Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в новата тема?
Какви са някои съвети за поддържане на диета и препоръки за хранене в режим за отслабване?
Какви са мненията относно използването на често задавани въпроси?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в новата тема?
-
Какви са някои съвети за поддържане на диета и препоръки за хранене в режим за отслабване?
Съвети за поддържане на диета: 1. Слушайте тялото си и се хранете до насита. 2. Избягвайте забранени храни след периодично гладуване. 3. Използвайте форуми за информация и избягвайте да задавате въпроси, които вече са обяснени в първия пост от темата. Препоръки за хранене при отслабване: 1. Консумирайте протеини, ограничете мазнините и въглехидратите. 2. Разделете храната си на четири фази: атака, кръстосано изгаряне, стабилизация и укрепване. 3. Всяка фаза има свои правила за хранене за постигане на целите на режима.
-
Какви са мненията относно използването на често задавани въпроси?
Мненията относно използването на често задавани въпроси са смесени. Някои хора смятат, че те не са ефективни и не си струва времето, тъй като цялата необходима информация вече е предоставена в първия пост на темата. Други подкрепят тази идея, като вярват, че когато някой наистина иска да разбере нещо, той ще намери начин да получи отговор чрез четене и търсене във форума.
-
Какви са някои съвети за нови участници в дискусии?
-
Какви са основните принципи на диетата на Дюкан?

Чудесен резултат за 4 дни 
В сайта могат да качват рецепти и снимки Лаис, Бачи, Кри и аз (ама още не съм го правила, нещо все не намирам време и за това 


Йееееееееее и съм под 100 килограмовата психологическа граница, която си бях поставила. Дано никога да не я задмина повече
. И тъй като бях много зле с алергиите си тези дни ядох само "прости" неща защото не можех да си готвя. Но тъй като сега съм по-добре, а и имам повод да празнувам за награда си направих Дюканска торта, която си хапвам в момента
мерси.... Даже си промених линийката