НОЕМВРИйчета лудуват, веселят се и именни дни празнуват!

  • 9 972
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 679
Пожелавам ти здраве - то винаги е нужно! Пожелавам ти щастие - то никога не стига! Море от любов на брега на... което винаги те чака някой! Честит рожден ден, ragtime!

Бързо оздравяване на Габи и бързо приспособяване  в новите условия !!!   Praynig

Белтък още не съм въвела, макар че Алекс похапва от една питка, която правя, а в нея има цели яйца  newsm78

Ние днес си направихме дългааааа разходка в НСА, времето беше страхотно! Дано и утре е така.

За сега ви казвам чао и приятна вечер
 Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 3 034
ragtime, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!  newsm59ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО УСМИХНАТА И МНОГО ЩАСТЛИВА !!! newsm51

# 272
  • София
  • Мнения: 1 067
Хриси, мила, честит рожден ден!!!
Бъди щастлива и обичана!!!

  bouquet

# 273
  • София
  • Мнения: 1 035
Ragtime, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!  ДА СИ МНОГО ЗДРАВА, УСМИХНАТА И МНОГО ЩАСТЛИВА !!! newsm51

# 274
  • Мнения: 2 673
Привет и от нас!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ЕСМА! ЧЕСТИТ и НА РАГТАЙМ! Да сте живи и здрави!  Много здраве, любов и късмет!  Heart Eyes  bouquet

БЕЛА, добре че сте си оправни! но ..и просто според мен сте били стресирани и това се е отразило и на малката. Ако имаш нужда от нашата помощ, макар и дистанционно, ..насреща сме!!!  Heart Eyes Желая ви много късмет и скорошно наспиване, почивка и релакс - пък после ДОМ, РАБОТА и САМО НАПРЕД!

ЗА ДИЕТАТА, ако мога да кажа, макар че преди време много писах, защото бях доста надъхана. Особено от първоначалния резултат... Действа, може би за тези КОИТО НАИСТИНА ЩЕ я СПАЗВАТ цял живот. Ако не сте сериозни и НЕ минете през четирите етапа, а свалите само от П някое и друго килце и почнете пак да си похапвате всичко - ще върнете не само предишните си килограми.

Желая на всички болни да оздравяват и да чакаме вече пролетта, защото на мен лично зимата ми е дойде в повече Sickособено с гадните мъгли #Cussing out

# 275
  • Мнения: 258
Честит рожден ден,Ragtime!Честит рожден ден и на Есма/на патерици/.Бъдте живи и здрави,много късмет,любов и усмивки!
 

# 276
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на РАГТАЙМ! ЧЕСТИТ и НА ЕСМА! nbirthday 

# 277
  • Мнения: 218
Рагтайм, Честит Рожден Ден! newsm59
Бъди здрава и много обичана и уважавана жена! Наздраве!

Изабела, пожелавам ви много късмет и безпроблемна адаптация към новия свят! Ще ми е интересно да следя събитията при вас!Дано оздраявее скоро малката Габи! Hug

Момичета да ви питам, става въпрос за ваксината против рак на шийката на матката, някъде бях чела че е за жени до 26 годишна възраст, така ли е и приложима ли е за жени с вече полов живот?

# 278
  • Мнения: 1 064
dreben, ненам дали тази информация ще ти бъде полезна...най- хубаво е да се допиташ до гинеколога си Peace

# 279
  • Мнения: 334
с малко закъснение Честит рожден ден, Хриси! Бъди здрава и щастлива!
Ще си позволя да ви проваля днес диетата, но имам основателен повод - Митко днес навършва 6 години  
За пръв път детето празнува РД с много приятели в детски клуб /досега все имаше грипни епидемии/ Много беше доволен, а купона стана супер - набесняха се на воля..., а най хубавото е, че няма да чистя у дома след празник  Wink
 Hug

# 280
  • Мнения: 2 274
Честит рожден ден на Силвето и Хриси на патерици   bouquet! Мацки, да сте живи и здрави, обичани и желани и животът и на двете ви да е изпълнен с много усмивки и слънчеви моменти   bouquet!
Дил, да ти е живо и здраво момчето   bouquet!

# 281
  • Мнения: 815
Здравейте!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШИТЕ МАМИ НОЕМВИЙКИ!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДЕЧИЦАТА ИМ МНОГО ДА ГИ РАДВАТ!

Искам да пи покажа и още един повод за честитки Simple Smile http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=219246 ЧЕСТИТО, ИВЕ!

# 282
  • Мнения: 3 034
ехаааа, Иве, ЧЕСТИТА НАГРАДА !!! ВСЕ ТАКА ДА СЕ ТРУДИШ И ДА БЪДЕШ ЗАСЛУЖЕНО ОЦЕНЯВАНА !!!  bouquet

# 283
  • София
  • Мнения: 549
Честит рожден ден (с малко закъснение) на Есма и Рагтайм!!! Желая ви много щастие, любов и късмет!!!

Дил, да ти е жив и здрав рожденика, и много да те радва!!!

# 284
  • Мнения: 1 064
Дил, да ти е жив и здрав малкия пораснал мъж!  bouquet
Иве, честита награда! Peace

Новата снежна тема! Nature Snowman

Общи условия

Активация на акаунт