В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 25 752
  • 696
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Я да кацна и аз  Simple Smile. Във втора фаза съм и днес ми е ден П, утре ПЗ. Но не ми се готви всеки ден, та днес забърках зеленчуци с пиле /онази рецепта с млякото във фурна - страхотия е  Simple Smile/ с идеята днес да хапвам само месото, а утре - каквото е останало от месото и зеленчуците. Така нали може  Wink
Направих си една екселска табличка, по колоните - дати, ден от седмицата, какъв ден по режима се пада, кг, с една две формулки как се движа и такива неща. Погледнах я доволно, пък си помислих - дали нещо не взех да се вманиачавам, а? И да е така, много важно  Wink.

Вещи,  то първата страница и без това е дългичка, но все пак дали не е удачно да включиш и нещо като "Най-често задавани въпроси" и съответните отговори вкратце?

 Hug на всички.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 33
Честита тема, много минуси пожелавам да отчетем в нея !   bouquet

# 17
  • Мнения: 3 640
Вещи,  Hug newsm51
Много свалени килограми и много положителни тестове в новата темичка!  Hug Grinning
Муцка, честито намаление!  Hug
Амбър, браво!  smile3501
Кукумявке, и аз си бях направила подобна табличка.  Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Вещи,  то първата страница и без това е дългичка, но все пак дали не е удачно да включиш и нещо като "Най-често задавани въпроси" и съответните отговори вкратце?

Това ми го предложи и Ели на ЛС. Но се замислих, допитах се и до други дюканки и общото мнение е, че не се чете и това, което е написано сега, дори и големите ярки червени букви. Показателно е това, че през страница има въпроси "разрешен ли е алкохолът?" и "може ли овесени ядки вместо трици". А вие говорите за "въпросник". Все пак си кажете мнението и останалите.

# 19
  • Мнения: 1 417
Аз предлагам :Да не се отговаря на такива въпроси.

# 20
  • Мнения: 1 890
Вещи, мерси за темичката. Hug
На въпроса за въпросника, Вещи е права, че не се чете от всички, така че я подкрепям. А пък тези, които четат нямат нужда от въпросник. Но това е само едно мнение.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 789
Вещи, подкрепям! Peace
Когато някой има желание да разбере нещо- ще намери начин да получи отговорът....ще чете....ще търси.....
Въпроси от този род са малко като изстрел в тъмнината, нещо от рода на: Абе то е написано, ама Я па да си попитам! #2gunfire

# 22
  • Мнения: 3 640
..............не се чете и това, което е написано сега, дори и големите ярки червени букви. Показателно е това, че през страница има въпроси "разрешен ли е алкохолът?" и "може ли овесени ядки вместо трици". А вие говорите за "въпросник". ..............
smile3521 newsm10 Няма нужда от въпросник. Всичко, което може да бъде включено в такъв въпросник, вече го има в първия пост.

# 23
  • Мнения: 958
Вещи,благодаря ти за чудесната нова темичка и за табличката Hug
А за въпросника и аз смятам,че няма да намалеят въпросите ,така че...има препратки към по-стари темички,който иска ще се информира  Peace
Освен това има опция Търсене във форума,спокойно може при желание да се възползват  Grinning

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 18:45 от jedira

# 24
  • Мнения: 171
Прави сте, че на първа има всичко. Мислата ми беше, че когато там е написан самия въпрос, то той ще се набие в очи на евентуалния питащ /дори и да няма отговор - ами нещо от сорта "Въпроси, на които вече е отговаряно" или нещо такова/. Не мога да го обясня добре... идеята, да си  прочете човек собствения въпрос, който му се върти в главата.
Но както и да е. Просто споделих, далеч съм от мисълта да давам акъли  Peace Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 819
Ауууу...Има нова тема,а мен ме няма... ooooh!Хиихихихи...Ходих скитах,кацам тук.
Вещи Hug,отново си перфектна с новата тема.Как ги измисляш тия заглавия Hug...Аз три дена мисля заглавие и нищо... newsm78 ooooh! JoyКуха лейка,би казал мъжо... hahaha
 Излишни са въпроси на първа страница.Всичко е перфектно обяснено.Лично мнение.

# 27
  • Мнения: 745
Според мен, няма какво да му мислим, винаги ще има задаване на едни и същи въпроси. В началото и за така задавах въпроси и ми беше много трудно да се ориентирам във форума въобще кое къде  и т.н. така че си гледайте вие режима, а пък нека си задават въпроси и който иска да отговаря, който не само да си чете HugЕстествено е по лесно е да зададеш въпроса и си и да получиш отговора си без да четеш толкова много. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 922
Скок в новата тема 

# 29
  • Мнения: 1 417
Пробвам да ви поздравя с една песен ,но нещо не мога да я кача.Ще ви почерпя по една :

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 18:53 от perlata

Общи условия

Активация на акаунт