Един баща в родилната зала

  • 2 783
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Много ми хареса, може би защото все още не съм го изживяла. Wink
Прочетете любопитно е. Wink  Wink  Wink

Ето тук:
http://www.eva.bg/specialen_reportaj/e1131.html

# 1
  • Мнения: 5 500
Това е много стара статия, преди редовно си купувах ЕVA и съм я чела.
Браво на този татко Wink  Sign Exclamation

# 2
Ne mislia,che majete gi e strah.Po-skoro problemat e finanasov,zashtoto za da prisasatva tatkoto v edna normalna darjavna bolnica triabva da plati 200lv za tova!A ako triabva da badem chestni za mnogo semeistva tova sa si mnogo pari,koito biha predpocheli da izharchat za da kupiat neshto na bebeto.Zashto ne go napraviat bezplatno kato v drugite civilizovana darjavi!?Togava asm sigurna,che jelaeshtite shte sa poveche!

# 3
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: ekaterina_f
Ne mislia,che majete gi e strah.Po-skoro problemat e finanasov,zashtoto za da prisasatva tatkoto v edna normalna darjavna bolnica triabva da plati 200lv za tova!A ako triabva da badem chestni za mnogo semeistva tova sa si mnogo pari,koito biha predpocheli da izharchat za da kupiat neshto na bebeto.Zashto ne go napraviat bezplatno kato v drugite civilizovana darjavi!?Togava asm sigurna,che jelaeshtite shte sa poveche!

При нас проблема беше точно финасов. Иначе и двамата искахме таткото да присъства  Grinning

# 4
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: ekaterina_f
Zashto ne go napraviat bezplatno kato v drugite civilizovana darjavi!?Togava asm sigurna,che jelaeshtite shte sa poveche!


Предполагам, че проблемът е в това, че родилните Зали са За по няколко родилки (поне така чета тук), а бащата може да присъства раЗбира се, когато родилката е в самостоятелна Зала.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: rosa
Цитат на: ekaterina_f
Zashto ne go napraviat bezplatno kato v drugite civilizovana darjavi!?Togava asm sigurna,che jelaeshtite shte sa poveche!


Предполагам, че проблемът е в това, че родилните Зали са За по няколко родилки (поне така чета тук), а бащата може да присъства раЗбира се, когато родилката е в самостоятелна Зала.


Права си, че трябва да си в отделна зала, ОБАЧЕ. В Т. Киркова ако искам да раждам сама в отделна зала плащам 100 лв., а ако искам таткото да присъства - 200  Shocked . Значи още 100 лв. давам за таткото. В сайта им някой беше задал въпроса как таткото натоварва финансово болницата.... Може би трябва да има само условието, че ако искаш да присъства таткото задължително да раждаш във ВИП-а

# 6
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
@ Vache
Благодаря За уточнението, не ми беше иЗвестно... Ама това си е направо подигравка #Cussing out като че ли бащата прави някакви допълнителни раЗходи?!

# 7
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Нашият татко искаще да е с мен , но на мен не ми стискаше. Не знаесх дли няма да викам и да го уплаша.Сега съжалявам , но поне ми остава надеждата че за второто ще сме заедно Wink

Общи условия

Активация на акаунт