Списък на мамите и дечицата от подфорума - в&

  • 5 536
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 103
Да допълня само датата на раждане на моето слънце - 19,04,2004
Браво за темичката - супер е  Peace

# 16
  • София,
  • Мнения: 4 267
Мимчо, страхотна ни е страничката и фотоалбумчето също, аз го поразгледах малко, ама нещо изчезна връзката после ще го доразгледам. И ние ли можем да качваме снимки в него и как да ги качваме. Всяка майка да си прави отделно албумче или как кажи?

hellche здравей много се радвам, че се записа и ти при нас, ДОБРЕ ДОШЛА. Само ще допълня, че твоите сладури са родени на 20.07.2007г. Да ги нацелуваш от нас ама много пъти и от мен и от Вероничка. Хайде а скоро ще Ви поздравим и с юбилея - половин годинка.

МАМА жаба как сте днес, Преслава слуша ли / между другото името и е страхотно много ми харесва/.

А Мимчо вече тук ли ще пишем или да се връщам в другата тема.

# 17
  • Мнения: 388
А Мимчо вече тук ли ще пишем или да се връщам в другата тема.
Връщай се, връщай Laughing Тези дни ще направим "Недоносени дечица 6".
За албумчето - можете да си качите снимките или при останалите мами или пък да си направите свое подалбумче - както искате. Само качвайте снимки да има да гледаме и да се радваме!  Hug
mamajaba малко по-късно ще обясня как става качването на снимки, че сега малкия ми разбойник трябва да папака и после да се приспиваме.

# 18
  • Мнения: 495
Страхотна работа си свьршила Мимчо.Благодаря,че и ние сме включени.А каки приемате ли в албума ? Wink

# 19
  • Мнения: 139
Споко мим4о когато имаш възможност. аз ще проверявам от ввреме на време.

# 20
  • Мнения: 139
МАМА жаба как сте днес, Преслава слуша ли / между другото името и е страхотно много ми харесва/.
Благодаря. А като имаш в предвид, че щеше да е Пламен. В петия месец ни казаха момче, а то малката мома се срамувала да си покаже мунката. Даже не бяхме мислили име за момиче. В седмия месец на уз ми казват момиче. И ние с таткото чудо, ами сега. Трябваше да е нещо с "П" на моето мамче буквичката и един ден, както гледам телевизия "Планета" и си викам бе що да не е Преслава. И така измислехме името.
Ами какво да ти кажа слуша, ама вече започна да проявява характер. През деня спим все по - малко. А нещото което много ме ядосва е като почне да плюе кашата и се смее или цапа с крака в коритото и пода става в малки локвички (къпем я в стаята). Ама деца какво да ги правиш.

# 21
  • София,
  • Мнения: 4 267
Мама жаба моята кукла в момента спи и аз ще се опитам да ти помогна много е лесно. Влизаш с името и паролата и от страни има едни линкове където пише създай албум, кликваш там и излизат едни полета където трябва да напишеш име на албума , после име на снимката ако искаш, после избираш снимката си от компютъра и я качваш. Само че не мога да разбера, защо не всички снимки които искам да кача се качват? Мимчо имаш ли някакви идеи?

# 22
  • София,
  • Мнения: 4 267
Мама жаба много сте забавни, и ние се къпем в стаята, но банята я очарова и та стои уж мирно само дето се опитва да хване канчето и да си полива сама, и ние спим вече по много малко през деня, но за сметка на това пък спахме цялата нощ почти  12 часа. А пюрето и тяь го плюе прави бръъъъъъъъъъ и всичко става в картоф и морков, а и не се пере ужас. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 388
А каки приемате ли в албума ? Wink
E, иска ли питане?  Hug
Dundurela, да не би снимките, които не можеш да качиш да са с по-голям размер от позволения или пък да са друг формат (например не .jpg). Виж след като ги качиш, ако има проблем ти пише какъв е - в поленцата над снимките, които качваш. Ако са успешно качени пише "снимката е качена успешно". Възможно е и ако са големи и качваш по 5 наведнъж (май толкова бяха поленцата) и нета ти е слабичък да зацикля и така да не успяваш. Пробвай 1 по 1 за по-сигурно.  newsm78
mamajaba, виж Dundurela ме е отменила. Ако имаш някакви затруднения питай, насреща съм.  Peace

# 24
  • Мнения: 139
Мама жаба моята кукла в момента спи и аз ще се опитам да ти помогна много е лесно. Влизаш с името и паролата и от страни има едни линкове където пише създай албум, кликваш там и излизат едни полета където трябва да напишеш име на албума , после име на снимката ако искаш, после избираш снимката си от компютъра и я качваш. Само че не мога да разбера, защо не всички снимки които искам да кача се качват? Мимчо имаш ли някакви идеи?
Благодаря ти много за помоща. Мисля, че успях и вече и ние се лигитимирахме.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 965
Mim40, и на мен ми хареса много оформлението(особено с картинките отгоре)!  Hug
Да си кажа пак моето предложение - да има и дата на раждане, че вече бебоците не са малко и е хубаво да можем да следим кои кога има празник и своевременно да честитим Simple Smile

# 26
  • Мнения: 388
Е то има, но само там, дето мамите са ги дали. Аз нали затова пуснах темата, белким повече мами си допълнят инфото!
А, сега видях, че на Вики я няма - добавям я веднага (понеже я знам хихи)! Дописах и нещата, които другите мами дадоха. Това ще проличи като пуснем темата (тук не мога да коригирам след като минат 24 часа, та си имам едно файлче, дето си го пазя на компа и там коригирам всичко)

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 11:31 от mim40

# 27
  • Мнения: 358
Включвам се с датата - Името е Димана 14.10.2005г

# 28
  • Мнения: 388
miraaaa, сега е мой ред да кажа колко ми харесва името Димана (мислех си да го напиша така, но реших да е както си го дала, да не би пък да объркам нещо)! Като малка имах една любима книжка "Приказки от село Змейково". Та там имаше една приказка "Димана и змеят". Даже си бях мислила ако някога имам щерка да я кръстя така.  Grinning

# 29
  • Мнения: 358
Благодаря ти. Когато се появи нашата мома реших да не робувам на традициите и да я кръщавам на баба и дядовци.Името Димана винаги ми е харесвало а и има на кои да е - на татко си Димо.

Общи условия

Активация на акаунт