Отговори
# 210
  • Мнения: 23
олеее просълзих се,честито дездемонка да ти е жив и здрав сина,честито и на щастливия татко!браво!

# 211
  • Мнения: 58
Здравейте, момичета.....
Честито на мама Дездемонка и на гордия татко....Нека малкия Емануил да расте весел и щастлив, да трупа килоГРАМЧЕТА, да радва мама и тате....А на Дездемонка бързо въстановяване....
Изабелка, дано всичко да е наред и при теб.
Готика, големи ужасии си изживяла....Ама вие двамцата с бебко сте опасна комбина.....Каквото си наумите си го правите... Hug Възхищавам ти се за позитивизма  Hug
На мен днес нещо не ми е ден....Цял ден ми е едно такова шеметно...Нищо не ми се похваща..А и коремчето ми се втвърдява днес доста често, но не е болезнено....Май от сега нататък ще е така... Tired

# 212
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТО НА МАМА ДЕЗДЕМОНКА И ЩАСТЛИВИЯ ТАТКО! ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ СИН!

# 213
  • София
  • Мнения: 1 185
Честит син Емануил на мама и тати!!!   baloni
Да расте здраво и щастливо бебче! Пожелавам бързо възстановяване на Дездемонка и скоро да се гушкат тримата в къщи!!! Емануил е един малък красавец (никой ли преди мен не е видял снимката?), пу-пу !!!

# 214
  • Мнения: 1 671
Честито бебче Емануил на мама Дездемонка и на щастливия татко! Да расте здраво и силно юначе и много да ги радва!   smile3525 smile3525 smile3525
Мамо Ави, оправяй се, че това повръщане ужасно изтощава!  Hug
Галка, добре дошла!  bouquet
Алекс, радвам се, че се писа!  Hug
macipici, моят стерилизатор е за микровълнова на Авент. Наливат се 200 мл вода (аз си мерех с едно шише). Нареждат се нещата, които се стерилизират и се пуска в микровълновата за 5-7 минути (Алина е писала подробно за минутите). Като се извади самият стерилизатор пари и не се отваря няколко минути докато се поизстуди. Водата остава долу под пластмасовата мрежичка - когато е топъл тя се превръща в пара и така стерилизира шишетата, но после пак се превръща във вода, така че нея просто после я изсипвате.  Само не забравяйте да сложите вода и да изключите грила на микровълновата, за да не съсъипете стерилизатора или шишетата. Много е лесен за ползване. Hug
Денил, имаш право да получаваш само до 2 съобщения, защото нямаш публикации, публикациите в този форум не се броят.

# 215
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТО ЩАСТИЕ МАМО ДЕЗДЕМОНЧЕ!!! ЧЕСТИТО И НА ГОРДИЯ ТАТКО НА ЕМАНУИЛ!!!
ДА ВИ РАСТЕ ЖИВА И ЗДРАВА РОЖБИЧКАТА, МНОГО ДА ВИ РАДВА И ДА ВИ КАРА ДА СЕ ГОРДЕЕТЕ С НЕГО!!!


# 216
  • Мнения: 23
Честито момченце на дездемонка да е жив и здрав , да стане един достоен и добър човек  ylinfant smile3525

# 217
  • Мнения: 668
Честито синче ЕМАНУИЛ на мама Дездемонка и на таткото, естествено!!!

Да им е жив и здрав красавеца, само да ги радва, и те да му се радват. Мама Дездемонка бързо да се възстановява, и да се прибират скоро у дома.  Simple Smile

# 218
  • Мнения: 13
Честито момченце на Дездемонка!!! newsm30 newsm07

Готика, какво си преживяла само  #Crazy. Радвам се че вече си си вкъщи и си по-спокойна. Наистина бебчето ще дойде когато то си реши, явно още не е готово.

Мери, много благодаря, че си така отзивчива да помагаш. И аз си записах телефона ти, макар да се надявам да не ми се налага да го ползвам за консултации. Но все пак е много успокояващо да знам, че има към кого да се обърна за помощ евентуално. Hug

illana, и аз много се дразня от такива изпълнения  #Cussing out #2gunfire.

Аз за себе си съм решила когато тръгна да раждам, живот и здраве на никой нищо да не казваме докато не се роди бебето. Майка ми и свекърва ми всеки ден ме тормозят по телефона, да ме питат как съм и "дали съм добре"   smile3511. Че какво може да ми стане, все едно съм болна... Ние с мъжо обаче засега не им казваме никакви подробности. Имаше прогнози бебето да се роди миналата седмица, и добре че нищо не споменахме пред тях. По 3 пъти на ден щяха да ме питат едни и същи въпроси.
Ако пък си включа icq или skype се започва същия терор от приятели, познати и колеги - "Ама какво става, няма ли да раждаш" или "Има ли някакви новини"... и това всеки ден, едни и същи въпроси, вече съм като латерна Tired. Днес реших да се изолирам малко, триабваше ми просто спокойствие. Включих си телефона на обяд и цял ден никакъв интернет. Е почнали да звънят на мъжа ми да го питат какво става. Един мой колега даже му намерил служебния телефон, и представа си нямам откъде  ooooh!, за да го пита защо не съм онлайн... Е вече до гуша ми дойде  #2gunfire

# 219
  • Мнения: 62
Пак хубава новина.
ЧЕСТИТО НА МАМА ДЕЗДЕМОНКА ЗА МАЛКИЯ ГОЛЯМ МЪЖ. Да им е жив и здрав и много да ги радва.
АЗ да се похваля взех си два изпита, за което съм много щастлива. Направо неможах да повярвам като видях резултатите. А сега да се оплача малко. Вчера отвам да НОИ да пипитам, какъв е проблема, че не ми изплащат болничните за Ноември и Декември, е един много "Любезен" господин, като го попитах за проблема той ми каза "Аз да не съм ти адвокат". При което аз направо изпаднах в ужас smile3514. И аз му отговорих най-любезно че е нает за мой адвокат и да бъде така добър да ми обясни. но въпеки всички мои усилия да разбера от каде идва проблема, така и не разбрах нищо. Е уви това са наште държавни служители (има и изключения разбира се, нямкои са много любезни и внимателни, но са малки единици такива).
Приятна вечер на всички.

# 220
  • Варна
  • Мнения: 245
Влизам само да честитя на Дездемонка прекрасния син, да и  е жив и здрав !!!   bouquet
Утре ще пиша повече!

# 221
  • Мнения: 29
Пак хубава новина.
ЧЕСТИТО НА МАМА ДЕЗДЕМОНКА ЗА МАЛКИЯ ГОЛЯМ МЪЖ. Да им е жив и здрав и много да ги радва.
АЗ да се похваля взех си два изпита, за което съм много щастлива. Направо неможах да повярвам като видях резултатите. А сега да се оплача малко. Вчера отвам да НОИ да пипитам, какъв е проблема, че не ми изплащат болничните за Ноември и Декември, е един много "Любезен" господин, като го попитах за проблема той ми каза "Аз да не съм ти адвокат". При което аз направо изпаднах в ужас smile3514. И аз му отговорих най-любезно че е нает за мой адвокат и да бъде така добър да ми обясни. но въпеки всички мои усилия да разбера от каде идва проблема, така и не разбрах нищо. Е уви това са наште държавни служители (има и изключения разбира се, нямкои са много любезни и внимателни, но са малки единици такива).
Приятна вечер на всички.

# 222
  • Мнения: 663
Супеееер! Честит на Дездемонка малък мишок Емануил!!!!!!!!!!!



daniela_ch, при мен пък болничния още не е стигнал до НОИ, тъпия счетоводител по някакви негови причини чакал да мине  януари и тогава щял да го пуска, а после и от там , ако го забавят не знам ooooh!..., то ще дойде лятото.

# 223
  • Мнения: 15
Честито бебче на Дездемонка и гордия татко!!!Да им е здрав и много да ги радва!!!На Дездемонка бързо възстановяване!!!
 newsm51
Мамо Ави - пожелавам ти бързо оздравяване и да ти кажа незнам дали пиеш нещо за повръщането , но аз като имах проблем с повръщането ми бяха изписали деган.
 newsm17Илана - не се тормози излишно.Те в повечето случаи свекървите са така и обичат да си налагат своето, но е много важно да не им го позволяваш!!! Peace
На всички болнички бързо оздравяване!
На Мери , Евелина и всички майки с полезни съвети искрено им благодаря!!!
Тази седмица маи ще имаме още бебчета, все такива новини да има Praynig
Лека и спокойна нощ на всички! Hug  love001  

# 224
  • Мнения: 105
ЧЕСТИТ СИН НА МАМА ДЕЗДЕМОНКА И НА НОВИЯ ТАТКО!  bouquet
НЕКА РОСТЕ ЗДРАВО И ПОСЛУШНО ДЕТЕ И ДА РАДВА ВСИЧКИ ОКОЛО СЕБЕ СИ!

Общи условия

Активация на акаунт