НОЕМВРИйчета лудуват, веселят се и именни дни празнуват!

  • 9 974
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 439
Есма ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! мНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ОТ НАС С МИТКО!!!

# 256
  • Мнения: 815
ох, много е сложно за мен Simple Smile трябва ми нещо по- посно- Дени, моля те ако имаш време прати ми на лични ти какво правеше - пак беше нещо с протеини, или въглехидрати, не помня... плс Simple Smile

# 257
  • Мнения: 334

  Честит рожден ден, Есма! Бъди здрава и щастлива!
ragtime, да ви е честит новия дом! Страхотни емоции ви доставят съседските животинки - грижат се, явно, да не ви е скучно и да не ви липсва толкова градския шум...  Laughing Нямам търпение, вече и ние да се местим в новата къща...
Ей, с тези диети ще ме накарате да се скрия в ъгъла и да се срамувам  Blush Да се стегна и аз... да мина и аз на диетка  newsm78.... ама как да стане това  newsm78... много сложно ми се вижда - да приготвям за мен, за мъжо и за децата Ще се пробвам за убедя мъжо да ми направи компания и ако се навие ще опитам, но не съм уверена в себе си , че ще устискам - обичам да хапвам вкусно и ми личи- това е - признах си без бой  Blush
лека вечер  Hug

# 258
  • Мнения: 198
 newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ЕСМА ! МНОГО ЩАСТИЕ, ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ !!! newsm59
RAGTIME- ЧЕСТИТА  НОВА КЪЩА !- фауната около вас мноооого дружелюбна  Joy
Честити ходещи крачета на Сашко !

Дребен - Мина вечеря супа, но преди заспиване си изпива и АМ 220 мл.
Белтъка сме го въвели отдавна, ядем сандвичи със яйца и сирене , та чак ушите ни плющат WinkСъщо сандвичи с кашкавал и шунка, пържени филийки - изобщо такива работи закусва с кисело мляко Peace Боб също е яла, тук го дават в детската кухня Simple Smile

# 259
  • Мнения: 301
Момичетаааа, здравейтеееееееее!!! Hug  Hug  Hug

Ние вече сме във Вирджиния Бийч и още не можем да свикнем с часовата разлика. Чувствам се постоянно замаяна и ми се спииии.
Габи понесе пътуването геройски, без мрънкане и заспиване точно навреме  Mr. Green Но още на втория ден тук започна кашлица, повръщане, висока Т два дни .. направо се побърках. Посетихме местната болница и ни отне 4 часа докато я регистрират, прегледа сестрата, после да дойде лекар ... изобщо здравната система тук е ужасна, което много ме изплаши. Може би като започнем работа, имаме осигуворки и т.н. нещата ще се нормализират. Накрая не ни изписаха нищо и добре, че носех със себе си Оспамокс, започнах го, от него пък й се разстрои още повече коремчето, но вече е ОК. 

Иначе какво да ви разкажа за тук - спокойно е, чисто и красиво навсякъде. Хората са спокойни и усмихнати, навсякъде те поздравяват, благодарят и се извиняват .... нищо ново не ви казвам, което не знаете Simple Smile))) Нямам много други впечатления, тъй като си стоим предимно у дома засега, нямаме кола и социалните контакти са малко кът .. то май тук са свикнали с това.  Хубаво е тук, но ми се струва, че е въпрос на мислене и нагласа дали ще ти хареса и успееш.
Ще видим как ще се вместим в обстановката и ще се включвам тук, когато мога.

В заключение мога да кажа, че МНОГО МИ ЛИПСВАТЕ!!!!

Есма, ЧРД, Бъди здрава и нека се сбъдат всички твои желания    bouquet

# 260
  • Мнения: 1 064
Честит рожден ден, ragtime! Бъди жива и здрава... Бъди заобиколена от хора, които те обичат и уважават! Весел празник!



Бела, радвам се, че пътуването ви е минало спокойно! Simple Smile Бързо оздравяване на Габи и бърза настройка към новото време Peace Убедена съм, че ще се впишете много добре в обстановката, че всичко ще се нареди, както вие желаете ...в общи линии всичко ще е ОК, само трябва да имате малко търпение! И ти ни липсваш, и съм сигурна, че няма да ни забравиш, както ние не ви забравяме! Hug Hug Hug

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
Честит рожден ден ragtime!Само радост, щастие, любов и здраве да има около теб!

Това за яслата направо ме потресе  Shocked Велизар от понеделник тръгва и сега малко ми се сви сърцето.Успокоява ме мисълта че директорката е приятелка на свекърва ми.

За заспиването и нашата мисия вчера пропадна днес пак ще опитам.

Сега отивам да си правя кафе че още не съм пила и по-късно сигурно ще излезем.В Бурагас едно слънце е напекло, студеничко е но му се сгрява сърцето на човек  Heart Eyes

До скоро, пожелавам ви слънчев ден като нашия и хубави емоции пред деня
   bouquet

# 262
  • Мнения: 290
Бела Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes на теб и малката принцеса. Това за часовата разлика - около седмица, най-много 2. за разболяването - климатизиране, самолети и т.н. ти си силна и съм сигурна, че ще си настроите мисленето и настроението на тяхна вълна, ще направите и там своя дом български и уютен.
искам да дойда на гостииии Mr. Green на бийча, влюбена съм във Вашингтон Peace
 Hugот нас и да пишеш

# 263
  • Мнения: 262
Здравейте мадамки в този слънчев ден Hug
Да ви почерпя виртуално за 25-та ми годишнина:
Да ви е вкусно Party

# 264
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честит рожден ден ragtime  Hug
Пожелавам ти здраве, щастие и всичко най-хубаво Peace
Весел празник днес и мноого усмивки и щастливи хора около теб да има Hug

# 265
  • Мнения: 1 328
ЧРД на Есма и Рагтайм Simple Smile
Много хубави неща да ви се случват  Hug

# 266
  • Мнения: 3 216
Честит рожден ден, ragtime! Пожелавам ти много, здраве, щастие и любов!

# 267
  • Мнения: 553
ragtime, много здраве, късмет, любов и семейно щастие ти желая  

# 268
  • Мнения: 881
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,РАГТАЙМ!ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ И МНОГО,МНОГО ЛЮБОВ!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
Бела,дано Габито бързо оздравява,да я нацелуваш от нас със Симито HugА на вас бързо приспособяване и бързо климатизиране в БИйча GrinningИ да пишеш по-често,да не ни забравяш,ей Grinning
Дребен,благодаря ти отново Hug
При нас навън е пролет,до сега бяхме на разходка и доро малката заспа в количката GrinningАма то така я беше напекло слънцето,че то детето бързо се предаде Simple SmileДори мисля следобяд да си направим още една разходчица,стига да е все така топличко Grinning
Весел и слънчев съботен ден ви желая Hug

# 269
  • Мнения: 195
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ХРИСИ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕСМА, НА ПАТЕРИЦИ!   smile3525

Бела, пожелавам ви скоро да се аклиматизирате в новия град, новия живот! Радвам се, че сте добре и ви харесва.

Днес времето е супер, и ние прекарахме няколко часа навън. Малко студено стана накрая, но има слънце поне. Кати сега спи, пак почна да спи по 2 пъти на ден, като бебе. Към 10.30 и после към 16.00 идва при мене и ми вика НАНИ и сама ме води в спалнята да я слагам в леглото. Вечер прави същото, много е смешна. Заспива сама, знае си цунка на нея и мечо и аз излизам. Може и след 1 час да заспи, но сама си се занимава. Иначе докато е будна беснее на пълни обороти. Прави всичко, което вие вече сте описали, даже счупи тия механизмите дето бяхме взели на шкафовете уж да не ги отваря. Изобщо къщата на нищо не прилича, но съм се примирила вече, подреждам когато тя заспи.

Някой питаше за белтъка, аз специално не съм въвеждала, просто почна да яде неща където има цели яйца. Даже май за първи път беше едно руло Стефани от кухнята, имаше парченца от белтъка на яйцето, хапна го без никакви проблеми. И сега яде всичко, само гъби, салами и люто не давам. Много обича сирене Ементал моля ви се, сега много трудно успявам да и пробутам обикновен кашкавал...  Shocked

Пожелавам весел и слънчев ден на всички! (макар че той приключва де)

Общи условия

Активация на акаунт