"Дневникът 34" - една година заедно

  • 12 632
  • 299
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 130
Кви банички бе, разгонвам се като за световното ooooh! Crazy
добре дошла в групата на Шаро  Crazy Crazy Crazy казвах аз, че сме от една кръвна група ама кой да ме чуе  Joy Joy Joy

# 211
  • Мнения: 10 758
Кви банички бе, разгонвам се като за световното ooooh! Crazy
добре дошла в групата на Шаро  Crazy Crazy Crazy казвах аз, че сме от една кръвна група ама кой да ме чуе  Joy Joy Joy
Crazy Flutter Flutter Heart Eyes Heart Eyes

# 212
  • София
  • Мнения: 2 840
Кофти обаче, ако се разгонваме по едно и също време, щото и аз съм в цикъл от днес Twisted Evil

# 213
  • Мнения: 10 758
Кофти обаче, ако се разгонваме по едно и също време, щото и аз съм в цикъл от днес Twisted Evil
Аз съм си разгонена нон стоп, ама кат ми дойде съм направо освирепяла.
На мен във вторник.

# 214
  • София
  • Мнения: 2 840
На мен днес.

Обаче аз изпадам в хищна сексуалност седмица преди събитието.
Седмица ме  държи.
И седмица след това продължава.
Значи - 3 седмици общо налитам като обезумяла.

В другото време просто давам Joy

# 215
  • Мнения: 3 050
Благодаря ви че стискахте палци-явно имаше ефект-взех практическата част и утре съм на теория  newsm68 (т.е сега сядам пак да уча)
Наградих се с баничка с мармалад и чай. Заредена със сили сядам да се мъча отново с теорията  Nature Sun With Face
Аз също не си падам по лунната-за мен е миг мъчение, кратък ефект... абе не мисля че с нея нещо е трайно Flushed
Пожелавам на всички бавно да отслабвате но трайно(давам пример с шоколадче-така хубаво и здравословно хапва и ето го резултата)
Честитя на всички минусите, а на другите пожелавам успех и съм сигурна че ще успеете babydust7
Радвам се че ви хареса почерпката Laughing

# 216
  • Мнения: 268
Здрасти мацки,
как е следобедното настроение? Аз хапнах по план - печена наденичка /трябваше да са кюфтета, ама наденичката е домашна и съм сигурна в съдържанието/ и маруля с доматки. Чувствам се даже прекалено сита, ще трябва да намаля количествата. Но от друга страна ако ме държи ситостта до довечера, вечеята ще е оскъдна.
Ходих да се порадвам на племенничката ми и се заредих с една такава доброта от това сладко бебече...

Вемби, браво за упоритостта, а най-хубавото е, че се чувстваш добре!

Шоки, мърдай смело лентичката, ти от няколко дни ги затвърждаваш тия кг., така че би трябвало да са постоянни. А протеиновите прахчета не се ли пият при усилени тренировки? Щото аз съм мързел и се сещам в седмицата 1-2 пъти.  Embarassed

Игуанка поздравления за практическия и успех на теорията!





# 217
  • Мнения: 1 384
Куку, ей ме на пак  Mr. Green

За обяд си направих гюведже - сирене, домат,  кремвирши и яйце  Mr. Green И мисля повече да не ям за днес  Rolling Eyes Или ако много огладнея най-много един портокал  Whistling

Днес се качих на кантара, въпреки че бях обещала до неделя да не се мятам и то с право пак 61.5  Sad Tired Не мога да стигана до 60 пак  Cry Криво ми е, признавам си  Sad Ще трябва май да мисля друг режим  Confused

iguanka, браво мила, ти си ни умница  Hug

Айде после пак ще дойда  Peace

# 218
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Благодаря ви момичета за прекрасните думи lovekiss

Иле, само така, браво!!!

мими ави, протеинът на прах се взима предимно от билдърите като добавка към диетата йм за покачване на тегло; от трениращите, като превантивно средство срещу загуба на мускулна маса; от хора стремящи се да намялят теглото си, като заместител на някои от храненията, поради ниската си калорийност и почти липса на мазнини и въглехидрати. Друг е въпросът, че това може да се постигне и само с хранене.

Каприсче, виж какво написах на мими ави. Пиеш същото, само че като дозировка и поради рекламна цел ще ти излиза малко 'по-соленко'. В смисъл, че може и да ти излезе по на сметка да си го купуваш в туби по няколко килограма: http://bodybuilding-bulgaria.com/index.php?categoryID=211

Повече за протеинът на прах: http://www.bb-team.org/forums/viewthread/28223/

# 219
  • Мнения: 268
Шоки, ти си злато!Много мерси за инфото Hug Hug Hug Hug

# 220
  • Мнения: 3 050
крейзи тиква,спокойно -бавничко към успеха-не се сдухвай, ние сме с теб. Все пак и учим и не може да не се яде...  Tired
шоколадче, ти пила ли си такива шейкове? Аз не съм и не бих, някак си не съм още привърженик. Приятеля на сестра ми ги пие, но и тренира. Хубаво душка този на ягодка-като сладолед...ммм...  Mr. Green
мими ави, ах и аз искам да имам племенничка
  Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 10 758
Хапнах шоколад и баница.
Направо не се издържа вече Crazy

# 222
  • София
  • Мнения: 3 249
Днес съм стриктна, дано не се издъня на вечеря. Rolling Eyes

Яла съм салата, мляко и яйце, предстои сирене и малко мръвка, на НВД съм. Трудно ми е с водата, наливам се насила и шишето все още е наполовина пълно.

# 223
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Хелоууу,сладки! Hug
Идвам само на отчета,че днес съм ок с храната.За обяд салатка със саламче,3 кафета,сок от ябълка,за вечеря мисля кашкавал и сирене+кисело мляко.Намаления нямам,но знам че бавно става Confused
тиквичке хвърли едно такова гювече насам, де Mr. Green
Бомбе в прегрешение ли си,или такъв ти е режима Crazy Naughty
Шоки и на мен ми се вижда странно менюто ти,по скоро екзотично Flutter.Трябва да дадеш някоя рецепта за някаква ястие или салатка Peace
Тези дни и аз ще се оцикля,може да си представите как се удържам в момента Sick да не побегна към хладилника и около него hahaha
Хайде сладки лека ви вечер! Hug Heart Eyes

# 224
  • Мнения: 10 758
режима ми е такъв, режимаа Joy Joy

Некой ако иска да ме види, те ме на аватара Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт