НОЕМВРИйчета лудуват, веселят се и именни дни празнуват!

  • 9 969
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 064










29.09 - Ангелина на velinova07.10Юлияна и Станислава на Esma14.10 - Виктор на TALI 1
23.10 - Калина на antoshkaГeорги на Dil

 

24.10 - Владислав на ТочкаТеа на Lightblue27.10 - Мария на Angeliha28.10 - Неда на ЦветинаТеодор на Веси 1Ян на Catty
29.10Моника на Бубулина7730.10 - Николай на Веси С.Анелия на Елимира31.10Илина на ЗЛАТИ
01.11 - Теодор на ДеничкаБорис на Дари МКатерина на GugiМаксим на Бунгичка
02.11 - Александра на SalviЕма на Gadamer03.11 - Александър на бебка и бебкоАнгел на dreben78София на Raliar
04.11 - Дарина на AngelEyes05.11 - Георги и Антония на Radi TwinГеорги на ivanka1979
06.11 - Боил на benightedАндреа на myrenаМагдалена на kachkaКристиян на Lussy07.11 - Ваяна на IvicheГеорги на MagieA
08.11 - Михаил на mashaМихаил на echiНикол на Peti n09.11 - Данаил на KarilКристиян на dima1980
10.11 - Каан на МamaminionАлександра на Мими и Dr.JendМихаил на bedstvieto
Полина на ki4o22Моника на monita911Симона на Simona s
11.11 - Виктория на mama tery12.11 - Калина на SiqВелизар на mariya86
13.11 - Ния на МерелинИвайло на КлюкаркатаИвет на Анита 1Александър на Jenny_bГабриела на Сhapelita
14.11 - Лина на Ronja15.11 - Гергана на Роси74Даниел на raqtimeГергана на pepipetiaДиляна на SbrynyДариян на dima_dari
16.11 - Дани на sofkobofkoДимана на eli_mamaНикола на МишенцеИвана на tzuky
17.11 - Ралица на ЖужаРадослав на lina_d18.11 - Вилхелмина на sheherazada
19.11 - Йоана на ФъстъчкаЗлатина на ZLATNAПитър на julia asenova
21.11 - Мартин на mina77Дарин на ВениАлександра на lavitsata1000Анна - Мария на mama_na_anika
22.11 - Кристиян на Теди91Михаела на nadi mishi


         

22.11 - София на gorisВиктор на santanqelaГабриела на афродита23.11 - Моника на Pam219Йоанна на blaqМоника на pebble
24.11 - Алекс на БубалинаМая на bebonina26.11 - Борис на СофияНикола на kreoАлесия на Бимба25София на SOPHI
27.11 - Моника на monisima29.11 - Димитър на Мони30.11 - Дана на GrigКраси на juju_kiss
01.12 - Мириам на djein03.12 - Йоана Албена на Шоколадкина









Септемврийско - октомврийско - ноемврийско - декемврийско ноемврийчета са





42 и 53 , от които 2 двойки


 




СНИМКИ НА НОЕМВРИЙКИТЕ И ТЕХНИТЕ СЛАДУРИ








ДЕТСКИ МАГАЗИНИ

Family-bg.com          Арбор ООД          ДаНет Електронен магазин          Barbaron          ШТЪРКЕЛ - Всичко за вашето бебе!          Dibo

МаЛеЧкО - Винаги различни          Магазин "Мечо Пух"          ПИНОКИО - истински приятел от първия ден          Premaman

Специализиран детски магазин "Бебе маркет"          Детски играчки          "КРЕМИ 74"ЕТ          Бебешки онлайн магазин ПАКОСТНИК         

Стефи - царството на детските стоки




ЗА МАЛЧУГАНИТЕ В СОФИЯ





ЗА МАЛЧУГАНИТЕ ВЪВ ВАРНА



ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:

Нова година посрещат най - прекрасните деца - НОЕМВРИйските чудеса!!!
Празничният месец отмина, НОЕМВРИйчета вече чакат Нова година
Ден след ден е тук купон, своя първи ден рожден празнува НОЕМВРИйският бонбон!
Месец празничен е сега, НОЕМВРИйче става на една"!!!
Щури купони се вихрят сега, НОЕМВРИйче празнува годинка една!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 067
Брей какъв късмет... Първа съм май...

Деничка, мерси за темата, за пореден път  Hug

Хи-хи, весело заглавие!

Забравих... на 3-ти  Май сме на сватба, така че за сега сме пас за Априлци. Пък аз как се надявах да ойдем този път.

# 2
  • Мнения: X
Хайде втора.

Много съм уморена, лека!

# 3
# 4
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
И аз съм скапана и лягам.....ама да попитам защо толкова малко хора са гласували за Априлци. Айде побързайте ,че време не остана Simple Smile

# 5
  • Мнения: 256
 Запис и от мен. Утре ще пиша  Peace.

# 6
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
 Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 667
Гласувах за Априлци за, този път сме два дена.

Приятно се изненадах като видях анкетата. До кога трябва да решаваме?
Мартина и тя е много радостна.

На въпросите на Роня, Ради пие два пъти на ден /рядко три пъти/ АМ общо ок. 400-500 мл.
Винаги се приспива с шише вечер, до скоро и следобед, но откакто спи по веднъж на ден, клепачът му пада много скоро след като е обядвал и не успява да си пийне АМ. За сметка на това започна да се буди ок. 6.00ч за шише АМ. Вечер гледам да го оставам в леглото буден, но понякога се носим на ръце, докато се унесе. Опитвам се да спазвам ритуали при лягането, а също и гледам кога му се доспива, тогава да го слагам, общо взето между 8 и 9:15 ч.
Сокове му цедя от портокал, но не пие, може би няколко глътки. Но хапва с удоволствие мандарини, настъргани ябълки и банан.
Не е фен на киселото мляко, но от време на време му давам малко.

eli_mama, т.к. Ради ходи от доста време /в началото само по чорапки/, му взех пантофки на КК, не им харесвам обувките, но пантофките са си ОК и той ходи добре с тях.
Преди време, когато нямаше КК, много харесвах детските пантофи на Дефонсека. Мисля, че лятото видях в Метро, но сега няма.



 

# 8
  • Мнения: 558
Данни е на 2 солети днес...  ooooh!
Изобщо ми е едно такова никакво...
Пак ще пиша.

# 9
  • Мнения: 289
 Heart Eyes Ей, сладурки, пишете и във форума, че нямам скайп в работата! Hug

# 10
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Добро утро Laughing

Вече мога и аз да се похваля с едни ходещи крачета!  newsm44
В събота вечерта се видяхме с едни приятели на заведение и имаше кака на съседната маса, която Борис веднага забеляза и покрай контакта с нея се отпсуна да ходи и след това не се спря почти  Laughing
Много му се радвам и стана доста неочаквано Laughing Сега другата седмица ще правим и прощапулник  Grinning
Хайде да започвам работа  - един приятен и спокоен ден ви желая  Laughing

# 11
  • Мнения: 136
Здравейте,Дари М честито ви крачета!
АМ пием едно шишенце преди лягане и ако нощес реве много се успокоява с него.Сок пие от компот,разреждам половин шишенце компот с вода и така.
Криси вкъщи ходи и с чорапки,вълнени плетени от баба и с пантофки,но най-удобно му е по чорапки,обикновени.Събува се за нула бройки като нещо не му е удобно. #CrazyПосле го гоня,че да го обуя Laughing,бос му е най-добре.

# 12
  • Мнения: 180
Добро утро!

Айде по едно кафенце от менвсеки да си избере каквото му харесва Simple Smile

На работещите- лека и спорна работа!
Дари М, честито ти пешеходче!

Явно не само Мария не обича да пие сок, бях се притеснила. Но плодове и тя си хапва.
В къщи ходи по чорапки или терлички, има пантофки но не ми харесва нещо как си криви краката с тях, пък и тя май не ги харесва особено.

Ето и малко снимки от нас http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204110&photo=28

# 13
  • София
  • Мнения: 2 437
Ехо привет и от мен!
Дени мерси за пореден път за хубавата темичка Hug
Дари казах ти аз че Бобчо изведнъж ще тръгне и после няма спиране. ЧЕСТИТО Hug Hug Hug МНОГО ДА ГО ЦУНКАШ ОТ МЕН!

Митко също не пие никакви сокове - пробвах няколко пъти да му правя фрешове, купувах и готови не иска изобщо и това е само вода. А вкъщи откакто проходи е седни пантофки на някаква полска фирма забравих й името, които са му много удобни и най-важното не може да ги събуе. А иначе проходи по чорапки.

За Априлци съм пас - решихме окончателно тогава да направиме кръщенеот, а после да отидеме някаде с Иван за няколко дни, а малкия да го гледа баба му.

Лек ден и до скоро! 

# 14
  • Мнения: 881
Привет,мадамки Simple Smile
Айде и аз да се разпиша в новата темичка,за което отново едно огромно благодаря на Деничка Hug
Дари,честити ви проходили крачета HugДа са много пъргавки и здравички Hug
Относно пантофките-и ние отначало ползвахме само тях,но в последно време предпочитам да и слагам или терлички или термочорапки,защото с пантофките много и се изпотяват крачетата,а и вече се научи да си ги събува и са и все в ръцете,вместо на краката Grinning
Ангелиха,много е сладка Мими HugИ както се вижда ще е помощницата на мама Grinning
Софко,не се притеснявай мила,може да е от зъбките!Миналата седмица и моята коконка не искаше нищо да сложи в уста и по цял ден карахме на солети и бисквитки,но отмина този период,явно го е мъчило нещо детенцето!
Мами,аз да ви се оплача,снощи как задавихме Симончето,та още ми треперят ръцете и краката SadСедднахме да вечеряме и баба и и дядо и ми викат абе дай на детето едно кокалче и аз със целия си акъл и подавам едно и тя започна да го смуче.И по едно време я гледам,че нещо не може да преглътне,цялата стана червена,не може да си поеме въздух и аз като се паникьосах,мъжа ми и той и добре че баба и е по окумуш, взе да и бърка в гърлото обаче резултат няма,аз взе да я тупам по кръстчето и изведнъж като взе да повръща милото и като ревна,няма спиране.Та кога гледам на свекърва ми в ръката едно хрущялче CryНаправо ми идваше да се гръмна,почувствах се толкова виновна,защо изобщо и го дадох SadТа днес цял ден ми е едно такова ревливо,притеснено.Извинявайте че ви натоварвам с мойте проблеми,но просто исках да споделя с някой,та поне да ми олекне малко.
Айде спирам,че стана дълго.Лека и спорна седмица на работещите ни мами Hug

Общи условия

Активация на акаунт