НОЕМВРИйчета лудуват, веселят се и именни дни празнуват!

  • 9 975
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 218
Ами дай му като начало само картофите от свинското, пък може и да се престрашиш за някоя друга мръвка покрай тях Simple Smile ХАХА Simple Smile
Аз само люто (много люто) не съм давала. Иначе - и свинско и всиииичко, което би хапнал.

Супер, и аз ще бъда тогава по-смела! Wink Laughing Laughing
А подправки, без сол е, ама има черен пипер, червен пипер, абе и босилек малко, дето запържвах месото, направо станаааааа -бабината градина ooooh! ooooh! ooooh!
нейсе от другата манджа.........иначе супи съм му правила, телешко варено, ама ми го токаза...  Crossing Arms

При нас големия напредък е че вече заспива САМ! hahaha hahaha hahaha

# 226
  • Мнения: 815
Дребен, кажи тайната, че онзи ден четох, че и вие сте като нас Simple Smile

гледам списъка за априлци и много се кефя, че ще се запозная с хора, които не съм виждала Simple Smile а чувствам като приятели Simple Smile

# 227
  • Мнения: 201
Ей как ми се идва и на мен на Априлци.....ама мъжо каза,че не може още сега да каже със сигурност. Иначе и аз съм била там, но само на басейна, бяхме отседнали в частна квартира. Но е много приятно и тихо, и спокойно,чак като говорихме по телефоните шепнехме. Просто коренно различно от големия град. Иначе не знам как е като леглова база, но наистина панорамата от комплекса е страхотна.
dreben78 и аз като jenny_b давам от нашата храна, като готвя без сол и пикантни подправки. Иначе и аз се присъединявам към Цвети да разбера каква е тайната на заспиването сам newsm78

# 228
  • Мнения: 218
Ей Цвети, Пети_н, май стана случайно при нас и с малко инат от моя страна Laughing
Отдавна чета по книжки и списания схеми за това как да приучин мъниците да заспиват сами, ама веднъж-дваж пробвах и не става, какво да се прави, като писне така сърцераздерателно бебчо и сърце не ми даваше да го оставя, та бяхме на ръце, цели 14 месеца Mr. Green Mr. Green Mr. Green
От минала седмица обаче реших да правя следното, защото мислех че може бебчо да се  променил и поумнял Heart Eyes
та така, като видя че търка очета, прозява се или става прекалено нервен и са минали 3-3.30 часа от последното спане, гушвам го и го слагам в спалнята в кревтчето му, като предварително съм му дала водичка и бибичка, слагам го в кошарката на възглавницата му, защото обича да спи на неговата си малка възглавничка и му давам една любима плюшена играчка Лисан Mr. Green, и му казва "Гуши мамо Лисанчо" Joy Joy Joy и го цункам и помилвам и това е, но веднага излизам от стаята, това е много важно.
После се ослушвам няколко минути, ако започне много да плаче не го оставям разбира се, но мрън-мрън и леко хленчене се траят hahaha, та така не влизам в стаята, а само в леката пролука на открехнатата врата надниквам скришом какво става, и след 15-20 мин. дребния вече с ее надупил и нани Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Това е нашата процедура
Действа предиобед, следобед и вечер! Wink
3 пъти по веднъж, след хранене и пиене Wink
Цвети, Пети_Н, дано при вас подейства

А сега ще му забъркам на маминия гладник неговата си зеленчукова каша+1/4 жълтък+1 сухарче, та да видиме в колко часа през нощта ще правя АМ... Shocked Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 229
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
dreben78 ,до скоро Михаела се засищаше вечер само с нощните каши на HIPP и после 300 мл АМ. Пробвах със супа ,но се буди гладна.Сега опитвам и с разни готвени неща,но май й е най-добре с кашите за лека нощ.
А пробвала ли си да му даваш вода вместо мляко?

# 230
  • Мнения: 667
Peti_n, силно се надявам, че ще дойдете в Априлци, като и Мария.
Ради пооздравя, още кашля малко, но пие сиропи. За сега му се размина антибиотика. Дано не се налага.
Много ми се иска да се видим, пък и с Мерелин, докато е в Бургас. Да направим срещичка вече.  На Мария й е удобно само през почивните дни. Вие какво мислите за неделя?

dreben78, браво за постигнатото при заспиването. Това нощно събуждане според мен си е навик, не мисля, че е глад. Но пробвай да даваш вечеря, а по-късно  АМ и след това сън. Ние така процедираме.

jenny_b, честито ти проходило момченце!

# 231
  • Мнения: 325
  Здравеите момичета!
     Дребен благодаря ти за това чеси препратила диетката -от как ме видят мои познати само препращам диетата,че направо онемяват колко бързо и качественно се сваля а неспираш да ядеш! днес ми е 13-ти ден и вече съм 5 кила и половина на долу 4470остават още 5 и ще съм направо супер!
     За хапването Ивко вечер яде само от нашите храни  т.е от чинията на баща си ,че мен ме свързва с неговата си храна.Ама хапва и плюе.Пие само 120гр соево мляко и ми се струва ,че е малко И ПОСЛЕ чАК КЪМ 8.30 ХАПВА ПОПАРКА.

# 232
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
klukarkata ,аз от февруари мисля да започвам диетата.Благодаря ти и на дребен,че ми я препрати Hug Ще даваш ли съвети Simple Smile?
За 2 седмици 5 килограма е супер!

# 233
  • Мнения: 667
Като препращате диета, дайте и насам.

# 234
  • Мнения: 218
Лина_Д, препратих ти я Heart Eyes
А колкото до навика, незнам далие така, все пак изпива 300мл АМ на един дъх кън 2-3часа Shocked, така че май си е чист глааааааааааад баткоооооооооооооо hahaha hahaha hahaha


Клю Hug
  animal085 newsm39
Нади_МИши, пробвала съм  с кашички лека нощ, ама ниц, кво лис и вика дребния, тая тука с десерти те залъгва Joy, та не ги ще вечер, в крайна сметка си иска салатата и ракията, нали е мъж, няма да се излага я! Mr. Green
Ще видиме сега как е с жълтъка в кашата и сухара, ако не стане ще давам манджичка домашна cook

# 235
  • Мнения: 1 328
Аз и за диетата да взема отношение  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Не я знам каква е, говоря за по прицип. Пък аз не съм фен на диетите хич.
НООО това което е много важно за всяка такава форма да се знае е, по килце на седмица, не повече. Останалото е як стрес за организма и рано или късно се проявява под някаква форма.
Айде, лека!!
Дребен, браво за заспиването, ще го тествам за дневното спане:) А в кошарата, ама с решетка, нали?

# 236
  • Мнения: 1 064
Честит рожден ден, esma! Пожелавам ти да си жива, здрава, щастлива, обичана...Нека двете принцески бъдат твоя радост и отмяна, пък знае ли се може и един принц след време! Весел празник!

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
Честит рожден ден Esma!Желая ти много здраве, щастие, любов и много хубави мигове със семейството!
За срещата в Бургас само кажете кой ден (събота или неделя) аз съм свободна и двата дена.Много ми се иска да се видим, че отдавна не сме се събирали, а и МЕРЕЛИН е тук.

За Априлци за сега няма да идваме, защото мъжа ми на 1 е на работа за втори незнам.През май имат състезания по пожаро-проложен спорт и той е в отбора.Ако нямат тренировки тогава ще може да дойдем, но това ще се разбере чак през април а силно се съмнявам че до тогава ще са останали свободни места  Tired .За следващото събиране (защото ще има такова нали  Party ) му казах че с наго и без нега аз идвам  Crossing Arms.

jenny_b честит ти пешеходец, да бяга много с малките крачета!

dreben78 браво на вас за заспиването.Аз Велизар никога не съм го приспивала на ръце, но винаги трябва да стоя в стаята да ме вижда докато заспи.

Около нас няма кой знае какви новости.Вече имаме 8 зъба.Най-важното е че от понеделник сме на ясли.Направо незнам какво чудо ще е.Той по принцип не е ревлив и не е залепен за някой от нас постоянно, заиграва се сам а като има деца направо не мога да усетя че имам дете.Проблема е че много се бие  ooooh! С причина и без направо е чудо.Незнам как ще бъде, сигурно ще пропищят от него.

Еми това е от мен за сега.Не че няма друго, но следващич път повече  Grinning

За срещата ще чакам да решите аз съм пас!

Лек и хубав дан на всички!

# 238
  • Мнения: 3 216
Честит рожден ден, esma! Пожелавам ти много здраве, щастие, любов и късмет!

# 239
  • Мнения: 881
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЕСМА!БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО ОБИЧАНА И ЛЮБЯЩА СЪПРУГА И МАМА!
Жени,честити ходещи крачета на сладкия Сашко!Да са му много пъргавки и здравички Grinning
Дребен,браво на юнака ,че вече се е научил сам да заспива PeaceАма като го оставяш сам,решетката е на креватчето,нали?Защото нашата е махната и за това ме е страх да я оставям сама,иначе като беше сложена и калпазанката я прескочи веднъж Grinning
Иначе имаме и ние голям зор със заспиването,ще го пробвам твоя метод,задължително Peace
А който изпраща диетката ще помоля и на мен да я прехвърли,ако може,благодаря предварително Hug
Момичета имам един въпрос-ЗАхранихте ли вече дечицата с белтък newsm78
Чао за сега и лек и слънчев петък ви желая Hug

Общи условия

Активация на акаунт