С чичко Дюки се гордеем и похапвайки слабеем - 67 тема

  • 20 177
  • 709
  •   1
Отговори
# 645
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Сън Hug ми без коментар  Joy Joy Joy Joy Joy
ти сега с тия въпроси пак ще раздвижиш темата...колкото раждания толкова и отговори ще получиш...аз съм обаче за нормалното раждане И двата пъти родих нормално и след 2 часа тичах по коридорите /първия път дори прескачах 1 тераса ама това е друга история  Laughing/, пък майчетата със секцио горките едва кретаха...Но аз имах 2 прекрасни и леки раждания за по 5 минути ,без болки и може и да не съм най -подходяща да те съветвам  Heart Eyes...Кожата ми няма стрии по корема  Peace
а ааа амбър-аз обичам споровете, вече на няколко пъти го показах...и съм за разнообразие в темата, всеки има право на мнение и следва да си го каже  Peace

# 646
  • Мнения: 350
май чакаме нова тема,а Crazy
Клеми,на мен също втората мацка ми харесва много повече от първата...по-женствена е Peace
и искам да благодаря на всички,които отговориха на анкетата ми   bouquet

ПП:гледам спора за калориите и искам да вметна нещо....стоя си на 57 кг. от 1 месец вече...и имам големи съмнения,че е от малко храна,от нередовно ядене,понякога се оставям да огладнея/когато тичам по задачки и нямам нищо режимно за хапване/...осъзнавам,че е голяма грешка и ще се опитам да се поправя Naughty прегръдки на всички Hug

# 647
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
нели- аз не знам кога аджеба идва този момент -малко пред да съм се нахранила- и затова ям до засищане, а не докато ми свърши яденето в чинията  Laughing

# 648
  • Мнения: 3 640
И аз така си мислех за раждането. А сега, Деатка, ако споделиш и тайната на 5-минутните раждания, цена няма да имаш.  Grinning
Ей, забравих  ooooh! Небесна, честито намаление!  Hug И браво, че прояви воля и не пи алкохолец снощи!  smile3501
Сънсет, честито намаление и на теб!  Hug

# 649
  • Мнения: 352
Сън   bouquet според мен секцио трябва да се прави само по медицински показания, защото все пак си е операция и не е за подценяване. Ако всичко е нормално в едно раждане както беше при мен след два часа си на крака и следват само приятните емоции. Като гледах момичетата след секцио никак не им беше розово. Така че ти си решаваш но съвета ми е ако не е наложително секцио просто да не се прави. За разтягането и прибирането на кожата мисля че не играе роля по-скоро това си е до вида кожа.

# 650
  • Мнения: 958
Сън,тя кожата всъщност се разтяга не при раждането,а по време на бремеността,секцото в днешно време го правят в зоната на триъгълника ниско долу,така че да не ти остане грозен белег ,който да се вижда,но си е операция и след това ще изчакаш с коремните преси  Laughing Аз лично раждах нормално,а сестра ми секцио и мога да кажа,че тя роди доста по-леко от мен,ама това е друга тема  Hug

# 651
  • Мнения: 3 640
Джуфка, Klemy, Пилито, Деата, Катя_73, Жедира, благодаря ви за отговорите, милички!  Hug   bouquet Да стигнем до там  Praynig, пак ще търся съвети от вас.  Heart Eyes

# 652
  • Мнения: 2 961
Аз родих секцио,възстанових се много бързо-на изписването бях като нова,а след това без никакви трудности си гледах бебока сама.
Проблема обаче е че корема ми беше огромен,появиха ми се много стрии и това + любимата ми биричка вечер си каза думата.
За тези 19 дни от както съм на режима корема ми се прибра видимо,а и ще се прибере още,та се чудех....ако си сложа ластичният колан дали ще има някаква полза?

# 653
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз раждах секцио и двата пъти, сега ще поровя за снимки в началото на втората бременност, да си покажа коремчето,абсолютно ми се прибра кожа, мускули, всичко.

# 654
  • Мнения: 3 640
Амбър, Клеми, благодаря!  Hug
newsm78 явно наистина си е въпрос на кожа и мускулатура. И в такъв скучай май е най-добре да не се рискува.  Peace

# 655
  • Мнения: 958
Аз пак с въпроси по трета фаза  Crazy Какво мислите за това,което Дюкан казва за протеиновия четвъртък,че е добре да се прави с протеини на прах за по-добър ефект,въпреки че досега не ги споменава,замислила съм се дали да не пробвам другата седмица един протеинов ден с яйчно-млечен протеин,такъв имам  newsm78

# 656
  • София
  • Мнения: 6 810

Тук съм в края на 14г.с, втората бременност, точно на килограмите, на които съм сега съм била тогава.
Това е края на 3ти, началото на 4ти месец.

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 14:33 от Klemy

# 657
  • Мнения: 1 353
Klemy много добре изглеждаш за бременна(и да не си бременна паке добре само от коремчето личи че нещо не е "наред", и ще се появи бебе след някой и друг месец). Да ти кажа, че не помня кога съм изглеждала по този начин, но се старая да стигна до подобно тяло, поне  Grinning

# 658
  • Мнения: 5 873
Клеми,много сладко коремче...

# 659
  • Мнения: 1 890
Здравейте.  bouquet
Ще карам подред  Joy
Жедира, по повод това, което си написала за гала-вечерите. Гала-вечеря е условно казано, може и обяд. Важното е да бъде веднъж на ден, а не на всяко хранене през деня.
Фенси, какво орисване, 3 кг за 13 дни си е супер.
Сузана, ще паднат тези грамчета, не се притеснявай. Вероятно е от МЦ-то.
Мишле, страхотна визия в тези дънки.
Ми Ди, добре дошла и успех.
Зелено човече, аз лично слагам 1 капка олио на тефлоновата тавичка и кекса не ми залепва.
 Небесна ,  Hug
Деатка , Вещи, Кри Hug

В спора за хапването  подкрепям всички, дали мнение , че трябва да се яде.
Не съм толкова веща по въпросите на храненето, но като една бивша пухкавелка ще споделя.
Започнах режима на 10 април. Не бях открила форума и действах сама, само с прочетеното от книгата. Направих 5 протеинови дни, като менюто ми беше следното: закуска 3 с.л.овесени трици с 1/2 кофичка кисело мляко.
Обяд: 5 бр. пилешки бон филета на скара с диетична сол +3 бр. печени яйца.
Следобедна закуска: 5 парчета пуешко филе+50 гр. сирене или 1/2 - 1 бр.кофичка кисело мляко. Вечеря- риба на скара , около 200 гр. или пиле или 1 тарелка телешка кайма, направена на кюфтета за скара.
За втора фаза менюто ми не се различаваше особено, с изключение ва салатите, които бяха около 300-400 гр на хранене. Embarassed
Резултати: За 5 дни - 4 кг. за месец - 8,5 кг. за 3 месеца - 15 кг. За 6 м. /останалите 3 м. са в трета фаза/ - 18 кг.
Единственото нещо, което ограничавах, предимно в дните на задържане , беше киселото мляко, т.е не превишавах кофичка.
Сега съм в четвърта фаза и в деня на протеини свалям 1 кг. / защото си го качвам през седмицата/ .
Изводите оставям на вас.
Сори, че е толкова дълго.

Прегръщам ви и ви желая успешен ден. Hug

Общи условия

Активация на акаунт