Кошмарът извънматочна се повтаря

  • 5 410
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 010
Oh, neznam дали напразно не си давам надежда, но сега разгледах графиката на миналата извънматочна и там в първите дни ЧХГ се е удвоявало на 2.3 дена.
Тогава : ЧХГ на 37 ден от цикъла - 33 ; ЧХГ на 45 ден 375.64
Сега :  ЧХГ на 37 ден от цикъла- 45.05;  Сега ЧХГ на 43 ден 429.89


 Praynig ох дано има надеждаааа

# 31
  • Варна
  • Мнения: 117
Dendy  аз не бих  отишла при Давидков!
По добре иди при някои друг, но не и при него Hug

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Денди, сега виждам и тази тема. В темата за извънматочна ти пуснах малко инфо за метотрексата, снощи нямах много време. Не знам дали си го прочела и дали ти върши работа. После, след като много време не можах да заспя от мисли по теб, изкарах от паметта си всичко, което знам за тази терапия. Ако все още искаш, ще спретна един роман и ще го пусна в другата тема.

Сега, като изчетох развитието ти в последните дни, бих казала следното: кървенето не е признак за извънматочна. При мен всяка бременност започваше с някакво кървене. За кафеникавия цвят съм съгласна, че е подозрителен, но само това? За виждането в тръбата на 6 дни закъснение съм малко изумена - то при вътрематочна рядко се вижда на такъв етап, че в тръбата ли? А, лигавицата не е показател за положението на плода. Има обаче нещо, което повече говори за вътрематочна бременност - лигавицата да не е просто удебелена, а ексцентрична, т.е. на едно място да е видимо по-тънка. Това говорело, че там може би се имплантира плодът. Нещо такова казаха ли ти?

За второ мнение, бих ти предложила 2 места: с много добра апаратура е д-р Яков. Знам, че не си възхитена от него, но апаратът му си струва. Освен това ако отидеш късно следобед без час и кажеш, че е по спешност, мисля че няма да те върне. Другото място с чудесна апаратура е при доц. Балев. Той не е гинеколог, но е признат образен диагностик. Ако има нещо за гледане в тръбата, ще го види. Днес е сряда и мисля, че следобеда преглежда в клиника "Темелков". Пак те съветвам да идеш и да кажеш, че си по спешност.

Стискам ти палци много силно! Снощи се молих за теб, дано този път се окаже добра новината!

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ооооооооооо,миличка CryДано не е пак ктози кошмар PraynigМного ще се моля за теб,Гушкам те силно!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 841
 Praynig Praynig Praynig Hug
..............

# 35
  • Мнения: 7 716
Денди, ако има проблем в увеличението на ЧХГ се мисли за извънматочна на този ранен етап.
Ако няма проблем не бива да се успокояваш, защото пак може да има извънматочна, но да не се отразява на ЧХГ.
Съжалявам, ако те натъжавам, но трябва да внимаваш.
Чух добри отзиви за Георгиев.

# 36
  • Мнения: 939
Относно промяната на ЧХГ при извънматочна - променя се. От сигурни източници зная, така че това не е гарант за вътрематочна. Съжалявам.

# 37
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Денди, ще се моля да теб! Не губи кураж!

# 38
  • Мнения: 80
Тръпки ме побиха, когато видях, че ти си пуснала темата. Искрено се надявам лекарят да е сгрешил. Кураж миличка, ще са ти необходими много сили и вяра.

# 39
  • Мнения: 3 246
Денди много съжалявам за всичко което ти се налага да преживееш, ще се моля доктора да греши  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 40
  • Мнения: 290
Dendy, стискам ти палци!

Много уважавам д-р Александров, но дано този път да греши. Аз мисля,че е рано да се правят окончателни изводи! Стискам палци за следващото ЧХГ.

# 41
  • BG
  • Мнения: 793
Е не е истина просто  #Crazy
Денди, не всичко е загубено- ще се моля за теб  Praynig

# 42
  • Мнения: 740
Dendy, стискам палци и се моля този път да е успешен Praynig

# 43
  • Мнения: 1 950
Потресена съм, нямам думи просто Cry Cry Cry
Денди, силно ще се помоля за теб, от цялото си сърце, дано този кошмар не се повтаря повече, дано Praynig Praynig Praynig
Съветите на Светли ми се струват изключително разумни, послушай я Peace

# 44
  • Мнения: 1 062
Мислех, че това е някаква стара тема, която е върната......а то..... Cry
Ужасно е това, през което минаваш, Денди  Hug
Дано този път нищо не се повтори и има шанс да се наредят нещата  Praynig
Стискам палци утре ЧХГ да расте и да се удвоява.
Ето ти един линк за ЧХГ:
http://babymed.com/tools/pregnancy/hcg/

Общи условия

Активация на акаунт