Със снежнобели и шеметни игри НОЕМВРИйчето зимата преполови!!!

  • 10 568
  • 299
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 064










29.09 - Ангелина на velinova07.10Юлияна и Станислава на Esma14.10 - Виктор на TALI 1
23.10 - Калина на antoshkaГeорги на Dil

 

24.10 - Владислав на ТочкаТеа на Lightblue27.10 - Мария на Angeliha28.10 - Неда на ЦветинаТеодор на Веси 1Ян на Catty
29.10Моника на Бубулина7730.10 - Николай на Веси С.Анелия на Елимира31.10Илина на ЗЛАТИ
01.11 - Теодор на ДеничкаБорис на Дари МКатерина на GugiМаксим на Бунгичка
02.11 - Александра на SalviЕма на Gadamer03.11 - Александър на бебка и бебкоАнгел на dreben78София на Raliar
04.11 - Дарина на AngelEyes05.11 - Георги и Антония на Radi TwinГеорги на ivanka1979
06.11 - Боил на benightedАндреа на myrenаМагдалена на kachkaКристиян на Lussy07.11 - Ваяна на IvicheГеорги на MagieA
08.11 - Михаил на mashaМихаил на echiНикол на Peti n09.11 - Данаил на KarilКристиян на dima1980
10.11 - Каан на МamaminionАлександра на Мими и Dr.JendМихаил на bedstvieto
Полина на ki4o22Моника на monita911Симона на Simona s
11.11 - Виктория на mama tery12.11 - Калина на SiqВелизар на mariya86
13.11 - Ния на МерелинИвайло на КлюкаркатаИвет на Анита 1Александър на Jenny_bГабриела на Сhapelita
14.11 - Лина на Ronja15.11 - Гергана на Роси74Даниел на raqtimeГергана на pepipetiaДиляна на SbrynyДариян на dima_dari
16.11 - Дани на sofkobofkoДимана на eli_mamaНикола на МишенцеИвана на tzuky
17.11 - Ралица на ЖужаРадослав на lina_d18.11 - Вилхелмина на sheherazada
19.11 - Йоана на ФъстъчкаЗлатина на ZLATNAПитър на julia asenova
21.11 - Мартин на mina77Дарин на ВениАлександра на lavitsata1000Анна - Мария на mama_na_anika
22.11 - Кристиян на Теди91Михаела на nadi mishi


         

22.11 - София на gorisВиктор на santanqelaГабриела на афродита23.11 - Моника на Pam219Йоанна на blaqМоника на pebble
24.11 - Алекс на БубалинаМая на bebonina26.11 - Борис на СофияНикола на kreoАлесия на Бимба25София на SOPHI
27.11 - Моника на monisima29.11 - Димитър на Мони30.11 - Дана на GrigКраси на juju_kiss
01.12 - Мириам на djein03.12 - Йоана Албена на Шоколадкина









Септемврийско - октомврийско - ноемврийско - декемврийско ноемврийчета са





42 и 53 , от които 2 двойки


 




СНИМКИ НА НОЕМВРИЙКИТЕ И ТЕХНИТЕ СЛАДУРИ








ДЕТСКИ МАГАЗИНИ

Family-bg.com          Арбор ООД          ДаНет Електронен магазин          Barbaron          ШТЪРКЕЛ - Всичко за вашето бебе!          Dibo

МаЛеЧкО - Винаги различни          Магазин "Мечо Пух"          ПИНОКИО - истински приятел от първия ден          Premaman

Специализиран детски магазин "Бебе маркет"          Детски играчки          "КРЕМИ 74"ЕТ          Бебешки онлайн магазин ПАКОСТНИК         

Стефи - царството на детските стоки




ЗА МАЛЧУГАНИТЕ В СОФИЯ





ЗА МАЛЧУГАНИТЕ ВЪВ ВАРНА



ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:

НОЕМВРИйчета лудуват, веселят се и именни дни празнуват!!!
Нова година посрещат най - прекрасните деца - НОЕМВРИйските чудеса!!!
Празничният месец отмина, НОЕМВРИйчета вече чакат Нова година
Ден след ден е тук купон, своя първи ден рожден празнува НОЕМВРИйският бонбон!
Месец празничен е сега, НОЕМВРИйче става на една"!!!

# 1
  • Мнения: 815
Simple Smile, аз съм първа

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Втора Party

# 3
  • София
  • Мнения: 1 067
Дени,  Hug, за новата тема!

Лека нощ от мен!!!

# 4
  • Мнения: 2 673
ИВЕ ЧЕСТИТА НАГРАДА!!! Желая ти ГОЛЕМИ ГОЛЕМИ УСПЕХИ и занапред!!!  bouquet  bouquet  bouquet

ДИЛ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Да е жив и здрав рожденника! Бравос за купона!!!

МОмичета вече май ще ми стане пролетно с тези прекрасни новини.... Heart Eyes

# 5
# 6
  • Мнения: 881
Айде и аз да се разпиша в новата ни темичка Simple SmileПожелавам си да я изпишем само с хубави и радостни новини Laughing
Дени  bouquet
Дил,честит ви рожденник!Да бъде здрав и много,много послушен и да носи само радост на мама и тате HugРадвам се че е минал добре купона GrinningОчакваме снимков материал Grinning
Маша,честита награда  bouquet
Лека и сспокойна нощ и спящи дечица Hug

# 7
  • Мнения: 218
Дени, благодарско за сайта!  bouquet
Дил, да е жив и здрав пакостника!
Иве, честита награда! Още много и все по такива хубави поводи! Grinning
Лека нощ на всички мами и бебчовци!

# 8
  • Мнения: 210
Честита наградка на Ивето! Hug  bouquet
Честит рожденник на Дил.Да е здрав,щастлив и късметлия в живота! newsm59  bigdance2 Tada bdbaloni hbday
Дени,както винаги темичката е супер newsm10Благодаря ти!
Отивам да къпя Поли  bath1,а след това ще се приспиваме newsm46 smile3524
Лека  нощ на всички

# 9
  • Мнения: 3 214
Dil, да ти е жив и здрав рожденника   bouquet
Маша, честита награда!

Мами, искам да попитам тези от вас, които вече са поставили ваксината против морбили, паротит и заушка, имаше ли някакви странични реакции при дечицата? Предстои ни да я поставим във вторник, ако при прегледа всичко е наред и почнах вече да я мисля...Четох, че евентуални реакции се наблюдават след 10-15 дена  newsm78  Баткото не е имал странични реакции с никоя от ваксините, но в интерес на истината тогава не съм се и притеснявала толкова, поради липса на информация.

# 10
  • Мнения: 218
Петя и аз като тебе доста се страхувах за тази ваксина...ние я сложихме преди месец и 25 дни, но нямахме странични реакции, нашата педиатърка ни каза че до месец могат евентулано, но много рядко се случва, да има обрив или друга рекция...аз само не му въвеждах нови цитрусови плодове в периода та да не объркам обривите, иначе бяхме ОК Grinning

# 11
  • Мнения: 558
Честита награда на Маша и от мен   bouquet !!!
Много са сладки с малкия Мишон на снимката...  Heart Eyes... Той всъщност много, ама много е порастнал Hug!!!

# 12
  • Мнения: 667
Дил, честит ти рожденик! Да и много здрав и умен!

Маша, честита награда! Добре съчетаваш майчинството с работата. Много хубава снимка.

Вече Петя, още не сме слагали тази ваксина, че Ради беше болен, но като чета за твоите притеснения все едно аз съм го писала. И това, че за първото дете не съм се притеснявала е точно така.

Лека нощ!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Добро утро от мен в този дъждовен понеделник!Да ви почерпя по едно кафе, че аз моето вече го изпих и след малко смятам да започвам да работя  Rolling Eyes
                                                                                 


   ВечеПетя и при нас ваксината нямаше никакви странични реакции.Педито ни предупреди че към 15 ден може да се появи обрив или суха кашлица, точно както ти е казала dreben78 и не трябва да въвеждаш през този период нищо ново.Дано нямате проблеми с ваксината  Peace

Иве честита награда и за напред още много да има   bouquet

Дил да ти е жив и здрав рожденика, много да те радва и слуша  Hug

Ние сме си все така, утре ще носим документите на Велизар в яслата, че свеки днес беше възпрепятствана.

Еми това е от мен, желая ви хубав ден!

# 14
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Иве честита награда, много сте сладки с Мишето Heart Eyes 

Дил да ти е жив и здрав рожденика  Hug

mariya86 благодаря за кафенцето, Деничка голямо благодарко за темичката       Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт