Убивали ли сте...

  • 7 086
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
Нц. Може би несъзнателно съм убивала, знам ли постоянно върху какво стъпвам. Но не съм размазвала с пръст.
От едно известно време насам гледам и цветя да не късам.

# 31
  • на село
  • Мнения: 3 965
Не съм ги убивала, но ги забърсвам с мокър парцал и после  изтръсквам, дали умират  Thinking...
Виж с мухите въпросът е съвсем друг - от тях съм изтребила сигурно хиляди.

# 32
  • Мнения: 2 000
Не. Само хлебарки и комари съм убивала съвсем съзнателно.

# 33
  • Мнения: 600
мравки не. казваха, че като убиеш мравка ще вали дъжд. аз мразя дъжда.

имам блед спомен, обаче, че веднъж със съседски деца, трябва да сме били на по 4-5 години, убихме коте. мисля, че споменът за това толкова ме измъчваше, че се опитах да го изтрия от съзнанието си. по психология учихме, че имало такова 'съзнателно' забравяне - на много болезнени спомени. сега дори не съм сигурна дали наистина се случи, но имам притеснения...

оттогава не съм проявявала агресия. в момента дори цветята не мога да изхвърля. имам едно саксийно, огромно, вече не се побира в хола. нито мога да го отрежа, нито да го хвърля. повръща ми се, то си е живо.

# 34
  • Мнения: 1 092
даа.като дете ги изтребвах с крак.
после чух че ще завали дъжд ако убиеш мравка и спрях.мразя дъжда.
сега не срещам често Whistling

# 35
  • софия
  • Мнения: 3 424
Когато бях малка редовно ги убивах.Обичам да вали дъжд.Сега имам такава фобия от гадинки,че обикновенно викам благоверния да извърши мократа поръчка.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 15:06 от slave

# 36
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Е, не се вживявайте чак толкова за живота на мравките, докато дъвчете сандвич с шунка Simple Smile
Примерно.

Несъзнателно убивам хиляди насекоми, точно както ненарочно някой метеор ще мине през Земята.
Така е то.

# 37
  • Мнения: 3 447

Несъзнателно убивам хиляди насекоми, точно както ненарочно някой метеор ще мине през Земята.
Така е то.
Е, много ясно, че носиш гибел на милиарди акари всяка вечер  Simple Smile Въпросът по-скоро беше дали сме измъчвали животни нарочно като малки, поне аз така го разбрах.

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма да мине метеор, Резо - снощи Брус Уилис го разби Mr. Green

Нямам спомен съзнателно да съм убивала животинки. Даже колорадски бръмбари не съм тъпкала, а те са ми изключително противни и досега.

# 39
  • Мнения: 7 128
мравки, да. с какъв акъл  ooooh!
Да, даже и беше погълнала една твар.  Mr. Green
Убивала съм. И дисекция съм правила на разни насекоми и други видове.
Май нямам спомен да съм закарфичвала пеперуда.  Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, точно обратното. Като бях малка, всяко живо същество ми беше мило, даже помня веднъж видях хлебарка във ваната и вместо да я смачкам, пуснах водата да я удавя Joy
Сега съм станала злобна кучка Twisted Evil Хлебарките размазвам без никакво съжаление, комарите и мухите гоня до дупка, а мравките - само ако ми лазят в къщата Peace

# 41
  • Мнения: 3 447
Оооо, всъщност колекционирах пеперуди, рони ме подсети.

# 42
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Въпросът по-скоро беше дали сме измъчвали животни нарочно като малки, поне аз така го разбрах.

НИКОГА не съм измъчвала съзнателно животни.
Това, че в процесът на взаимно опознаване някои техни крайници се отделяха от тялото е въпрос на конструктивни несъвършенства при насекомите.

Котката ми правеше гимнастика всеки ден, но не се е оплаквала.
Дори когато се наложи да я потопя в купата с червена къна, смятам че в крайна сметка беше доволна от розовият си цвят.
Отиваше и на зелените очи.

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Мравки не, но си умирах да пека с лупа мухите през лятото...Яко цвърчат, а миризмата на печена муха е просто убийствена  Laughing

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
тендензиозно - не. Но се е слувало. Ама те са си напаст понякога и гадно щипят.

Общи условия

Активация на акаунт