С чичко Дюки се гордеем и похапвайки слабеем - 67 тема

  • 20 175
  • 709
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте, сладурки! Hug
Аз да изляза за няколко часа тази сутрин и вие почти 10 странички сте изписали, писарушки такива Crossing Arms А после кой ще чете, а? newsm78
Току-що хапнах- пилешка пържола, зелен боб и извара. Много ФкуснУ Whistling Сега ще льокна и една чаша Пепси без Сахар и живота ще е весел! Crazy
Довечера съм на парти и смятам да облека новите панталонки, които си купих снощи!

# 676
  • Мнения: 83
Здравейте!  bouquet

Рядко пиша, но чета и не изпускам нищо.
Днес с гордост ви споделям, че съм с още 1 килце по-малко. След Коледа падна 1, след НГ -1, а това ми се опъваше доста, но
най-сетне се предаде.   newsm44 Умирам от кеф!!!!

По повод разразилият се деспут, ще ви кажа следното:
Аз съм жив пример за това, че може да се яде много и да се постигат добри резултати. newsm10
Ям големи количества,/ естествено режимна/ храна. Не се съобразявам с часове и калории.
Винаги имам нещо сладко под ръка/режимно/, от което ям когато ми скимне.
Абе, с две думи голяма съм лакомия!!!!! Embarassed


# 677
  • Мнения: 3 640
Мелиса, мисля, че най-добре за теб ще е да си 52-53 кг.  Peace Тук можеш да си изчислиш сама ИТМ: http://www.daotslabnemzaedno.com/Content.php?PageID=175&lang=1&wsID=11 Ако си 49 кг на 164 см височина, падаш под минимума на здравословното тегло.
Нуш, честито намаление!  Hug Наминавай по-честичко!

# 678
  • Варна
  • Мнения: 2 767
Бобиииии!  Hug Голям кеф, страшна си! Наистина си за албума с тая снимка!

Ех, преди малко забравих да кажа гуш на Пухчето!

# 679
  • Мнения: 41
Sun мила наистина си права, честно да си призная и аз знам че попрекалявам с желанието си за тези кг. но пък колко добре ми стояха 49кг......Ох ще видя докъде ще го докарам. Аз да стигна 52 пък тогава ще му мисля  Rolling Eyes

# 680
  • Мнения: 83
Благодаря, Sun!
Истината е, че не си падам много по писането. Wink

Вещи, би ли ми променила данните в табличката, че да се фукам пред всички?! smile3534

# 681
  • Мнения: 3 640
Леле, Пухче, мила, да те забрави злото! И аз като Дори, преди да почна всеки пост си мисля да те гушна и всеки път изключвам!  ooooh! Пухче, Hug Heart Eyes

Мелиthumbsup

# 682
  • Мнения: 1 417
Сънче,мерси за кафенцето.Подсети ме и ей сега ще си пусна. Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 3 789
На мен този индикатор ми показа, че макс. тегло за мен е 68. Съгласна съм. Падна ли под него- не се чувствам добре!

# 684
  • Мнения: 3 640
Мишленце, нищо не каза за нов тест?  newsm78 Посиняха ми пръстите да знаеш, още стискам палци, нама да се откажа, докато не кажеш, че си видяла  EFP

# 685
  • Мнения: 41
Момичета на мен ми показа, че 50кг. ще са екстра така променям целта  newsm78
По-добре здрава отколкото  Sick. Значи остават още 5 заветни килца  Shocked

# 686
  • Мнения: 1 314
Здравейте и от мен!
 HugДа се включа преди новата тема! Следях дискусията от сутринта, но седна ли да пиша, веднага някой ме дърпа да ставам! ooooh!
Хубаво е да обсъждаме за количеството храна, но всеки след известно време на режима, може да прецени колко храна му се отразява добре и кога сваля. Преди Фоли и Дания казваха, че са си направили някои изводи и познават тялото си, знаят как и по колко да се храня и да има ефект. На мен тогава ми се искаше да ги питам за тези тънкости, но в последствие сама откривам кое е най-добро за мен си. Grinning
За съжаление, неограниченото количество при мен не води до добри резултати!  Наистина, хапването начесто, за да не си гладен, е добре. Но не и в огромни количества. Не оставам гладна, но и не се тъпча. Резултат има! Wink
Ето какво и колко съм хапнала досега, не мисля , че е малко:
преди закуска- кафе с мляко
закуска-редовният ми дюнер с пуешка шунка, малко зеле, сосче от кис.мляко и чесън
обяд- малка порция от мусаката със зеле/много е вкусна, 20 стр. от рецептите/
преди малко- 1/2 риба хек с малко салата от краставици
няколко хапки желирано мляко  chef

# 687
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишленце, нищо не каза за нов тест?  newsm78 Посиняха ми пръстите да знаеш, още стискам палци, нама да се откажа, докато не кажеш, че си видяла  EFP
Сънче, миличка,  Hug Не съм правила друг, ще изчакам до понеделник и тогава- пак. Тамън ще са 8 дни закъснение, ако не ми дойде дотогава гадината. Иначе- както казах- никакви признаци за нищо newsm78  От време навреме ме наболва корема като пред МЦ, но за кратко и толкоз Tired  Ако до понеделник не съм "цъфнала" - ще препикая още един тест. Дано пък чакането да си е заслужавало! Praynig

# 688
  • Мнения: 1 417
Мишле,и аз стискам. Peace Hug Hug HugЗнам какво е да чакаш. Peace

# 689
  • Мнения: 3 640
Мишле, дано!  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт