Отговори
# 60
Мари рус много се радвам на твоето слънчице  bouquet
Дездемонке стискам палци всиичко да мине наред!
А за изабелка браво smile3501 каква красива мама!
После пак ще се включа!цунки

# 61
  • Мнения: 110
НИЕ СЕ РОДИХМЕ !!!
Изпреварихме датите и на термин и на секцио и се пръкнахме по спешност на 15.01.2008 в 13.17 ч. Вече сме си вкъщи и по-късно ще пиша подробности. Целувки на всички ви от нас двамата с ЛЮБОМИР  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 781
Честито миличка!!!!
Еххх, че хубава новинка днес.
Много късмет ви желая, малкото човече много да слушка и да ви носи много радост Hug

# 63
  • Мнения: 124
Урааааа имаме си още едно февруарче Hug
maria_m честито. Много късмет да има Любомир. да е здраво и послушно бебе Hug Hug
П.с Когато имаш време пиши колко сте големи и как е минало секциото Peace

# 64
  • Мнения: 15
НИЕ СЕ РОДИХМЕ !!!
Изпреварихме датите и на термин и на секцио и се пръкнахме по спешност на 15.01.2008 в 13.17 ч. Вече сме си вкъщи и по-късно ще пиша подробности. Целувки на всички ви от нас двамата с ЛЮБОМИР  bouquet  bouquet  bouquet

Честито!!! smile3525 Да ви е здравичък и много да ви радва!!!А на теб бързо възстановяване!!! Hug

# 65
  • Мнения: 23
честито maria_m.оле супер да ти е живо и здраво малкото мъжле!slanchice1 да за Попов става въпрос,много гадно наистина Sad

# 66
  • Мнения: 8 939
Честито maria_m, да е жив и здрав малкия Любомир и много да ви радва!

Чакам с нетърпение разказ и снимки!

В този ред на мисли, какво става с Естрела, Рибче и Зузулина, Разкази, снимки хи хи хо! Айде мами! и Джесика чакаме да каже как е минало!

Дездемонка стискам палци! С теб съм!

Хубав  слънчев ден!


 Hug

# 67
  • Мнения: 387

БРАВО МАРИЯ  М Честито момченце ,да расте жив ,здрав ,много щастлив и обичан ........




Маменца, благодаря ви от цялото си сьрце и душа, мен пьк вие ме карате да плача .........Толкова ме трогват думите ви  Hug Heart Eyes Hug

Какви красиви коремчета само има между нас......... HugБРАВО !!!!!!!!!!!!Цунки на всички .  Дездемонка -стискаме палци и ще се молим всичко да е ок !!!


Честито Мари  Рус ...да е здравичка и щаслива Даная

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 13:45 от бубето 29

# 68
  • Мнения: 3
Честито MARIA_M .
Да ти е жив и здрав малкия  Любомир. И късметлия.

# 69
zdr.pi6e vi geri ot imeto na lelq mimi.tq e o6te v bolnica imame si momi4ence kazva se IVANA rodi se 2.350kg i 45cm
v4era ni zahraniha s mlqko.Radvam se za MARIA_M,4ESTITO POJELAVAM TI DA RASTE JIV I ZDRAV I MNOGO OBI4AN,pojelavam na vsi4ki leko rajdane i kato q izpi6at 6te vi pi6e li4no.lelq kaza:rajdaite sas sekcio samo ako se nalaga,za6toto gadno i ,mnogo boli! :hug:pra6tam na vsi4ki celuvki i pregradki Hug

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 13:51 от Jesika_fresh

# 70
  • Мнения: 13
Здравейте мами, страхотни тумбачета имате всички Simple Smile
А за стихотворението и писъмцето на бебето нямам думи, разтапят даже и небременните, а какво остава за нас. Браво на Бубето и Изида!
Честити придобивки на Роси и Мери, със здраве да ги ползвате!
Благодаря и на illana за хубавите обяснения. Това за контракциите особено ми беше много полезно. Аз се чудех защо моите са толкова дълги, а то се измервало само пика на контракцията.

И аз да се похваля от вчера си имаме количка - Premaman - пълен комплект със столче и порт-бебе. Цял ден я разглеждах, сглобявах, разглобявах Simple Smile
Свекърва ми и тя  вечерта донесе подаръци за бебето - няколко много сладки хавлийки, обиколник, спално чувалче, дрешки, който тя е плела.... абе вече сме готови отвсякъде за това бебе Simple Smile)) А и очевидно ще е водолейче, както исках.

Искам и аз да си го гушкам вечееее, омръзна ми да чакам! Дано до края на седмицата вече да се покаже newsm17

Добре дощъл на бял свят и на Любомир, да е жив и здрав, и много игрив за радост на мама и тати! А на мама maria_m бързо възстановяване и скоро да се приберете и двамата у дома!

# 71
  • Мнения: 13
Ха ха  Simple Smile, много ме трогна и това което е писала Гери от името на Jesika_fresh. Дано да ми се размине секциото!

Забравих да кажа, че и малката Ивана е истински бонбон Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 1 185
Честити бебчета!!! Здрави и щастливи да растат и да ви радват!!!  

     
Хайде бременлийки, май се почна по-активно, а?

# 73
blagodarq ti merany.pojelavam ti rajdane kato moito(lesno,barzo,bezbolezneno i po normalen pat)Mnogo se radvam 4e uspqh da napi6a i az nqkoi red tuk.az si imam registraciq no ne6to mnogo mi e trudno nemoga da si namiram temite i t.n. newsm78 e tova e ot men celuvki na vsi4ki i leko rejdane  Hug

# 74
  • Мнения: 384
  ylinfantАй, къде се разбързахте така всички? През февруари какво ще отчитаме? (аз понеже съм твърдо убедена, че ще се докрепя докрай Embarassed).
Maria_m, да ти е честит бебчо Любо и да е много, много щастлив!
Дездемонка, стискаме ти палци с бебо всичко да мине максимално леко. Ако не са достатъчно, ще стисна и лапичките на котетата.
Роси-Боси, стига вече! Иде ми да те сложа дистанционно под карантина. Що се отнася до обаждането на свекървата, и аз ще трябва да го направя, тъй като й е професионален празник (добре че е Евелинка да ми припомня), но нещо не съм на кеф. Тя е убедена, че трябва да родя секцио и постоянно води разговора натам, а аз се дърпам тъпо и упорито. В крайна сметка ще е така, както реша и нейното мнение няма значение, но не ми се водят безмислени спорове. Лошото е, че въвлича и мъжа ми в интригата, а в крайна сметка аз съм тази, която ще раждам, не те. Не желая да ми рисуват апокалиптични картини как ще се разцепя, като тръгна да раждам естествено. Дори и да е така, ще го преживея по-лесно от скапаните упойки, които ме ужасяват. Знам си как реагирам на тях и предпочитам да си спестя това изживяване, доколкото мога. Много се изнервям, като тръгнат да ме убеждават кое как и вече нямам необходимото търпение да отклонявам темата, а режа директно #2gunfire. Предпочитам да чувам мнения, като това на Джесика Heart Eyes Много целувки на красавицата Ивана.

Общи условия

Активация на акаунт