С документи и чанта в ръка , отивам ФЕВРУАРЧЕ смело да родя !!!

  • 16 436
  • 293
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 030
Благодаря за инфото за "гащите".
Ето един линк за бъдещите мами ,  които ще раждат секцио за първи път
Секцио - не  … ши!!!

Хубав ден!


 Hug

# 91
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ИЗАБЕЛА
Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота. Нека изворът на щастието
ръси с кристалните си води
пътя на твоите мечти.
Живей, протестирай в обятията
на младостта и нека всяка твоя мисъл
бъде сбъдната мечта!!!




НАЙ-СЛАДКОТО БЕБЧЕ ЗА ТЕБ








# 92
  • Мнения: 62
Добър ден е станало вече.
ЧРД на Илинка, да е жива и здрава и много курава.

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 16:42 от daniela_ch

# 93
  • Мнения: 78
Здравейте, мили мамчета Simple Smile
Първо искам да честитя на Zuzulina  за новородения принц и да му пожелая да расте жив и здрав, щастлив и да радва тати и мама smile3525
Mariam777, честито, мнооого се радвам за теб, желая ти лека, безпроблемна и прекрасна бременност и да гушкаш здраво и пухкаво бебче на финала  bouquet
Честит рожден ден на Izabela83, желая ти да си здрава, щастлива и прекрасна мама и да се радваш на най-прекрасното и здраво бебче.Нека любовта, красотата и хармонията те съпътстват през целия живот newsm51
Аз не съм влизала доста отдавна и едва успях да прочета всичко.Пазете се момичета, защото грипа е ужасен, аз съм болна от две седмици, бях и на антибиотик, температурата я смъкнах, мо остана ужасната кашлица, от която имам контракции и сега пия и мазгнезий 3x2 на ден.Относно кошмарите Simple Smileи аз сънувам кошмари от няколко дни и изобщо не мога да спя вече нощем.
Все още не сме купили всичко за бебка, нямах сили заради този гаден вирус, но съм решила вече следващата седмица да купим и оставащите неща
Целувки на коремчетата, пазете с много и дано има все повече прекрасни новини Grinning

# 94
  • Мнения: 668
И аз каква съм шматка и не съм видяла!!!

Честит Рожден Ден на Изабелка и на Илинка!!! Много щастие да ги спохожда и най-хубавите подаръци скоро да дойдат.  Grinning



Alina_si гащите еднократни мисля че бяха или на Canpol или на Chico и опаковката струва 5лв. В един магазин за бебешки и детски стоки, но са заредени и с всякакъв сорт шишета, помпи, биби и тн, подложки за гърди еднократни и силиконови и прочие. Аз също само бях чувала, но като видях че има реших че е полезно да си ги взема, защо да си цапам само бельото.

# 95
  • Мнения: 9 030
Момичета мисля ,  че това не е нашата Illinka (тя е на 29) която има рожден ден тази която има е Ilinka (става на 28), видях и профила, от Варна е но...... не знам, тя да си каже!

 Hug

# 96
  • Мнения: 58
Здравейте, мамчета....
Честит рожден ден на Изабелка...Желая ти да си жива, здрава, щастлива и винаги усмихната...А за подаръка ти си знаеш-едно прекрасно беборанче...

Mariam777, много се радвам за теб....От сърце ти желая лека и безпроблемна бременост и едно сладко септемврийче... Hug
МАйка ми днес идва на гости и забеляза, че коремчето ми е взело да се смъква....Ето защо ми се е отворил така апетита.. hahaha Сега отивам да чета лекции, че на 18-ти имам изпитче.... Tired

# 97
Честито на рожденничките   bouquet Пожелавам им най-скоро да си гушкат малките подаръци  Hug

 smile3504  cook newsm51 smile3525 newsm44
Момичета аз да ви питам в какви отношения сте със свекитата.Днес моята ми беше на гости и да си призная  #Cussing out направо ми идеше да я убия  Embarassed Никъде не пропусна да бръкне,аз цяла нощ си гладих бебешките неща и си ги нареждах,тя тръгна да ми ги пренарежда и сортира....купува ми някакви дрешки 2ра употреба и на всичкото отгоре аз си купих испанско одеалце,а тя ми заявява"Как може да купуваш?Аз съм купила всичко и сега виждаш ли тва е излишно."  #Cussing out....И вече 2ри път пред цялата маса както си обядваме и тя ми прави някви намеци,че било под съмнение дали бил татито синът и  и някакви такива.Просто трябваше да споделя на някой съжелявам, ако съм отегчила някой,ама тая жена направо ще ме принуди да сварша някоя глупост..... Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 387
    


Изабелка  ,честит рожден ден
Приеми сльнчевите поздрави и от мен !!!
Наи-красивият букет не набрах ,
опитах се ,
но ...уви ,не можах.
От сьрце те моля- не се сьрди ,
днес най-хубавото цвете си ти !!!
Бьди винаги здрава и щастлива ,
и сьрцето ти от
обич да прелива !!!
Усмивката -и нея запази ,
твоето
лице тя вечно да краси !!!

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 16:49 от бубето 29

# 99
  • Мнения: 663
Много яко пожелание. Joy Наистина не е нашата Илинка обаче.
И вече 2ри път пред цялата маса както си обядваме и тя ми прави някви намеци,че било под съмнение дали бил татито синът и  и някакви такива.Просто трябваше да споделя на някой съжелявам, ако съм отегчила някой,ама тая жена направо ще ме принуди да сварша някоя глупост..... Rolling Eyes
Това е ужасно гадно , а пък за ровенето и преподреждането нямам думи. Добре, че моята не е така, всъщност тя не е типичната свекърва, е малко изпада в други крайности... Освен да се въоръжиш с търпение, защото свекървата си е трудна материя ( я колко теми са изписани по въпроса Laughing). Моята баба например е най-гадната свекърва на света, майка ми толкова е ревала заради нея. Дано не живеете заедно, че иначе сигурно ще ти е доста трудно.

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 08:49 от zdravi4

# 100
  • Мнения: 781
Изабелка, ЧРД принцесо!!!
Нека всяко твое желание да бъде мое пожелание и нека Бог скоро те дари с най-прекрасната дъщеря на света!!!



Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести.
Не си с година остаряла,
ти просто повече си помъдряла!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

# 101
  • Мнения: 419
Изабелка, честит да бъде днешния ден! Много щастие и любов от мен!

# 102
  • Мнения: 384
Честит Рожден Ден, Изабелка smile3525! Родена си на дата, която означава страшно много за мен. На тази дата беше родена миличката ми баба, а мама има имен ден, което ме подсеща да честитя на всички, които носят името Татяна. Желая много щастие и късмет!
Ние бяхме на преглед днес и отчетът е, че бебо е 2350 гр, което отговаря на 35-а седмица, но той твърдо и упорито си върви малко напред по размери. Аз не наддавам особено, което е радващо, но не е повод за похвала, защото си бях шишка отпреди това Embarassed. От момента, в който ме засича докторката ни сме плюс 4 килограма, но аз си слагам и още три преди това, когато ходех при първата гинеколожка, от която се отказах, та са някъде около 7. Ако ги докарам до плюс десет, ще съм много доволна. Свекърва ми твърди, че това не е за сметка на бебето, защото то си взима, каквото му трябва. Странното е, че физиономията ми се промени най-много. Преди имах бузи, сега съм заострила чертите, но така се харесвам повече. Не пазя диети, но и не ям "като за двама". Просто си мисля, че не наддавах, защото започнах да пия много течности, а и съм като пумпал - не спирам да се движа, така ми идва отвътре. Иначе днес бях събрала страшно границите на кръвното, което по принцип ми е нисичко и малко поуплаших докторката, но аз си усещах, че не съм добре. В кабинета беше много топло и започна да ми причернява, което е сигурен знак, че кръвното ми върти номера. Изпих един спрайт и една голяма чаша кафе и всичко е наред вече, даже се приготвяме да ходим на рожден ден в "Сите българи".
Имам един въпрос към софиянки - другата седмица трябва да ходя при алерголог да види дали още съм алергична към гамаглобулина. Имам си направление и Здравната каса ще поеме изследването, но моля да ми препоръчате място, където да отида. Имам смътен спомен, че съм ходила някъде в района на "Баня Мадара", но не съм сигурна.
И другото, което искам да кажа на мамите с отрицателна кръвна група е, че трябва да проучим предварително откъде може да се купи проклетата инжекция, която трябва да ни сложат, ако се налага. Дефицитна е и трябва да се знае предварително за колко време могат да я доставят, ако я нямат в наличност. Трябва да е в рамките на 12 часа. Предлага се в две разфасовки, на нас ни трябва по-малката, която е около 300 мг. Дано да съм ви полезна с информацията, но днес просто разпитвах за всичко. Аз продължавам да се страхувам, че каквато съм залупена, няма да разбера, като тръгна да раждам. Според докторката ми няма такъв филм - рано или късно ще се усетя.

# 103
  • Мнения: 543
дездемонка: не съм изчела всичко, но виждам, че питаш за гарместана. аз си го взех от веригата аптеки Марешки, там всичко е доста по - евтино и си го купих за 12.11 лева. по принцип гледам да пазарувам от там, защото например разликата в цената на витамините Центрум Матерна варираше до пет лева!!! това хич не е малко! айде стига, че станах рекламно лице на аптеките, ама наистина си заслужават!

# 104
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен момичета!
Аз пак не съм писала отдавна, но си ви чета  Hug
zuzulina да ти е жива и здрава рожбата  Hug! Пожелавам ти бързо възтановяване и скоро да сте си в къщи!
Izabela83 Честит Рожден Ден   bouquet! Бъди жива и здрава и през февруари здраво и красиво бебче!
Mariam777  Hug лека бременност, мила, и септември да гушкаш здраво и сладко бебе!

illana как си я изтърпяла направо ти се чудя - да ти пипа нещата, а пък и хитроумни коментари чак......  гледай да не се ядосваш, но и да и търпиш тъпотиите си е мазохизъм, постави я на място следващия път!

Да се отчета, бебка е добре, расте, сега ще ходя всяка седмица на лекар, както казвате "стискам кълки" и се надявам да удържа поне до началото на февруари.
Искам да благодаря на Мери  и evelinar за безценните съвети   bouquet  и на  gotika за споделените лекции!
Хайде на всички лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт