Aspettando i carnevali - 76та италианска тема

  • 19 188
  • 291
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 764
Дирок4е,просто си попаднала на педиатри Peace
Нашата/ве4е бивша/по онова време ми каза да захранвам с плодове в 4тия,тяхната бърканица с бродо,брашна и така нататък в 5тия,още една подобна за ве4еря в 6тия,като реално ми остави 1 кърмене-сутрешното на 6 месеца Shocked #CrazyС изказването:Е,то колко мляко пие от теб на тази възраст Rolling EyesАз добре 4е си карах както си искам и не и обръщах много внимание Naughty

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 19:07 от Italina

# 121
  • Мнения: 2 617
Лени, дано свекър ти се оправи по-скоро  Peace Съжалявам за неволите на всички ви  Sad
mcdirock, по-бързо оздравяване на душичката ви и да не се измъчва с тези непрятни болести  Hug
И Елеонора вдигна температура точно на 31.12. вечерта. Тогава и аз не бях добре и сигурно съм й предала.
За захранването вече съм казвала много пъти. Досега сме й давали на няколко пъти изцедена ябълка само. От педиатърките ни и в Италия, и в София още абсурдни неща не съм чувала. Много съм доволна от тях, особено заради много спокойния им подход.

# 122
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Благодаря ти, Цугуми Hug
Полудявам като видя болно дете.  #Cussing out Предпо4итам сто хиляди пъти аз да се разболея  Crossing Arms

# 123
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Какво ли става с Гери newsm78
Отдавна не се е появявала. Дано вси4ко да е ок с новата работа. Peace
Някой не се ли е 4увал с нея  Thinking

# 124
  • Мнения: 5 462
И с Влади кво става , някой знае ли къде се подвизава в момента ???

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 3 047
Изрично моля, при пускането на следващите теми да се съобразите с правилата  на форума и да използвате български и кирилица, както в заглавето на поредната си тема, така и в публикациите си, освен когато изрично не се налага ползването на чужд език (заглавие, имена, указания и пр.)
Също така ви моля да спазвате правилата за допустимите размери на изображения в подписи (макс. ширина - до 470 пиксела, височина - до 200 пиксела), аватари (макс. ширина - до 160 пиксела, височина - до 200 пиксела ) и при публикуване на мнения (макс. ширина - до 470 пиксела, височина - до 600 пиксела).
Това не е нещо ново и е валидно от самото начало на форумите и не е въведено просто защото така ни е скимнало.
Не е и лично, публикувам го паралелно в повечето теми тук и се надявам да има ефект.
Желая на всички успех!
Благодаря.
 

# 126
  • Мнения: 468
Мили мами живеещи в Италия, моля ви за малко съдействие. Става дума за превода на една листовка /малка част/ - на Enterogermina. Доколкото разбрах това са често изписвани в Италия пробиотици, има капсули и течност, аз имам течния вариант.
http://www.automedicazione.it/default.aspx?idpage=7981&idprod=344
http://plm.wyeth.com.mx/prods/35109.htm

Ако в тези линкове информацията липсва, ще препиша листовката. Интересува ме как се дава - преди, по време или след храна и дали има нещо специфично, което трябва да знам.

Благодаря предварително за отделеното време и внимание!
Усмихнат и ползотворен ден!

# 127
  • Мнения: 3 425
Добро утро!

Болните оздравявайте поскоро  Praynig И ние цял месец  не се отървахме от болежки  Confused

Мод ни затяга коланите  Crazy

Анета нямам време да погледна линковете   Rolling Eyes

Нямамеееееееее  Flutter

# 128
  • Мнения: 764
Не намирам нищо написано по отношение на храната нито в италианския линк,нито в листовката ми в къщи...Пише само да се взима на равни интервали от време,2-3 флакон4ета на ден за възрастни и 1з2 за бебета и деца.Ако се приема и Антибиотик,да е в паузата,а не заедно с него.На листовката пи6е също,4е флакон4етата е добре да се раздрусат добре преди приемане.

# 129
  • Мнения: 224
Мили мами живеещи в Италия, моля ви за малко съдействие. Става дума за превода на една листовка /малка част/ - на Enterogermina. Доколкото разбрах това са често изписвани в Италия пробиотици, има капсули и течност, аз имам течния вариант.
http://www.automedicazione.it/default.aspx?idpage=7981&idprod=344
http://plm.wyeth.com.mx/prods/35109.htm

Ако в тези линкове информацията липсва, ще препиша листовката. Интересува ме как се дава - преди, по време или след храна и дали има нещо специфично, което трябва да знам.

Благодаря предварително за отделеното време и внимание!
Усмихнат и ползотворен ден!
        здравей това се исписва тук с антибиотика пие се от децата по 1-2 на ден  и за възрастни по 2-3 на ден не се приема заедно с антибиотика  разреждаш го с много малко вода или сок но малко да кажем в 20 грама вода.между антибиотика се пие.не се притеснявай няма проблем аз го давам в момента на мойта малката .това е един вид да не се появи растройство от антибиотика както в българия със всеки антибиотик дават и витамини така  тук исписват това ENTEROGERMINA.ako ти трябва нещо друго да пяопиташ свиркай  newsm10

# 130
  • Мнения: 2 379
Aneta, вторият линк, който си дала е на испански. Grinning Но нищо.
Ето на този линк се намира пълният текст от листовката на лекарството: http://www.automedicazione.it/View_Document.aspx?IdDocument=5214

Активно вещество: 2 милиарда спори на Bacillus clausii, полиантибиотико резистентни.
Enterogermina съдържа микроорганизми, които предотвратяват диарията и спомагат равновесието на бактериалната флора на червата.
За храната пише, че не са известни храни, които да променят действието на лекарството.
Да се приема на равни интервали през денонощието. Ако е с антибиотик, да е в паузата (както вече казаха).
Лечението да не е продължително.

# 131
  • Мнения: 708
здраейте,

Лени съжелявам за свекъра ти.Дано скоро се позакрепи доколкото е възможно.Всеки път като ти се слу4ват такива ужасии ти се възхи6тавам каква снаха си  Hug

Миленка дано и твоето Але се оправи.Наистина проблема с обезводяването си е сериозна работа,така 4е ако бебка продължава да отказва да пие бих те посъветвала да отидете до болницата,колкото и да е оттек4ително.
Ох ужасно е като се разболеят мъниците....
А пробва ли да и даде6 да пие от 4а6ка или лъжи4ка?Дано да има ефект и скоро да се оправите.... Hug Heart Eyes Hug

Днес ми се обадиха, 4е ми е готова книжката след 4 месе4но 4акане (бяха казали, 4е 6те е готова за 3 седмици #Cussing out).
Думи нямам за това тяхно прословуто протакане....

Ина4е на работата вси4ко е наред.Доста работа имам,но поне така времео ми минава по_бързо и приятно.
Днес ме сдобиха и с плосък екран и радио,та съвсем ми дойде настроение.

Поздрави на вси4ки и на болните бързо оздравяване  Hug

# 132
  • Мнения: 468
Много ви благодаря за бързите отговори момичета!

# 133
  • Мнения: 6 167
мерси на всички за добрите думи!
идеалната снаха вече е болна - тази нощ и аз минах по реда си, сега си лежа завита и едва гледам от толкова стомашни драми. много е смешно, че до спалнята  имаме един звънец т.е ако имам нужда от нещо звънвам на роба на долния етаж и той идва Mr. Green
по-добре че сега го изкарваме това чудо, че др. сряда нали заминаваме... дано само не повтаря, че каквато съм баница...

# 134
  • Мнения: 708
Оооо Лени бързо да се стяга6 и да оздравява6.
Няма да заразява6 горкия слон я. Не стига 4е 6те те носи ами и вирусите ти да вземе да лепне.
Амахааааааа  #Cussing out

 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт