоха да подпиша едно листче,където става въпрос за осигуровките.Та там пишеше,че се удържат 25% за разходи.Та въпросът ми е след като ми удържат тези проценти за разходи,след това ъдържат ли и за осигуровки.

# 278
  • София
  • Мнения: 3 249
Не би трябвало.
Ние от онзи ден би трябвало да сме вече в листата на чакащите...първи. Сега чакам второ класиране.

# 279
  • Мнения: 43
Здравейте, аз пак ще питам за данъка, който трябва да внесем за последното тримесечие на миналата година- той не е удържан авансово. От социалните са ми давали всеки месец бележка, но обща за цялата година не са дали. Трябва ли като пускам данъчната декларация да приложа копия от всичките бележки? И още нещо първо подавам данъчната декларация и после превеждам неудържания  данък по банков път - някой ако е знае моля да ми отговори.

# 280
  • София
  • Мнения: 9 881
Ще дадат бележки, прсто още не са готови. Сега като занесем отчета ми казаха, че ще ми дадат. С тази бележка отиваш в НАП, попълваш и готово. Peace Simple Smile

# 281
  • Мнения: 375
Здравейте мами Hug
Искам да попитам,мога ли да съм асистент на детето ми,ние сме с ТЕЛК 60%с ч.п.
Имам фирма на мое име,в момента съм безработна,но фирмата ми не е закрита.Спомням си,че бях питала преди 2 години при социалните и ми казаха,че не мога да имам фирма на мое име.И ме пратиха пак към общината където дават картите за пътуване и за синя зона,оттам ми казаха,че се чакало много време,нямало да стане и разни такива.

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 723
Здравейте,преведоха ли ви заплатите?

# 283
  • Мнения: 37
Здравейте,преведоха ли ви заплатите?
и аз това се чудя, какво се случва с тия заплати??!  Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам възможно ли е асистент по програмата да бъде пенсионер? Изчетох изискванията на сайта на Столична община и не видях изрична забрана.Не видях и ограничения за доход. А някой ползва ли асистент за дете, който да не му е роднина или близък и ако да какви канали на търсене използвахте?

Здравейте!

Малко позакъснял отговор, но... дано да е от полза за някого все пак. Да, може личният асистент да бъде пенсионер.

Общи условия

Активация на акаунт