Работещи майки 2006 г. - тема 12

  • 17 801
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 584
Да се обадя, че всичко е ок. За срещата бях казала към сряда-четвъртък ако ви е удобно, че не знам утре какво ме чака в офиса. Искат и оттам да ни водят на кръчма та да видим кога. Ако искате утре да се разберем финално? За района нямам претенции щом сме без деца - аз така или иначе съм с такси и паркирането не ми е проблем Wink

# 31
  • Мнения: 2 109
майра, радвам се че си ок. Simple Smile
ти казваш кога, миньон и гер4о са в лозенец, така че ще им е удобно, ние с катето оттам пътя към вкъщи вече го знаем Joy
Някой друг ще идва ли?

Изцепката от днешния ден:
(Венци:) Слънцеее... донеси фотоапарата, но не обещай Калоян да не го пляскаш.
Снимките не стават за показване, но поне да разкажа:
Вместо да прибере един току-що купен чай в кухнята, той изсипал ЦЯЛАТА Кутия в тоалетната!
Колко бях щастлива, че не беше пуснал водата.... или щяхме да викаме водопроводчик, или да уморим плъховете с чай от липа и още нещо  Sick

Колко много говори този, направо ме  #Crazy :crazyeyes
Най-смешен е, че ми казва: Канина... но очевадно му е трудно моето име. За сметка на това пък на маслините казва супер ясно и звучно: Калинка! Дай Калинка! Калинка ми! Миннеее (на мене) Калинка!

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 01:41 от kalina na kayo

# 32
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Joy Joy Joy
Много сте ми сладки всичките,чета ви и ви се радвам! Да се наснимате хубаво на срещата- искам блеснали погледи  Peace

# 33
  • Мнения: 1 336
Аз след вторник съм за срещи, че домашните са болни, утре през нощта май пак ще идвам на работа и още куп неща и вече ми писва  #Cussing out

# 34
  • Мнения: 3 092
 Здравейте !
Аз от петък не съм си виждала детето , защото беше на заточение при баба си , тъй като аз бях толкова зле че щях да пукна и без антибиотици не минах  Sad
Сега съм по-добре и довечера ще мина да си взема малката буба ..нямам търпение да става 5 часа ! Grinning
Пожелавам на всички ви една прекрасна седмица , да сте много здравички ! Hug
А по въпроса за срещата  ... другия път , защото поне още 1 седмица ще съм на антибиотик и ще съм вирусоносител  Sick
Велмар , как е Дари ! Дано се включиш с инфо ! Praynig

# 35
  • Мнения: 993

Значи - денят остава да го каже Майра, а за мястото - има в Лозенец срещу Японския един ресторант Табиет, където често си правим фирмените вечери - ето малко инфо за него:
http://www.tabiet.com/restjameszali.htm
На снимките е старият салон, който е малко шумен като се напълни, но пък има атмосфера, особено при камината. Ако се съберем повечко, по-добре в новия салон - там е доста по-тихо и можем да си чуем приказката. Ако ви харесва, като уточним бройката, ще направя резервация. Кате, супер, че този път ще дойдеш. Като гледам, имаш нужда... Болните да се оправят по-скоро!
Вчера гладах първа страничка и се замислих, че има много момичета, които отдавна не са писали: Adiland, Boriva...

# 36
  • Мнения: 2 109
Миньон, аз работя 2 етажа над Табиет, в новата сграда.  Simple Smile Устройва ме Joy имам и и паркинг място. както е казва.. по терлици мога да дойда.

Вили, дръж се!

# 37
  • Мнения: 1 584
Ами значи при мен остана срядата свободна. Всички ли са свободни тогава? (Извинявам се на не-софийските или на тези, които няма да идват за спама Hug )

Мястото както се разберете, само кажете и за часа.

Вили, оздравявай бързо!

Аз имах нощес и сутринта едни нетолкова приятни посещения на двете нули, надявам се да не ме е хванал някой вирус и мен Praynig

# 38
  • Мнения: 993
Миньон, аз работя 2 етажа над Табиет, в новата сграда.  Simple Smile Устройва ме Joy имам и и паркинг място. както е казва.. по терлици мога да дойда.

Вили, дръж се!

Как те нацелих  Laughing! Хайде сега ти кажи за часа.
Майра, оправяй се бързо да можеш да се насладиш на вкусотиите в Табиет!

# 39
  • Мнения: 1 668
Давайте да е след 7, че аз преди това нямам никакъв шанс да се добера до квартала...

# 40
  • Мнения: 2 109
аз съм до 7.45 на работа. значи към 7.48 мога да съм с вас Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 336
Давайте да е след 7, че аз преди това нямам никакъв шанс да се добера до квартала...
аз съм до 7.45 на работа. значи към 7.48 мога да съм с вас Simple Smile
Ми нека да е 20:00 направо в сряда
Аз съм ходила в другия им ресторант, кухнята е ОК Simple Smile
а тук не разбрах имат ли паркинг

# 42
  • Мнения: 993
Имат точно пред ресторанта платен паркинг, но и в улиците наоколо не е проблем да се паркира, пред Кемпински паркоместата са доста... не знам трябват ли талони след 20 ч. Нека Кали каже как е - тя е най-информирана по въпроса. Аз винаги до сега съм си намирала място по тротоарите и разкопките наоколо - нали все ме тегли към офроуда Embarassed.

# 43
  • Мнения: 2 109
na men firmata mi plashta parkinga, no tochno otstrani ima edna malka zatvorena ulichka, bezplatna, i tam mnogo chesto parkiram. onazi, v koyato stoyat policaite, seshtate li se? syshto i ot strani ima myasto.

# 44
  • Мнения: 993
onazi, v koyato stoyat policaite, seshtate li se?

Сещам се. Спирали са ме там  Mr. Green
Твърдо ли остава сряда 20:00 ч? Ако да, да се обадя на Kabiv, че тя в момента е без компютър и чака включване от мене. Майра?

Общи условия

Активация на акаунт